Наймання ІТ на конкурентному ринку: Ви виконали домашнє завдання?

На процвітаючому бізнес-ринку наші люди – це наша конкурентна перевага. Ми спостерігаємо, як малий та середній бізнес бореться за пошук та утримання внутрішнього ІТ-персоналу. Хоча причини труднощів нам зрозумілі, власник бізнесу або менеджер з найму в малому та середньому бізнесі має обмежений час, щоб повністю зрозуміти ринок вакансій ІТ досить, щоб прийняти кваліфіковане рішення. Зрештою, це може бути дорогою помилкою для їхнього бізнесу.

Ми постійно бачимо компанії в панічному режимі, які відчайдушно бажають найняти когось, хто б взяв на себе ІТ-підтримку для бізнесу, який зростає швидше, ніж очікувалося. Часто вони були настільки зайняті побудовою бізнесу, що забули включити стратегічний план ІТ.

Враховуючи темпи інновацій у нашій галузі, знайти досвідчені (і сертифіковані) ресурси для задоволення ваших ІТ-потреб є більш ніж складним – якщо ви не розумієте їх потреб, це може дуже дорого обійтися для вашого бізнесу.

Клацніть тут, щоб отримати більш детальну інформацію з цього цілком реального питання для малого та середнього бізнесу на ринку, що розростається.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/hiring-competitive-market-have-you-done-your-homework-mike-jenner/.

Mike Jenner люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: