Спрощення першої відповіді, коли враховуються секунди

Під час вашої обідньої перерви на роботі сервер обережно кладе безалкогольні напої на стіл, вона повертається з «набором кольорових олівців для молодих клієнтів», маленькою коробкою кольорових кольорових олівців та креативною сторінкою для розфарбовування. Ліза, ваша 7-річна дівчинка, яка відвідує вас на роботі протягом дня, сидить прямо навпроти вас, її посмішка висвітлює всю зону відпочинку на свіжому повітрі, весняне сонячне світло виблискує з її великих, невинних очей. Якраз тоді чоловік перескакує через перила і хапає її, він відчайдушно біжить з нею до автомобіля, що очікує, і вони мчаться. Ви повертаєтеся до того, чого вас навчали молодою дівчиною в школі, і в сучасній інтерпретації одразу сфотографуєте білу машину, яка мчить з Лізою разом із вашою Лізою. Ви набираєте номер екстреної служби місцевої поліції, і вам кажуть, що підрозділ відреагує якомога швидше, але ви знаєте, якщо Лізу не знайдуть за лічені хвилини, її, мабуть, ніколи не буде.

З середнім часом відповіді місцевої поліції 22 хвилини, ти опускаєшся на коліна і кричиш тихий крик, оскільки знаєш, що ти сам

Це не повинно бути так, і в цьому дописі в блозі є доступне, альтернативне закінчення, яке виглядає так: з фотографією евакуаційного автомобіля ви відкриваєте додаток GlobeKeeper, ви негайно створюєте інцидент і надсилаєте фото для вашої “спільноти”. На додаток до спільноти, ваша корпоративна GSOC отримує попередження працівника, що потрапив у біду, і відкриває панель інструментів. Вони бачать опис події, ваше місцезнаходження та завантажені вами засоби масової інформації. Вони підключають найближчу камеру до приладової панелі GlobeKeeper і запускають прямий ефір.

Менш ніж за хвилину надходять повідомлення про спостереження транспортного засобу, спочатку як струмок, а потім сиплеться. Корпоративний GSOC зараз отримує натовпні дані від “спільноти” користувачів, з декількох пристроїв IoT, і під час обробки ці дані, відкриває паралельний канал зв’язку з поліцейським кол-центром, подаючи їм реальну інформацію в реальному часі, коли вона надходить.

З моменту викрадення минуло 13 хвилин, і рівень вашого стресу досягає піку, коли на захищеному каналі GlobeKeeper у вашому телефоні з’являється повідомлення від GSOC; там читається:

“Завдяки вашим швидким роздумам, підтриманим масовою інформацією, та прямими стрічками з наших пристроїв IoT, місцеві правоохоронні органи врятували Лізу, і вона потряслася, але повністю неушкоджена. Вони зараз вирушають до вас до вашого місця проживання ”.

Випадки, якими не вдається керувати або не управляти, швидко перетворюються на кризу, якому закінченню ви віддасте перевагу? Швидке, рішуче та позитивне закінчення інциденту чи кризи, яка вийшла з-під контролю?

Клієнти GlobeKeeper чітко прийняли рішення, що позитивне закінчення набагато краще, ніж криза. Деякі наші корпоративні клієнти використовують GlobKeeper для забезпечення подорожей у глобальному масштабі та локально для активного реагування Shooter та інших надзвичайних ситуацій на території кампусу; деякі державні установи використовують GlobeKeeper для захисту гідності як під час звичайних, так і в надзвичайних ситуаціях, але що насправді цікаво, це те, як одна громада використовує технологію GlobeKeeper, щоб зробити значний і щоденний вплив на членів громади.

Центр запобігання злочинності громади Хаут-Бей у місті Хаут-Бей, Південно-Африканська Республіка, використовує марковану з білим кольором версію GlobeKeeper, позначену як Buzzer. Кері Крос та її команда значно підвищили ефективність реагування на інциденти, а також значно зменшили загальний рівень злочинності в районі їх дії. Використовуючи зуммер, Кері підключає мешканців, диспетчерські та реагуючі агенти для безпечного спілкування на одній єдиній платформі, виключаючи «білий шум», що створюється при використанні декількох каналів, і максимізуючи вбудовану спеціальну платформу управління інцидентами.

Реальний приклад – приклад Джанет (псевдонім). Джанет спостерігала жорстоке пограбування в Грін-Пойнт, Кейптаун; о 18:09 вона створила екстрений запит на допомогу в зуммері, і майже негайно до віртуальної командно-диспетчерської приєднався 31 особа, що реагувала, включаючи кілька диспетчерських. О 18:12, лише через 3 хвилини, команда реагування була на місці, і протягом 4 хвилин від початкового крику про допомогу грабіжники були затримані ліцензованою приватною охороною та передані місцевій поліції.

Buzzer допоміг зменшити рівень злочинності на 70% у деяких областях та допоміг замінити “традиційні” платформи обміну миттєвими повідомленнями.

Громадська служба Hout Bay через зуммер допомогла перетворити початкових 2000 користувачів на 70 <чат-групах на понад 6000 користувачів на одну, просту у використанні, масштабовану, безпечну, легку, потужну та всеосяжну систему.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/simplifying-first-response-when-seconds-count-dan-peleg/.

Dan Peleg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: