3 причини, чому слід інвестувати в цифровий досвід клієнтів?

1 значення часу життя клієнта збільшиться

Поміщення клієнта в центр – це найкращий спосіб збільшити час життя, який він ділиться з вами. З клієнтами ми маємо на увазі кожного, кого обслуговує ваша організація. Від клієнтів, членів, постачальників, пацієнтів, цивільних осіб, службовців … Будь-яка зацікавлена сторона, якій ви обслуговуєте, заслуговує на цифровий досвід, що полегшує взаємодію з вашою організацією.

На думку Гартнера. 93% усіх проектів CX дає результат.

Топ 3 рентабельності інвестицій був реалізований за рахунок збільшення задоволеності клієнтів, збільшення доходу та збільшення вартості життя, що в основному означає те саме, оскільки клієнт проводить більше років у вашій організації.

Поміщення клієнтів на центральне місце сьогодні означає, що клієнти повинні мати можливість взаємодіяти з вашою організацією через будь-який канал і в будь-якому контексті. Складання такого досвіду – справа непроста, але варто докласти зусиль. Насправді це може просто дати вам перевагу над конкуренцією, коли ваш товар і послуги дедалі більше стають товаром.

Налаштування цифрової взаємодії з клієнтами допоможе вам зв’язатися зі своїми клієнтами таким чином, щоб ваші конкуренти не змогли з ними зв’язатися. Він також надасть вам цінні ринкові дані про те, як вони взаємодіють. Що допоможе вам передбачити потреби ринку.

2 витрати на придбання клієнтів зменшаться

Хоча в наші дні перемагають клієнти. Конкуренція зростає, а відмінності між конкурентами розмиваються. Традиційні методи маркетингу та канали потенційних клієнтів дають все менше кваліфікованих клієнтів.

Чи знали ви, що клієнти, які є промоутерами вашої компанії (NPS +8), дають на 40% більше потенційних клієнтів?

Задоволення очікувань клієнтів кожного разу – найкращий спосіб створити лояльного клієнта, який перенаправить вас до своїх однолітків.

Платформа цифрового досвіду допоможе вам надавати одні й ті самі послуги знову і знову, не витрачаючи їх, щоб порадувати постійно вимогливих клієнтів.

Ми всі знаємо, що захват не платить. Надмірна доставка лише робить вашого клієнта більш потребуючим і вимогливим, і не обов’язково більш лояльним. Згідно з цим дослідженням, лише в 16% випадків додаткові зусилля призводять до більшої лояльності та з великими витратами. 10-20% вашої націнки з’їдає постійно вимогливий клієнт.

Як створити лояльного клієнта? Переконайтеся, що він може зв’язатися з вами без зусиль. Будучи невимушеним, клієнту не потрібно докладати багато зусиль, щоб спожити вашу послугу чи товар.

Нелояльність спричинена тим, що клієнт повинен докласти занадто багато зусиль. Цифровий досвід, коли він може зв’язатись будь-коли, з будь-якою потребою, у будь-якому контексті, зменшує зусилля та створює лояльних клієнтів.

3 граничні витрати зменшаться

Витрати на виготовлення додаткової одиниці зменшаться, оскільки не має значення, чи є на вашій платформі цифрового досвіду один користувач або мільйон користувачів. Вартість додаткового клієнта не збільшується пропорційно.

Різниця?

Якщо машина може виготовити 100 одиниць, і вам потрібно виготовити 101 одиницю, вам потрібно окупити 2 машини.

Якщо менеджер рахунку може обслуговувати 20 клієнтів, а у вас – 25, вам потрібно заплатити 2 менеджерам рахунків.

Якщо цифрова платформа має 1 користувача, ви платите в основному так само, як якщо б там було 1 мільйон користувачів. Якщо ваша платформа коштує 1 мільйон. Додаткова вартість користувача 1.000.001 становитиме 99 центів.

Зменшення граничних витрат – це механізм, який зробив Apple, Google, Facebook та Amazon найбільшими та найприбутковішими компаніями у світі. Оскільки граничні витрати зменшуються, коли додається більше клієнтів, ви матимете все більше і більше доходу, який можна передбачити на потреби вашого клієнта. Механізм зробить вас переможцем у вашій ніші.

Який найпростіший спосіб розпочати інвестування?

Найпростіший спосіб інвестувати – це володіння цифровою платформою досвіду (DXP), яка дозволяє розповсюджувати досвід, що полегшує вам краще обслуговування своїх клієнтів.

Dropsolid пропонує DXP для організацій, які хочуть інвестувати в цифровий досвід клієнтів. Ми допомагаємо клієнтам швидко розгорнути цифровий досвід завдяки великій загальній вартості володіння. Ми робимо це, використовуючи відкриту платформу під назвою Drupal.

Платформа дозволяє клієнтам розгортати нові враження на основі Drupal та управляти кількома переживаннями за кількома каналами. На рівні платформи ми пропонуємо хостинг, засоби розробки та швидкий профіль встановлення. На рівні досвіду ми надаємо аналітичні дані, покращення пошуку в ML та профілювання клієнтів ML, які будуть використовуватися в Drupal та платформу автоматизації маркетингу для персоналізації досвіду.

Володіння кількома каналами та веб-сайтами та управління ними стає простим. Знати, що обслуговувати, якому клієнту стає легко.

Dropsolid створив сотні цифрового досвіду на базі Drupal і викристалізував усі свої ноу-хау на цій платформі. На цій платформі містяться всі найкращі практики року та років роботи лише з Drupal.

Хочете збільшити час життя клієнта разом з нами? Хочете знати більше? Перевірте наш веб-сайт і подайте запит на демонстрацію: https://dropsolid.com/en

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/3-reasons-why-you-should-invest-digital-customer-dominique-de-cooman/.

Dominique De Cooman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: