Злиття мікропогодних даних може прискорити виведення автономних транспортних систем

Цього тижня в Сан-Дієго, Каліфорнія, відбулася конференція Інституту безпілотних систем щодо безпілотних літальних апаратів та напівавтономних та автономних апаратів. Конференція була більше схожою на семінар, де промислові технологи з виробниками автомобілів та безпілотних літальних апаратів та виробниками датчиків; експерти з настанов та комунікацій; інвестиційні банкіри; оператори випробувальних установок та інші експерти, орієнтовані на галузь безпілотних систем. Семінар охоплював технології безпілотних систем, перспективи та графіки зростання, міжнародне та внутрішнє використання, інвестиційні можливості, застосування до комерціалізації, технологічні проблеми та майбутнє використання. Це була потужна група інноваційних лідерів та технологів, до якої увійшли представники Tesla, Daimler, Boeing, Mercedes-Benz, BMW, щоб назвати декілька.

http://unmannedsystemsinstitute.com/event/agenda-2015/

Найважливішою галузевою віхою, яка викликала найбільше обговорень, було передбачення того, що повністю автономні наземні машини працюватимуть до 2021 року, транспортуючи широке населення та робітників у напівконтрольованих районах, таких як робочі місця та університетські містечка, великі робочі місця, державні установи та інші подібні умови. Я витратив значний час на прослуховування презентацій датчиків та розмову з експертами робототехніки, оцінюючи датчик та системи наведення, які безпечно керуватимуть транспортними засобами. Моя оцінка полягає в тому, що хоча амбіційна мета розміщення автомобілів у контрольованому середовищі на початку наступного десятиліття є досяжною за допомогою правильної придорожньої інфраструктури, що підтримує бортові датчики транспортних засобів, навіть у сніг, ожеледицю, сильний дощ та стан води.

Google, Apple, Mercedes Benz, Daimler та інші роблять величезні інвестиції, щоб якомога швидше вивести цю технологію на ринок. Мій досвід та досвід свідчать про те, що витрати та ризик комерціалізації та безпечної експлуатації цих транспортних засобів у містах є керованим. Але мій ентузіазм охороняється, оскільки представляється, що суспільство – широка громадськість, законодавці та політики – може відставати від галузі, сприймаючи поняття самокерованих транспортних засобів у прискорені терміни, обговорені на семінарі. Це дещо видно з останніх новин із Каліфорнії у посиланні на статтю нижче.

http://www.autonews.com/article/20151216/OEM06/151219895/california-dmv-proposed-ban-on-driverless-cars

Крім того, до середини 2020-х років, як вважають деякі виробники, все ще існують технічні перешкоди для створення справжнього автономного автомобіля без придорожньої інфраструктури наведення. Сенсорні технології, випробувані сьогодні на автономних транспортних засобах, періодично погіршуватимуться за певних погодних умов за обставин, коли сьогодні транспортні засоби можуть працювати з водієм у відносній безпеці. Будуть випадки використання або райони країни, де буде достатньо датчиків на транспортних засобах, але без інвестицій у якусь придорожню інфраструктуру певні значні погодні умови вплинуть на широке використання надійних самокерованих транспортних засобів.

Але чи ми говоримо про напівавтономні транспортні засоби з керуванням водієм, автономні транспортні засоби, що мають лише бортові датчики, чи автономні транспортні засоби з підтримкою придорожньої інфраструктури, мікропогодне зондування є головним для безпечної та продуктивної екосистеми, яка сприятиме впевненості споживачів у прийнятті технології. Отримані дані від комп’ютерних та телематичних систем автомобілів, сучасних вбудованих датчиків температури та звітності людей, що надходять із натовпу, недостатньо точні, щоб забезпечити всебічну обізнаність про ситуацію на мікродорігах та прогнози доріг. Екосистема з високим рівнем достовірності, дорожньо-зондіруюча погода та погода, особливо в поєднанні з інфраструктурою наведення дороги, забезпечує найкращі шанси для автономних транспортних засобів працювати в будь-яку погоду в межах нормальних фізичних обмежень, які можуть працювати сьогодні транспортні засоби.

Висока щільність зондування доріг та погоди також значно покращить прогноз погоди та доріг на дорожньому сегменті на величину, кращу за всі наявні сьогодні. І прогнози будуть критично важливими для безпечного планування маршруту та подорожі, що передаються безпосередньо на бортові системи, для пом’якшення не тільки того, що впливає на транспортний засіб у цей момент, але й для потенційного уникнення районів з високою загрозою, які можуть виникнути за кілька годин до попередження шляхом попереджуючої перемаршрутизації. та планування.

Якщо коротко, з правильним поєднанням погодних датчиків, систем прогнозування та придорожньої інфраструктури, можливо, щоб самохідний транспортний засіб успішно працював безпечно та ефективно під час снігової події в Бостоні в січні або сильної грози в Маямі в наступне десятиліття. Зниження погодних ризиків дозволить швидше задіяти FAA та DOT у розробці нормативних актів, необхідних для роботи в максимально автономних питаннях, а також у залученні широкої громадськості, вітаючи та приймаючи цю технологію, що змінює життя.

TruWeather Solutions є лідером думок, зосередженим на взаємозв’язку технологій безпілотних транспортних систем та рішень щодо погоди та води. Дон Берхофф – метеоролог і був директором Національної служби погоди з питань науки і технологій у 2008-2012 роках.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/micro-weather-data-fusion-can-accelerate-fielding-systems-berchoff/.

Don Berchoff люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: