Мозкові програми, що сприяють геопросторовим інноваціям

Очевидно, що сьогодні технології hw / sw, дані або навіть пропускна здатність більше не є обмежуючими факторами для інновацій або просто прогресу та успіху в областях геопросторового застосування.

Кафедра геоінформатики Університету Зальцбурга створила видатні досягнення щодо вдосконаленого розвитку потенціалу, нещодавно визнаного міжнародним магістром Коперника з цифрової Землі, флагманською програмою спостереження за Землею з альтернативними акцентами на геовізуалізації (UPOL) або науці про просторові дані ( UBS) за сприяння щедрої європейської схеми стипендій: перевірте наявність поточних заявок на> http://master-cde.eu.

Курси в цій програмі збігаються з добре встановленою магістерською програмою «Прикладна геоінформатика»> http://msc-agi.zgis.at та її онлайн-аналогом, що працює під світовим брендом UNIGIS англійською, німецькою та іспанською мовами> https: / /unigis.at/en/, включаючи популярний варіант сертифіката / диплому.

До цих опцій магістратури можна отримати доступ з різних треків для студентів, включаючи нову бакалаврську програму в Зальцбурзі в галузі оцифрування-інноваційного суспільства> https://www.uni-salzburg.at/DiG, а також пропонуючи можливості для докторантури дослідження> http://phd-geoinformatics.zgis.at

Лише кілька академічних установ у всьому світі пропонують такий широкий і глибокий геопросторовий кваліфікаційний центр. Студенти, які прагнуть до досконалості та складних кар’єрних шляхів у галузі геоінформатики, завжди раді взяти на сайті> http://www.zgis.at!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/brainware-facilitating-geospatial-innovation-josef-strobl/.

Josef Strobl люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: