Підтримка рішень, керована AI від Піквелла, забезпечує правильну поведінку за правильну ціну

У січні кожного року ми в Піквеллі робимо підсумки того, про що дізналися, як це зробили і де ми можемо вдосконалитись. Окрім успішної щорічної реєстрації, яка обслуговує понад 1,5 мільйона членів, ми засвоїли кілька дуже цінних уроків від наших партнерів та користувачів.

Перш за все, час має найважливіше значення. Щоб люди постійно використовували підтримку прийняття рішень та вживали рекомендованих заходів, ваше рішення має бути швидким, точним та особистим. Завдяки досвіду, керованому AI, члени витратили менше 5 хвилин, щоб отримати передбачувані витрати, що на 50% точніше, ніж провідні рішення, разом із персоніфікованою рекомендацією щодо оптимального медичного плану (та HSA, якщо є).

Наші партнери та клієнти шукають рішення, яке не тільки керує належною поведінкою, але й надає їм глибоку інформацію про переваги, поведінку та стан здоров’я своїх працівників. Елегантний підхід Піквелла до збору даних не вимагає від членів згадувати минулорічні відвідування лікаря / лікарні або вгадувати, що, на їхню думку, їм буде потрібно в наступному році. Покладання на інформацію, яку вони знають, є не тільки більш надійним підходом до наших прогнозів, але допомагає викликати задоволення та впевненість у прийнятих рішеннях.

Нарешті, роботодавці продовжують бути чутливими до цін, але вони готові витрачати бюджетні долари на нові підходи до вирішення старих проблем. Пільги були важливою складовою будь-якого плану компенсацій протягом останніх 50+ років, але змусити працівників оптимально вибрати та правильно використовувати ці пільги завжди було проблемою. Освіта є важливою і може бути представлена у вигляді тексту, відео та аватарів, але це не справило того впливу, на який сподівалася галузь. Наш досвід цього року показав нам, що учасники не хочуть бути експертами з питань пільг, але хочуть знати «оптимальну відповідь» і хочуть знати, чому це оптимально для них та їхніх сімей.

Отож, коли я розмірковую про щорічну реєстрацію в 2018 році, мені ясно, що партнери та роботодавці шукають кращої, швидшої та дешевшої підтримки для прийняття рішень. Рішення Піквелла на основі штучного інтелекту – це всі ці речі та багато іншого. Щасливого 2019 року! Я з нетерпінням чекаю того, про що ми дізнаємось цього року разом з нашими партнерами.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/picwells-ai-driven-decision-support-drives-right-behavior-sydney/.

Matthew Sydney люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: