На роботі не повинно бути божевільним

Чому мені подобається Basecamp (колишні 37 сигналів)? Звичайно, через саме число 37. Однак вони чудово впоралися, коли показали, як зробити чудовий продукт за допомогою невеликої, але мотивованої команди без бюрократії.

Те, що вони також роблять дуже добре – вони роблять заяви, які протилежні нинішнім управлінським догмам. І ви усвідомлюєте, що не тільки ви чорний лебідь, але є й інші, які думають так само.

У жовтні я пропустив нову книгу BaseCamp «Не треба бути божевільною на роботі». Але зараз я це прочитав. І це виглядає дуже добре. Особливо ідеї, що стоять за цим, як:

Прихильність, а не консенсус – хороші рішення потребують не стільки консенсусу, скільки необхідності прихильності .;

Обіцянки не обіцяти – обіцянки накопичуються, як борг, і вони також нараховують відсотки. Дати обіцянки легко і дешево, реальна робота важка і дорога.

Невідповідний час для реального часу – слідувати груповому чату на роботі – це все одно, що бути на цілоденній зустрічі із випадковими учасниками, і немає порядку денного. Це повністю виснажує. Чат чудовий як невеликий фрагмент, але не весь пиріг спілкування.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/doesnt-have-crazy-work-evgeny-smirnov/.

Evgeny Smirnov люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

4xxi # управління # 37сигнали # basecamp

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: