Цифрова стратегія – це бізнес-революція, а не просто торгова платформа….

Це, мабуть, правда, що подорож більшості компаній у цифровий світ почалася з погляду на це як на іншу торгову платформу – спосіб залучення нових клієнтів, вирощування продукту та охоплення – і в перші дні навіть розглядався як варіант із нижчою вартістю продажу порівняно магазини та традиційна пряма пошта.

Як все змінилося – ми навіть мало усвідомлювали, як основною революцією, яку вона зробила, був величезний перехід потужності від компанії до замовника та апетит людей до швидкості змін, яка змусила всіх нас працювати, щоб наздогнати як на роботі, так і справді вдома.

Після перших набігів на надання інформації та торгівлю, більшість підприємств витратили останні кілька років, говорячи про зусилля та досвід, одночасно намагаючись задовольнити потреби все більш різноманітного набору поведінки клієнтів.

Як і приклад, Срібне співтовариство раніше було таким сегментом, який, як нам здавалося, ми розуміли, – але воно власне зараз роздроблене на широкий діапазон, від повноправних користувачів до неохочих користувачів (або насправді не користувачів), і знову ж, X, Y та ярлики Z – хоча дещо корисно визначити поступову зміну в дійсності, насправді краще визначити набір поведінки в наші дні, а не момент часу, і мати значення для всіх наших клієнтів.

Продовжуючи переслідувати цим сегментованим способом – новітні технології – нові сегменти – найновіший канал – фрагментовано відкриває двері для вічних наздоганянь та втрачає з поля зору наших основних клієнтів.

Сьогоднішній виклик полягає не стільки в тому, як я реагую на конкурентні загрози нових учасників та технологій (хоч і буде зрозуміло, що вони будуть продовжувати надходити), скільки в тому, щоб відповісти на питання

“Який простір я поповнюю в житті своїх клієнтів – чи актуальний я сьогодні і чи буду ще завтра?”

Цифровий успіх сьогодні набагато більше полягає у створенні відповідного досвіду загалом, ніж про те, яку конкретну «М» або платформу онлайн-каналу ви використовуєте.

То як ми реагуємо?

Актуальність тут є ключовою – зрозумійте, ким ви хочете бути актуальним, і чому, і спочатку вирішіть ці потреби. Послухайте їх і переконайтеся, що ви розумієте, як вони повинні взаємодіяти з вами сьогодні і на наступній платформі, яку вони будуть використовувати з вами.

Цього тижня було чудово чути новини про двох наших найбільших роздрібних торговців, M&S та Sainsbury, які викладають цифровий порядок денний як такий, який відповідає їх бізнесу, а не такий, що зосереджений на особливостях каналу чи торгівлі. Цифровий вплив настільки ж важливий як для нашого досвіду в їхніх магазинах, так і для їхнього більш широкого цифрового сліду – я міг би переконати, що там це навіть важливіше, і це буде лише зростати.

Далі – створіть цифрову команду, яка переглядає весь бізнес, розглядає джерела пошуку стільки ж, скільки розглядає онлайн-продаж та підтримує всі частини бізнес-циклу. Це буде ключовим фактором для переведення компаній у більш спритне майбутнє.

Це природний зрив застарілих бізнес-структур, і використання цього як засобу для досягнення цього дає мету та структуру змінам.

Використовуйте цифровий тег, щоб перевизначити те, що важливо, щоб зробити вас актуальним – якщо ви є продуктом, як M&S (саме тому ми йдемо туди ..) – тоді переконайтеся, що digital підтримує це, обидва навчаючись на основних потребах клієнта, але також ведучи відносини з постачальниками та спритний ланцюг поставок.

Не думайте про цифрові суто торгуючими термінами – як клієнти ми використовуємо цифрові, щоб керувати власним ланцюгом поставок, роблячи вибір продукту, бренду, ціни, часових масштабів, місця розташування джерел та навіть ризиків – як компанії, ми краще починаємо думати те саме.

Ідея?

Повторно створіть цифровий центр як центр усього вашого бізнесу – включіть елементи всіх команд і зосередьтеся на забезпеченні переваг у бізнесі не лише в просторі клієнтів – ваш бізнес включає в себе продукт, ланцюжок поставок, людей та фінанси – хороший центр та хороший цифрова стратегія забезпечить всі ці переваги.

Якщо ви хочете поговорити більше про концентратори та познайомитися з командою Beyond Silos, зв’яжіться зі мною за адресою nige.wood@netsuma.co.uk

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-strategy-business-revolution-just-trading-platform-wood/.

Nigel Wood люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: