Значення побудови „сюжетного ринку”: Розділ 2

Якщо ви хочете розпочати з самого початку, моя нещодавня стаття «Значення побудови« сюжетного ринку »: глава 1 представила нову парадигму ролі розповіді історій у сучасному фандрайзингу, на якій я спираюся тут.

Починаючи з 2015 року, коли Чиказький університет вперше використав те, що ми створили, як функціонал «давання дня» для запуску 30-денного випробування молодих випускників, ми надихнулись відстоювати концепцію створення та курирування більше контенту.

Ми також усвідомили, що краудфандинг, проведення днів та влаштування таких подій – це просто різні тактики розповіді історій.

Демонстрація більшої кількості історій завдяки більшій кількості ініціатив, спрямованих на більш сегментовану аудиторію, принесла величезний успіх у нашій клієнтській базі. Ви можете бачити це в їх сукупних результатах.

По-перше, давайте подивимося на збільшення кількості фактів щодо збору коштів та ініціатив серед наших клієнтів, починаючи з 2015 року:

Потім відповідне зростання подарунків та фінансування через Інтернет:

Ви бачите, що в 2016 році сталося щось цікаве: перші основні подарунки та подарунки керівництву почали з’являтися, безпосередньо пов’язані із зусиллями наших клієнтів щодо розповіді.

Одним з перших прикладів була установа, яка поділилася Інтернет-кампанією, яка надихнула нових донорів. Цього донора надихнули виписати установі чек на 1 мільйон доларів на підтримку цих зусиль.

Тенденція тривала. І у нас був момент “ах-ха”.

Ми зрозуміли, що сила онлайн-розповіді полягає в тому, що цей канал може резонувати з усім спектром багатства.

Пошукові та однорангові платформи – це соціальні еквалайзери. Історію, що ділиться в соціальних мережах або знайдену в Google, може споживати студент із низьким рівнем доходу або мультимільйонер.

Будь-кого може надихнути вміст, який обмінюється в Інтернеті, і, що найголовніше, онлайн-носії розширюють мережі, щоб залучити людей, до яких установа ніколи не могла б досягти сама.

Приблизно в той самий час ми почали рекомендувати цінність використання нашого «масового завантажувача подарунків в автономному режимі», щоб справді представляти всі подарунки, зроблені під час події чи кампанії, незалежно від того, надійшли вони через платформу чи ні.

Це покращило зусилля наших клієнтів згідно з тим, що ми зараз називаємо підходом “цифровий” (але не лише цифровий!). Ми закликали наших клієнтів використовувати Грошові кошти не просто як інструмент збору коштів, щоб змусити залучити людей до Інтернету, а й як маркетинговий інструмент, щоб надати своїм громадам центральний центр для перегляду їх колективного впливу.

Цифровий став «основним каналом», але, звичайно, не єдиним каналом.

Наші клієнти почали застосовувати такий підхід у 2017 році, і результати були неймовірними. По-перше, давайте розглянемо стрибок загального фінансування, представленого на нашій платформі з 2016 по 2017 рік:

Потім, у 2018 році, ви можете спостерігати зростання в 12 разів загального обсягу фінансування:

Ця тактика допомогла керівництву та основним подарункам стати більш очікуваним результатом, аніж просто чудовим сюрпризом.

У 2019 році ми вже готові значно перевершити ці цифри, лише продемонструвавши, що цей підхід та найкращі практики, які ми заохочуємо, насправді працюють.

Зі збільшенням кількості децентралізованих розповідей, або, сказано інакше, шляхом надання більшій кількості людей можливості розповідати справжні історії, ми також бачимо ще один надзвичайний якісний результат.

Багато років я чув вислів “Культура благодійності”. У 2017 році я написав статтю під назвою «Побудова культури філантропії: 5 стовпів», бо, хоча я чув цей вислів, здавалося, що його ніхто не досяг і не знав, з чого почати.

Однак нещодавно у нас був клієнт, який сказав нам, що вони насправді переживають сильнішу культуру благодійності завдяки такому підходу.

Говард Хевнер з UC Santa Cruz сказав: “Це дуже багато роботи, але цінність дня дарування набагато більша, ніж долари, які дають ці донори – це нові донори, яких ми зустрічаємо, це волонтери, які збирають збір коштів від нашого імені, це десятки свят у містечку в День дарування, що пропагують благодійність. Цього одного дня тисячі людей беруть участь у створенні міцнішої культури благодійності, розповідаючи свою історію “.

Сприймаючи підхід інклюзії, ви запрошуєте свою громаду відчути себе частиною чогось більшого.

Ви надаєте можливість тим, хто робить зміни, тим, хто їх робить, тим новаторам, тим активістам, тим волонтерам – вашій громаді – відчувати, що вони є цінною частиною цілого.

Замість того, щоб виділяти надзвичайно важливу відповідальність за збір коштів, ви запрошуєте всіх взяти участь через розповіді та підтримку, євангелізацію та схвалення потужних історій, які роблять вас, ну … вас.

На мою думку, ми лише подряпали поверхню результатів використання Story Marketplace, і весь цей підхід робить можливим.

Так, ми почали бачити більше співпраці між відомствами, ми бачили, як нові оповідачі, як внутрішні, так і зовнішні, беруть участь в організації, ми бачили, як навколо історій формуються більші та різноманітніші за багатством громади – але це лише початок.

По мірі розширення нашого визначення того, хто може розповідати історії, наша спільнота також розширюватиметься також.

На нещодавньому онлайновому заході, організованому Громадською громадою 19 червня під назвою Story Generation, наша команда продемонструвала 3 унікальні перспективи персони, які глибоко переплітаються між собою:

Казкар (джон)

Організатор (сара)

Донор (ширлі)

Ви можете бачити, як ці окремі розповіді взаємодіють, беручи участь у заході збору коштів.

Хоча хтось із цих людей, які взаємодіють для залучення грошей, може бути не привабливим, саме передбачаючи силу агрегування сотень людей, які роблять те саме, це робить можливими і потенційні можливості ясними.

Отже, якби я хотів вигнати цю статтю і останнім, хто запропонував ключові виноси, вони були б такими:

Хоча новий підхід та стратегія, впровадження Story Marketplace доведено дає позитивні якісні та кількісні результати.

Інтернет-історія сама по собі резонує серед найрізноманітніших людей по всьому багатству.

Перший цифровий, а не лише цифровий – це ефективний спосіб використати історію за кількома каналами.

Це лише початок можливого, оскільки нові результати продовжують проявлятися.

Якщо ви хочете обговорити, як ваша організація може створити сюжетний ринок, не соромтеся зв’язуватися та дозвольте нам поділитися з вами деякими ідеями!

Далі, як створити Story Marketplace у своєму закладі. Залишайтеся з нами!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/value-building-story-marketplace-chapter-2-mccabe-callahan/.

McCabe Callahan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: