Рецепт вдалого прийому в готелі

Бути співробітником на стійці реєстрації непросто: у команди недостатньо персоналу через брак кваліфікованих робітників, і вас постійно стримують офіційні та постійні завдання. Заповнення реєстраційних форм, введення даних у PMS, видача ключів від кімнати вимагає часу. Час, який співробітники могли б використовувати ефективніше. Для індивідуального обслуговування та консультування гостей. Ще до заснування hotelbird я сам переживав цю ситуацію: довгі черги на стійці реєстрації та перевантажені працівники, які не могли вирішувати мої запитання, оскільки вони просто не мали можливості це зробити. Керовані цією пам’яттю, ми нарешті розробили інноваційне рішення для цього питання. Розпочавшись як додаток і перетворившись на інтелектуальну технологічну платформу, hotelbird автоматизує процеси реєстрації / виїзду для індустрії гостинності.

Зараз серед наших клієнтів є багато провідних мереж готелів, такі як IntercityHotels, Novum Hotels, Steigenberger Hotels, Gorgeous Smiling Hotels, H-Hotels, Flemings Hotels, Lindner Hotels, Achat Hotels, Super 8 Hotels або Azimut Hotels. успішний. Завдяки нашій технології готелі перетворюють свої приймальні на центри управління для видатного обслуговування за допомогою простої та ефективної системи реєстрації / виїзду.

ЦЕ мій рецепт успішного прийому в готелі:

1 ложка гнучкості

Гнучкі та незалежні від часу та місця – сьогоднішні гості можуть швидко виконати формальності і тим самим уникнути часу очікування біля стійки реєстрації. За допомогою наших продуктів ми дозволяємо готелям обробляти до 100 відсотків своїх гостей у цифровому вигляді за допомогою інноваційної платформи. Гості можуть обробляти весь час свого перебування від реєстрації до цифрової реєстраційної форми, створення карток ключів та оплати до оплати через наш тонкий термінал самообслуговування, відповідний веб-браузер або наш додаток для смартфона. Використання наших технологій у готелях також є гнучким: готелі можуть легко інтегрувати наше рішення про реєстрацію заїзду / виїзду в свої існуючі готельні системи.

2 тире полегшення

Автоматизація офіційних та постійних завдань у готелі означає величезну економію часу – як для гостей, так і для працівників. Крім того, витрати на персонал та технологічні процеси значно зменшуються у часи сильної нестачі кваліфікованих робітників. Завдяки нашим інтелектуальним інтерфейсам програмне забезпечення працює повністю автоматично у фоновому режимі та використовує найсучасніші технології. hotelbird співпрацює з провідними системами управління, блокування та платежів, такими як Oracle, Infor, Protel, Assa Abloy, Messerschmitt, Häfele або Concardis. Готель та його працівники все ще можуть працювати вручну в будь-який час. Співробітники готелю продовжують користуватися існуючою і звичною системою управління майном і не потребують жодного програмного чи апаратного забезпечення.

3 великий потіх задоволення гостей

Цифрові послуги в інших галузях вже показали шлях: онлайн-реєстрація на авіаперевезення, бронювання Uber через смартфон або замовлення піци через веб-сайт Lieferando стали невід’ємною частиною життя багатьох людей. Незалежність та гнучкість, що випливають із цього, призводять до ентузіастів та задоволених клієнтів, які стають постійними клієнтами. На даний момент готельна індустрія на цьому наздоганяє. Готелі, в яких гості можуть зручно зареєструватися вдома або на таксі та отримати цифрові ключі від номерів на мобільних телефонах, випереджають конкурентів – і отримують прибуток не тільки від більш задоволених гостей, але й від працівників, які люблять приїжджати працювати. Замість нудної, трудомісткої та адміністративної роботи вони можуть зосередитись на особистому обслуговуванні та порадах для своїх гостей. Розслаблені та з гарним настроєм, вони гарантують, що гість відчуває себе комфортно в готелі з самого першого моменту. Таким чином, вони закладають основу для повернення гостя завдяки чудовому сервісу.

У вас є готель, і ви хотіли б слідувати нашим рецептам успіху? Запишіть мені короткий електронний лист на адресу juan.sanmiguel@hotelbird.com або зареєструйтесь на наступний веб-семінар:

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/recipe-successful-hotel-reception-juan-a-sanmiguel/.

Juan A. Sanmiguel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: