Проведення через невизначеність – Куди йде шайба …

Це НЕ ваш стандартний дозвіл HR, “ми відстежуємо ситуацію та дотримуємось рекомендацій CDC”. Це лідерство без сценарію – використовуючи момент, щоб висловитись і допомогти вам бути більш підготовленими до того, що, здається, настане. Минулий тиждень був надзвичайним за масштабами 11 вересня. Важко повірити, що наші «світи» (сім’я, робота, громади, нація) так швидко змінилися.

Як і багато з вас, 10 днів тому ідея вірусу, що вирує по Сполучених Штатах, здавалася немислимою. Ця гіпотетична загроза здавалася більше схожою на Y2k чи “хуртовину в Атланті”, ніж на справжню глобальну надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я. Для нас реальність нашої нинішньої ситуації почала занурюватися, коли читали про інфекції, що походять від зустрічі Біогену в Бостоні, після чого Гарвард і Массачусетський технологічний інститут відправляли своїх студентів на семестр, а потім читали дописи лікарів тут і тут, в Італії Понеділок. Звичайно, ми всі бачили заголовки, що Італія накладає карантин спочатку на північну половину країни, а потім і на все її населення. Нікуди не їздити. Гаразд, це важко. CV-19, Ви звернули нашу увагу. Будь-хто може твітувати, але де дані для перевірки цих публікацій?

Шукаючи підтвердження стрічки італійських лікарів у Twitter, ми спостерігали підтверджені італійські випадки TRIPLED з 9,172 у понеділок 3/9 до 27,980 сьогодні. Більше занепокоєння викликало 5 випадків смертності від вірусів – з 463 минулого понеділка до 2158 сьогодні. Минулого тижня це понад 1700 смертельних випадків у країні, приблизно в штаті Джорджія та Флорида. Це жахлива ситуація, яка дещо втрачена в американських ЗМІ через шум нестабільності ринку, скасування шкіл та заходів та інші порушення нашого звичного життя. Одним із факторів, що сприяють зростанню випадків захворюваності та захворюваності, є повеня пацієнтів, які переважають лікарні на півночі Італії. Вчора, стаття, яка коротко висвітлила суть усього, що ми дізналися за минулий тиждень, і (після перевірки цього через уповноваженого епідеміолога), ми вважаємо, що нам слід надати рішучий відгук, щоб допомогти вам захистити себе, свою сім’ю, свою організацію та громаду .

Стаття “Повідомлення зацікавлених лікарів”, написана хірургом-ортопедом, на прочитання займе менше 5 хвилин і гідна Вашого часу та уваги. Як лідери, ми повинні думати про те, що буде далі, куди йде шайба. (ДО ВСІХ, наші друзі ІТ-директорів чудові в цьому, або вони не були б ІТ-директорами!) Суть полягає в наступному: ВСЕ, ЩО МИ РОБИМО ДО ПАНДЕМІЇ, ЗДАЄТЬСЯ АЛАРМІСТОМ. ВСЕ, ЩО МИ РОБИМО ПІСЛЯ, ЗДАЄТЬСЯ НЕАДЕКВАТНИМ. Ми сподіваємось, ви прочитаєте це і подумаєте, як ви можете допомогти іншим у вашій сфері впливу вжити рішучих заходів та пом’якшити вплив цього вірусу на наш світ. (Повна URL-адреса: https://www.howardluksmd.com/sports-medicine/covid-19-update-3-14-2020-concerned-physicians-unite/)

Для членів InspireCIO на п’ятницю 3/20 з 12:00 до 13:00 за тихоокеанським часом заплановано проведення Національного конкурсу учасників, в якому взятиме участь переможець GeorgiaCIO ORBIE та технічний директор Центрів контролю за захворюваннями Джаспал Сагу для практичного обговорення в режимі реального часу кращих практик навігаційних технологій. Відповідно до вимог COVID-19, всі члени InspireCIO мали отримати посилання для реєстрації електронною поштою та / або зв’язавшись із виконавчим директором вашої глави.

Дякуємо за довіру до InspireCIO,

Френк Белл | Засновник та Джонатан Фрай | Президент

Найвидатніша мережа керівників інформаційних служб

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leading-through-uncertainty-where-puck-going-frank-bell/.

Frank Bell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: