Що потрібно знати перед початком власного консалтингового бізнесу

Багато людей мріють розпочати власну справу, але багато хто не знає, з чого почати. Що стосується консультацій, багато людей вважають, що це просто, як дати комусь свою пораду з певної причини чи проблеми, але іноді це не завжди так.

Створення власної консалтингової фірми спочатку може здатися простим та гламурним, але є кілька речей, які ви можете розглянути, перш ніж змінювати кар’єрний шлях чи починати нові бізнес-дії.

Як сам бізнес-консультант, я насправді закликаю інших прийти на роботу, однак, я вважаю, що люди повинні знати, з чим вони зіткнуться, перш ніж розпочати.

Ви продаєте себе

Можливо, важко думати, що ви продаєте себе під час ведення бізнесу, але насправді ви є. Консультуючись, ви продаєте свій досвід у певній галузі, і люди повинні визнати вас надійними, щоб «придбати» вашу послугу.

Щоб продати себе, вибравши заснувати консалтингову фірму, ось кілька речей, до яких ви повинні бути готові:

Одягайтеся для успіху: головне тут – виглядати так само добре (якщо не краще), як і послуги, які ви надаєте клієнтам.

Будьте гідні довіри: не кажіть людям те, що вони хочуть почути, будьте чесними під час кожного зіткнення із клієнтами та заявляйте факти

Дайте те, що ви обіцяєте: це також пов’язано з надійністю та підтвердженням вашої цінності при роботі з клієнтами. Ви ніколи не хочете, щоб люди почувались так, ніби ви ненадійні і не знаєте своїх речей.

Ви збираєтеся зіткнутися з розчаруванням

При спробі розпочати будь-який бізнес будуть незначні невдачі та перешкоди. Не продавайтесь коротко, думаючи, що все буде гладко. Натомість розробіть план, який підготує вас до “найгірших сценаріїв розвитку подій” і діяти відповідно до цього.

Можливо, вам недостатньо заряджати

З усіх моїх років у консалтинговій галузі найбільшою помилкою, яку, на мою думку, роблять нещодавно визначені консультанти, є їх відсутність знань при точному нарахуванні за свої послуги та збори.

Для вашого клієнта важливо, щоб він отримував віддачу від своїх інвестицій, тому це має бути важливим і для вас. Якщо ви можете довести свою рентабельність інвестицій, у вас є вільна можливість стягувати здоровий відсоток прибутку клієнта з часом.

Пам’ятайте, якщо ви дорогі, то ви, швидше за все, залучите тих клієнтів, які платять більше.

Щоб отримати більше блогів про консалтинг та бізнес, відвідайте мій веб-сайт тут

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-you-need-know-before-starting-your-own-consulting-alex-heidt/.

Alex Heidt люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: