Управління – Як говорити мовою тих, хто приймає рішення

Мені, 26 років, багато волосся, але бороди немає. Я в костюмі. У мене клієнт великий банк. І цей банк мав гігантську проблему ІТ-безпеки. Вони були готові придбати наше рішення, яке вирішить цю проблему, за два мільйони євро.

У мене все було налаштовано: постачальник, наші інженери, навіть керівники банку сказали: “Якщо ви пропонуєте це так, ми будемо купувати!”. Для мого роботодавця на той час це була б велика і вигідна угода, а для всіх причетних – виграш.

Потім угоду повинен був підписати директор у правлінні. Він подивився на домовленість і подумав: «Хто цей Айк? Я ніколи не чув про нього. “Ви знаєте цього хлопця Айка?” – “Хіба він не цей 26-річний, багато волосся, без бороди і в костюмі? Знаєш, я не знаю цього хлопця. Це занадто ризиковано, дякую, але я пройду ”

Тож компанія пішла від дивовижної угоди. Я повністю не впорався. На початку своєї кар’єри мені пощастило дізнатись, чому управління так важливе.

Чому керувати справами?

Більшість керівників чи керівників скажуть вам, що люди – це найважливіший актив компанії. Адже вони будують продукт, технологію, бренд. Вони підтримують клієнтів, стежать за тим, щоб подавали обід. І разом вони створюють відчуття приналежності, колективу.

Однак, незважаючи на те, що ви є експертом з питань набору та утримання та утримання роботодавців, ви знаєте, що працює, а що ні, часто трапляється, що ваш менеджер ледве вас слухає. То чому це?

В рамках своєї роботи ваш менеджер повинен зосередитись на загальній картині. Тож у них буде більше цілей і більше турбот, ніж у вас. І набагато більше людей розмовляє з ними.

Ось чому вони навчились фільтрувати. Ось чому вам потрібно докласти додаткових зусиль, спілкуючись з ними. Тому для мене не так вже й дивно, що важко керувати цим.

3 практичні поради щодо управління

В останнє десятиліття я працював переважно зі стартапами. І завдяки цьому я зміг побачити всі сторони таблиці: як працівник, менеджер, керівник, постачальник, інвестор та член правління. Тож я зміг поглянути на це з різних точок зору.

Тому я поділюсь 3 практичними порадами. Ніякої ракетної науки, нічого екзотичного. Поради:

Оновлення про прогрес, невдачі та ризики

Екстремальна власність

Надайте пропозиції, що відповідають “так”

Порада №1: оновлення про хід, ризики та невдачі

Це може бути ваша звичайна робота, проект, можливо якась вакансія, над якою ви працюєте. Отже, чому оновлення настільки важливо? Приблизно 80% лідерів потрапляють до будь-якої з двох категорій: провидці або люди, що встановлюють темп. Їм обом потрібні чіткі, регулярні, конкретні оновлення про прогрес, але з протилежних причин.

Провидці – великі мислителі, які живуть у майбутньому. Або в хмарах іноді. Вони потребують конкретних оновлень, щоб тримати їх пов’язаними з реальністю та виконанням. Ви, по суті, даєте їм змогу щось робити. І оскільки вони не є природними менеджерами проектів, вам потрібно бути.

Встановлювачі темпу з цим взагалі не мають жодних проблем, оскільки вони самі є природними менеджерами проектів та виконавчими машинами. Однак вони можуть підкреслити команди та людей, яких вони очолюють. Це тому, що вони, як правило, здійснюють мікрокерування та починають темпити ваш проект. Попередньо оновлюючи їх про хід, ви показуєте, що контролюєте, і відриваєте їх від спини. Ви зменшуєте тиск на свою команду.

Що оновлювати?

Щоб завершити своє оновлення, є 6 основних елементів: перемоги, прогрес, цілі / можливості, невдачі, блокатори та ризики / проблеми.

Ви можете мати позитивні чи негативні елементи, і вони існують або в минулому (між останнім оновленням та цим), сьогодні або в майбутньому. Якщо ви торкнетесь усіх 6 пунктів, ви отримаєте всі основи.

Як оновити?

Порядок базується на малюнку вище, тому я пропоную вам починати з урахуванням кінця, тому ви хочете повторити те, чого ви намагаєтесь досягти тут, як мету (чому), так і результат. В ідеалі тоді ви перейдете до сьогодення і поговорите про статус, як ідуть справи. Ми на шляху? Це теж короткий зміст.

Тоді ви плавно переходите до перемог. Святкуйте їх, визнайте свою команду за добре виконану роботу та енергійно поставте галочку біля цього поля (і почувайтеся добре щодо вивільнення дофаміну). І поки що ми просто інформували.

Тепер ви готові перейти до того, що пішло не так. Невдачі … Дійсно вказуйте на них! Розробіть їх. Поміркуйте над отриманими уроками та визначте, які заходи ви вживаєте, щоб це виправити в майбутньому. Ми зараз не просто інформуємо, ми перебуваємо в режимі визначення дії.

Потім ви переходите з минулого назад до «зараз» і ділитесь своїми блокувальниками. Блокатори – це стіни, на які ви зараз натрапляєте, речі, які не прогресують. Це чудовий момент, щоб «закликати резервну копію». Щоб отримати допомогу або пораду від свого менеджера, якщо потрібно. Можливо, ви просто поставили власну мірку на місці, поговоріть про це на мить.

А потім перейдіть до того, що не дає вам спати вночі. Ризики, які ви бачите, проблеми, які у вас є. Будьте критичні! Як керівник, я розглядав це як одну з найпотужніших справ, які роблять мої люди. Якщо вони критичні, попереджають, діляться занепокоєнням з приводу того, що може статися … – ну … це дратує, але – це мене дуже втішає. Знову ж таки: подумайте про заходи для зменшення ризиків, які ви бачите. Ніхто з нас не любить негативних результатів, особливо якщо це несподіванка.

Коли оновлювати?

Завжди оновлюйте: регулярно, перед запитом, використовуйте маркери, чітку структуру та будьте лаконічними. Якщо ви цього не зробите, звіт буде занадто довгим, і його ніхто не прочитає.

Звичайно, прямо попросіть їх вжити заходів, якщо вони вам потрібні. І ретельно описуйте, що саме ви хочете, щоб вони робили, коли і чому. стежити за цим.

Порада професіонала: якщо ви не хочете, щоб вони вживали заходів. Будьте також чіткими: “просто ІСТОРІЯ, на даний момент від вас не потрібно ніяких дій”. Я дуже рада це прочитати! Це цілком зрозуміло, я буду цілком відчувати, що ви це охопили. І я можу бути вдома до обіду.

Порада no2: екстремальна власність

Прийняття надзвичайної власності є протилежністю до того, щоб бути жертвою скарги. Тому лідер повинен володіти всім у своєму світі:

Власні помилки

Визнайте невдачі, скажіть “Я помилявся” і плануйте їх подолати

Розпізнайте речі, на які ви не можете безпосередньо вплинути

Розпізнати неповну інформацію

Прийміть це і все-таки вирішіть, чи потрібно приймати рішення.

Так, наприклад, ваш колега не відповідає стандартам. Легкий вибір – скаржитися і звинувачувати. Тому що ви вірите, що не можете змінити людину. І ми всі робимо це часом. Це може бути зручно … Але чи це працює для вас? Якби ви повністю володіли цією ситуацією, можете запитати себе:

Чи мають вони ресурси для успіху?

Чи пройшли вони навчання?

Я надав чіткий відгук?

Чи я впізнав їх за те, що вони роблять добре?

Вони розуміють місію?

Я розумію місію? І чи вірю я в це …?

У якийсь момент один із членів моєї команди не відповідав стандартам. Тож я починаю задавати ці надзвичайні питання власності. Чи встигає він стати кращим? Тож ми звільняємо його порядок денний. Чи пройшов він належну підготовку? Тож ми проводимо для нього ще кілька тренінгів на виробництві та чітко відгукуємося. І я даю йому ще один шанс, і ще один шанс … І кожен шанс, який я йому даю, я очікую, що він нарешті покращиться, нарешті відповідатиме нашим високим стандартам.

Ну, він не покращився. І не через відсутність спроб або пристрасть. Він навіть чудово підходив до культури. Це просто не була його кар’єра. Ми навіть не використовували найбільших талантів, які він мав. Ми мусили відпустити його. І це також надзвичайна власність. “Це не те, що ти проповідуєш, це те, що ти терпиш”.

Тому іноді екстремальна власність означає заміну члена вашої команди. Це теж є володінням усім у вашому світі.

Порада №3. завжди пропонуйте пропозицію “готовий”

Візьміть цей короткий електронний лист, який ви щойно надіслали своєму менеджеру.

Гаррі любить вирішувати проблеми і любить допомагати. Тож він витрачає 20 хвилин на написання електронного листа з поясненнями, що потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему. Ви отримуєте повідомлення і не задоволені всією роботою, яку зараз потрібно виконати. Це навіть не найкраще рішення.

Та сама ситуація, замість цього ви спробуєте цей електронний лист:

Гаррі зміг це обробити за одну хвилину, ти контролюєш свою роботу, ти маєш найкраще рішення і почуваєшся чудово.

Тому завжди формулюйте свої проблеми з рішенням, яке готове до вирішення.

Вплив ви матимете

Отже, у вас є, 3 практичні поради щодо управління. Ці речі настільки прості, здаються такими легкими, що, можливо, ви можете відчути, що нічого нового не дізналися. Який вплив це могло б мати?

Завдяки попереджуючим оновленням про прогрес, ризики та невдачі ви показуєте, що ви перебуваєте на першому місці для двох типів керівників. І ви будете турбуватися за свого менеджера, тому їм не доведеться.

З надзвичайною власністю ви будете володіти всім у своєму світі. Ви будете більш рішучими і контролювати. І люди навколо вас почнуть помічати.

Надаючи пропозиції, що відповідають “так”, ви полегшите спілкування зі своїм менеджером і зможете вибрати найкраще рішення.

З усім цим довіра, яку ви отримуєте, значно зросте, а разом із цією довірою і ваш вплив. І завдяки цьому впливу ви зможете справити вплив. Вас навіть можуть сприймати як «старших», що збільшує ваші кар’єрні можливості. Однак незалежно від вашого просування по службі чи посади, ми всі повинні бути керівниками, адже майбутнє найму у ваших руках.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/managing-up-how-speak-language-decision-makers-aik-deveneijns/.

Aik Deveneijns люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: