тенденції маркетингу електронною поштою 2018

Електронна пошта – це канал, який можна знайти у будь-якому рецепті спілкування, маркетингу чи стосунків. Це найпопулярніший, простий і високоефективний засіб. Але що буде з маркетингом електронною поштою в 2018 році? Які наші виклики? Що слід враховувати, якщо ми хочемо отримати найкращі результати? У що ми не повинні вкладати більше свого часу?

Ситуація

У 2018 році всі наші «немовлята тисячоліття» вже будуть дорослими 🙂 Це означає, що наше спілкування буде «рідним цифровим».

У контексті маркетингу баз даних та дозволів закони про захист персональних даних будуть жорсткішими та серйознішими в нашому регіоні, і ми всі продовжуватимемо споживати інформацію цифровим способом, а не телефонним дзвінком чи папером.

Але мова йде не лише про доступ до інформації, наші розмови цифрові та багатоекранні. Більшість з нас ведуть 3-7 ниток розмови одночасно.

У цьому контексті, яка роль електронного маркетингу та платформ?

Більшість з нас воліють отримувати пропозиції електронною поштою, ми використовуємо електронну пошту в робочому і професійному плані, але також як центр сповіщень про всю нашу цифрову діяльність.

Згідно з дослідженням Litmus в березні 2017 року, мобільні пристрої становили 54% від загальної кількості прочитаних електронних листів (АБО).

Смартфон, крім того, що дає нам відчуття сили та свободи (в деяких випадках), є інструментом, який підвищує тривожність і, перш за все, потребує спілкування та негайної відповіді.

маркетинг електронною поштою: 5 ключів, про які слід пам’ятати в 2018 році

1 Будь мінімалістом

З меншим розміром екрану та “поглядаючим” типом читання, ми повинні зосередитись на приверненні уваги. Ідеальне повідомлення електронної пошти складається переважно із зображень та чіткого заклику до дії, оптимальною щільністю від 50 до 125 слів.

2 Контекст робить різницю

Зміст повідомлення повинен відповідати контексту, який складається з даних про геолокацію, пристрій, поведінку людей, їх інтереси до нашого продукту і особливо очікуваний момент. Поєднання звучить складно, але ось інструменти автоматизації маркетингу, які нам допоможуть.

3 Персоналізація в режимі реального часу

Ви завжди чули, як я говорив про мікросегментацію та шари даних, які дозволяють бути більш наочними, давайте подумаємо про цю піраміду як про досконалість персоналізації під час додавання даних.

4 Особистий та розмовний тон

Зберігаймо спілкування електронною поштою як особисте, приватне повідомлення, де ми говоримо з аудиторією в розмовному тоні, а не в агресивній або поспішній формі. Давайте досягнемо бажаного залучення, скориставшись взаємодіями, напишемо, як говорить наш бренд, зі стилем і серйозністю, які нас характеризують. Давайте відповімо вчасно.

5 Цифрова трансформація та конвергенція розмови

Наша компанія перебуває на певному етапі цифрової трансформації, давайте використовуватимемо електронну пошту разом із іншими цифровими або фізичними каналами, щоб підтримувати ту ж розмову з нашими клієнтами. Давайте скористаємося взаємодією в кожній точці дотику для збору інформації та дамо людям зрозуміти, що ми їх слухаємо і хочемо вести відповідну розмову в кожній точці. Давайте скористаємося електронними листами тригерів, щоб підтримувати досвід роботи з аудиторією в режимі реального часу.

Що очікують наші найвимогливіші клієнти від платформ електронної пошти та автоматизації маркетингу.

Автоматизація за замовчуванням: Багато з нас знають цінність автоматизації та основи, але мало хто з нас може побудувати потік взаємодій (подорож клієнта) з нуля. Професіоналам потрібна не тільки потужність інструменту, але й те, що автоматизація, яка найчастіше використовується, вже налаштована за замовчуванням, або що команда, яка має досвід у своїй галузі, робить перші кроки.

Машинне навчання: Давайте застосуємо цю технологію, яка так модна в наших маркетингових заходах електронною поштою, і дозвольмо штучному інтелекту працювати для нас у динамічній сегментації та персоналізації наших повідомлень.

Інтеграція, інтеграція та більше інтеграцій: Однією з головних проблем цифрової трансформації є об’єднання всіх інструментів та технологій, які є частиною, для створення кращого досвіду клієнтів. Сьогодні платформи , такі як emBlue трансформуються в цифрову зв’язку хаб , через який, через керування даними клієнтів, вони інтегруються з різними системами і відповідають за вибір відповідного «канал + зміст + момент» , щоб зробити більш ефективними і особистим взаємодія.

Швидкий дизайн вмісту та негайні дії з даними. Якщо є щось, у чому впевнені наші клієнти, це те, що вони не хочуть продовжувати робити одне і те ж день за днем, знову і знову. Для цього, час , витрачений в розробці шаблонів адаптації до різних форматів екрану і вибір змісту кожного повідомлення, також автоматизований шляхом читання поведінки і персоналізації інструменти, шаблони читати фид в електронній комерції, наприклад, для створення динамічних зміст, заснований на інтересах кожної людини.

маркетинг електронною поштою: Прогнози на 2018 рік

Безсумнівно, маркетинг електронною поштою є ключовою частиною цифрової трансформації, і платформи, які роблять його простим і добре відомим, є основою інтелекту, що розширюється в каналах комунікації, поєднуючи дані, носій, вміст і момент.

Що ми побачимо у 2018 році?

Більше проблем у розробці повідомлень та каналів розмов за допомогою смартфонів.

Автоматизація як передумова і постійний пошук компаній для підвищення ефективності їх роботи.

Аналіз штучного інтелекту та поведінки для досягнення все більш успішної персоналізації.

Зусилля створити більше розмов на рівні автоматизації, що дає кращі результати з точки зору АБО та перетворення.

Інтеграція платформ маркетингу електронної пошти з іншими системами, такими як CRM, ERP, контактні центри, соціальні мережі, електронна комерція та ін.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/email-marketing-trends-2018-daniel-soldan/.

Daniel Soldan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: