Розбірливість буде ключовою компетенцією цього Десятиліття

5 принципових концепцій, які допоможуть точніше розрізнити

Річі Нортон, Adventure Capitalist | Нагороджений автором | Я допомагаю підприємцям створювати фізичні та цифрові товари, що приносять сенс та гроші на PROUDUCT.COM

Що ти бачиш спочатку? Качка чи кролик?

Вибачте, не можу побачити.

5 принципових концепцій, які допоможуть вам точно розпізнати, щоб бути більш успішним підприємцем, лідером та індивідом у житті та бізнесі

“Як людина судитиме, що робити в такі часи?”

“Як він колись судив”, – сказав Арагорн.

“Хороші і погані не змінилися з тих пір …

Розпізнавати їх, як у Золотому Лісі, так і у власному будинку, – це чоловіча частина “.

= J.R.R. Толкін

Примітка: Ця стаття наповнена новими термінами, які я створив, щоб допомогти створити більший словниковий запас навколо того, що я називаю “керівництвом проникливості” та “все ж лідерами”, щоб розбірливість могла застосовуватися до лідерства, бізнесу та творчості.

1 керування розбіром і підприємство розбиття

Я передбачаю:

Розбірливість стане лідерською компетенцією номер один десятиліття – віком дезінформації.

Лідери, підприємці та особи, які навчаться розрізняти, матимуть унікальну та рідкісну перевагу, щоб допомогти більшій кількості людей, додати більше цінності та створити кращий досвід для тих, кого вони піклуються, кохають і кому служать.

Ті, хто не може розпізнати, будуть ошукані помилковими вказівками, даними неправильного спрямування та втратять свою продуктивну творчість, зростаючи альтернативні витрати (і не знатимуть, поки не пізно).

У 2010 році творчість стала компетенцією номер один для лідерів.

«АРМОНК, Нью-Йорк, – 18 травня 2010 року: Згідно з великим новим опитуванням IBM (NYSE: IBM), в якому взяли участь понад 1500 виконавчих директорів з 60 країн та 33 галузей по всьому світу, керівники компанії вважають, що – це більше, ніж строгість, дисципліна управління, доброчесність або навіть бачення – для успішного орієнтування на все складніший світ знадобиться творчість “

Сьогодні, на відміну від творчості, доступ до даних є ключовим.

«У нашому останньому дослідженні Global C-Suite ми запитали понад 13 000 керівників C-suite, що потрібно для того, щоб керувати у світі, заповненому байтами … Генеральних директорів, які допомагають керувати цими організаціями, не лякають дані; навпаки, вони використовують його для прийняття розумніших бізнес-рішень, побудови міцніших екосистем та експериментів з новими бізнес-моделями “.

Хороші новини: креативність та дані – це рушій успіху.

І все-таки.

І все ж …

Світ увійшов у епоху дезінформації в такому глобальному миттєвому масштабі, що важко розрізнити, що є правдою, а що ні.

Творче вирішення проблем з поганими даними не вирішує проблем – воно створює більше.

Можна стверджувати, що історично склалося так, що ми ніколи не мали більш широкого доступу до точнішої інформації.

Це теж правда.

Як і зображення качки-кролика вище, дві істини можуть існувати одночасно.

Питання багатовимірні.

Одночасно можуть існувати дві реальності. Нам не потрібно звільняти одне, щоб виправдати інше. Часи складності за своєю суттю представляють незліченні реалії на тій самій хронології.

Реальність – це асинхронні перспективи.

Однак …

Більшість людей забувають дивитись на більше реальності, ніж просто на одну – власну.

Люди, що цікавляться інтересами, доходять лише до того, що стосується створення чогось більшого, ніж вони самі – сім’ї, громади, роботи та інших внесків.

Візьмемо зображення качки-кролика, наприклад. Можна стверджувати, що ілюстратор намалював качку, а потім зупинити там аргумент. Це правда? Так. Але чи є кролик? Так. Виразна істина полягає в тому, що малюнок – це і те, і інше!

Розбірлива істина бачить асинхронні перспективи.

Далі, що відбувається, коли даних немає? Не тільки дані проти поганих даних, але й відсутні взагалі?

А як щодо зриву, професійної аномалії чи глобальної пандемії?

Що відбувається, коли “останні новини” порушують усі правила журналістики (і порушують ваш розум)?

Що трапляється, коли ваш подружжя чи діти хочуть знати, на що чекати в майбутньому, коли життя настільки непевне?

Де “хороші” дані в режимі реального часу?

Це ще не знайдено.

«І все-таки» тут живе лідерство.

Здатність і майстерність підготувати і створити те, що ще має бути, є проникливістю.

(«Але як лідерство» – це зовсім інша тема, на яку мені потрібно звернути увагу в іншій статті, книзі, подкасті, тренінгу тощо. Будь ласка, нагадайте мені.: Wink: – Все ж лідерство, сила ще, і все-таки тощо) .)

Таким чином, для керівників, підприємців, креативів, бізнесменів та осіб, що приймають рішення, навик розбірливості дозволяє побачити більше однієї можливості, більше однієї перспективи та уникнути закону збільшення альтернативних витрат.

Навик розрізнення дозволяє побачити більше однієї можливості, більше однієї перспективи та уникнути закону збільшення альтернативних витрат.

Якщо ви є генеральним директором, засновником, лідером, креативом, членом церкви, дизайнером, розробником, політиком, маркетологом, фрілансером, професіоналом, працівником, родинною людиною, другом, викладачем чи письменником, і так далі, і далі … Ви можете використовувати силу розсудливості, щоб краще служити іншим.

Незалежно від того, чи займаєтесь ви технологіями, культурою, винаходами, інноваціями, виробництвом, стартап-світом чи розробками, і так далі, і далі… Ви можете використовувати силу розбірливості, щоб покращити себе та інших.

2 закон збільшення можливостей, розрізнення та кодак

Закон збільшення можливої вартості від Study.com

Kodak бачив одну сторону правди їхньої галузі, а іншу ігнорував. Як результат, ця відсутність розбірливості створила середовище, де Kodak відчував зростаючі альтернативні витрати.

Чи знали ви, що Kodak, 100-річна кінокомпанія, винайшла цифрову камеру в 1975 році? А тепер уявіть це.

Насправді в Kodak існували люди, які розглядали цифрові технології як можливість. Однак повідомляється, що Кодак сказав: “Коли ми говорили про можливості цифрової фотографії, люди сміялися”. Робити речі, з яких люди сміються, “дурно”, так?

На жаль, після 131 року бізнесу та великої конкуренції кінокомпанії Fuji та наростаючих цифрових камер, Kodak оголосив про банкрутство у 2012 році.

Kodak подвоївся на одній стороні правди і став сприйнятливим до закону збільшення альтернативних витрат, оскільки вони не могли належним чином розпізнати, що відбувається в їхній галузі.

Цікаво те, що спочатку Kodak був побудований на інноваціях та порушенні існуючого стану, щоб отримати фотографії в руки людей, але потім вони перестали впроваджувати інновації, коли це спрацювало.

Це класична загадка для підприємців: чи зупиняємось ми там, де є, і отримуємо свої плоди, чи продовжуємо інновації та ризиковуємо ресурси?

Я називаю це “Дурною петлею” – де те, що колись називали дурним, стає розумним, стає стандартним, застійним – тому винахідництво та інновації повинні “повернутися до дурного”, щоб залишатися актуальними.

У 1888 році Kodak фактично винайшов першу портативну камеру і хотів “передати фотографію в руки найбільшої кількості людей за мінімально можливу ціну”.

Ця ідея досягла великого успіху … поки цього не було.

TechCrunch описує стрімкий занепад Kodak таким чином: “Kodak … віком понад століття, мав занадто велику гордість, щоб змінитися. Коли все сказано і зроблено, гордість і ностальгія поставили Кодак на коліна “.

Цілком «момент Kodak». (Не міг собі допомогти.)

Ти це впіймав? “Гордість і ностальгія”. Не хороший вид гордості. Не хороший вид ностальгії. Вид гордості та ностальгії, що породжує страх і сліпоту у тих, хто приймає рішення. Відсутність розбірливості.

Але, чи можете ви змінитися після того, як дізналися? звичайно.

Сьогодні «Kodak вийшов із банкрутства набагато меншою, але прибутковою компанією. Він видобуває свою скарбницю близько 7000 патентів та розробляє технології цифрових зображень та сенсорних екранів. Він все ще виробляє деякі свої класичні кінопродукції, але для менших ринкових ніш “. Кодак тепер бачить і «качку, і кролика» – більш повну картину сучасного майбутнього і діє відповідно.

Проникливість – це не просто бачення іншої сторони тієї самої монети – це пошук усіх монет, які мають значення в угоді, щоб створити трансформацію.

Іноді розпізнавання приходить пізно як перевірка реальності – мудрість, а не сприйняття.

Це не урок, який ви отримаєте, поки не зміниться поведінка.

Розумієте, Кодак заглянув всередину і побачив фільм, і проігнорував зовнішність, де на горизонті був цифровий. Ігноруючи одну істину, вони втратили свою унікальну цінність всередині. Це може здатися протилежним тому, щоб слідкувати за кишечником, слідкувати за своїм серцем або робити те, що найкраще для вас. Це не. Насправді, якраз навпаки.

У вашій реальності …

Найкращий спосіб захистити всередині – це усвідомлення себе та інше усвідомлення, щоб ви могли розпізнати – суть емоційного інтелекту.

Не важко поглянути на ландшафт своєї галузі та зосередитись на своїй внутрішній істині (велика заслуга в цьому), але також важливо поглянути на зовнішню істину, щоб допомогти більшій кількості людей.

3 розбірлива істина

«Ознакою мудрості є невіра в усе, що ти думаєш. Ознакою емоційного інтелекту є не засвоєння всього, що відчуваєш. Думки та емоції – це можливості розважити, а не впевненість у сприйнятті як належне. Розпитайте їх, перш ніж прийняти ». – Адам Грант, організаційний психолог, Уортон

Розбірливі люди мають перевагу перед плосковергими, оскільки їх не обдурюють, коли одна, зацікавлена сторона штовхає те, що я називаю плоскою правдою, затьмарювати всю правду.

Плоскі істини затьмарюють цілісні істини: продовжуйте шукати, обертаючи це.

Розбірливі: ті, хто розуміє істину, яка зливається в центрі багатьох перспектив.

Плосковірці: ті, хто бачить лише свою перспективу власних інтересів.

(Так, я вигадав назву “плосковірці” і вигадав цілу купу випадкових термінів у цій статті – як я люблю робити – щоб допомогти вам краще розпізнати. Насолоджуйтесь. :-))

Люди, які розрізняють, можуть творчо вирішувати проблеми з даними, які вони бачать, і даними, які вони не бачать (поки що), оскільки вони продовжують шукати, коли інші зупиняються.

Діаграма розрізнення Річі Нортона: Розпізнавання – це здатність розпізнавати асинхронні істини.

Розрізнення – це здатність розпізнавати асинхронні істини.

Вийти зі своєї зони комфорту, щоб побачити нові перспективи та розпізнати, – це лише частина мети, щоб зрозуміти і виконати правду …

Розсудливість полягає в розширенні зони комфорту, так що ви фактично знаходитесь поза зовнішнім простором, щоб ваші цілі могли зручно вписуватися у ваш вплив.

Як тільки ви розширите зону комфорту, досягнення своїх цілей буде як бити 3 секунди для Стефа Каррі – там, де стояти за межею, так само комфортно, як і всередині лінії.

4 ми живемо в епоху інформації стільки ж, скільки і епоху дезінформації.

“Нейронні сигнали пов’язані менш із стимулом як таким, ніж з його конгруентністю з внутрішніми цілями та прогнозами, розрахованими на основі попереднього входу в систему”. – Карстен Раус з Тюбінгенського університету в Німеччині та співавтори:

Епоха дезінформації: Ми живемо в епоху як масової інформації, так і масової дезінформації. Ми живемо в епоху масових даних та масивних помилкових даних. Ми живемо в епоху, коли незалежно від інформації, ми бачимо дані, подані через фільтр нашої власної «збіжності з внутрішніми цілями та передбаченнями».

Іншими словами, ми бачимо речі такими, якими ми хочемо їх бачити, або такими, якими нас зумовили бачити.

Творчість може вирішити проблеми як з інформацією, так і з дезінформацією, але майбутнє належить людям з проникливістю. прозорі можуть бачити не лише дані, але й умови, щоб дійти до істин, які об’єднуються суб’єктивно та об’єктивно.

Майбутнє належить людям розважливим.

Чарльз Діккенс, можливо, описав багатовимірну, асинхронну природу істин та суть розпізнавання найкраще в “Повісті про два міста”, коли сказав: “Це був вік мудрості, це був вік дурості”.

“У нас було все перед собою, перед нами нічого не було”. – Чарльз Діккенс

«Це були найкращі часи, це були найгірші часи, це був вік мудрості, це був час безглуздя, це була епоха віри, це була епоха недовірливості, це був сезон Світла, це був сезон Темряви, це була весна надії, це була зима відчаю, у нас було все перед собою, перед нами нічого не було, ми всі прямували до Неба, ми всі прямували в інший бік … ”- Чарльз Діккенс,“ Казка про два міста ”

Хоча розбірливість може здатися подарунком якогось ясновидця, здатність розрізнення – це вміння, яке можна навчити.

Насправді, щоб максимально ефективно і ефективно використовувати свій час як керівник, підприємець або щодня, будьте активним розбірником.

Розбірливі люди додають цінний баланс відмінності та впевненості у відволіканні та плутанині помилкових перспектив.

Розпізнавання представляє істину – прорізування через неправильне спрямування – де рівна істина представляє лише упередження, пов’язане з одним інтересом.

Розбірливість буде ключовою компетенцією цього десятиліття, оскільки без неї лідери продовжуватимуть ставати жертвами будь-якої упередженості, що прикріплюється до набору даних, статистичних чи науково обґрунтованих досліджень.

Розбірливість є ключовою компетенцією цього десятиліття.

5 будь розбірливим – як бути розбірливою людиною

«Кожного разу, коли у вас з’являється новаторська ідея, справді інноваційна ідея, за визначенням це буде виглядати дурною ідеєю. Якби це виглядало як гарна ідея, це не було б інновацією, це було б те, що всі інші вже знали, і було б очевидним “. – Бен Горовіц, співзасновник компанії VC Andreessen Horowitz, що стоїть за такими компаніями, як Facebook, Twitter і Skype

Це мистецтво того, що я називаю когнітивним розрізненням.

Майя Ангелу сказала: “Сміливість – ти розвиваєш мужність, роблячи дрібниці, як ніби ти не хотів би набрати вагу вагою в 100 кілограмів, не готуючись до цього”. Так само для розпізнавання потрібна практика і підготовка.

Google: Розбірливість

Мозок – машина прогнозування.

“Нещодавно стверджували, що мозок – це, по суті, машини прогнозування. Вони являють собою пучки клітин, які підтримують сприйняття та дії, постійно намагаючись узгодити вхідні сенсорні дані з очікуваннями чи прогнозами зверху вниз. Це досягається за допомогою ієрархічної генеративної моделі, яка спрямована на мінімізацію помилок прогнозування в рамках двонаправленого каскаду кортикальної обробки … [ваш мозок – це „машина ієрархічного прогнозування“. – Енді Кларк, Школа філософії, психології та мовних наук, Единбурзький університет, EH8 9AD Шотландія, Великобританія

Іншими словами, ваш мозок підключений, щоб передбачити, що буде попереду, і вносити виправлення, коли це помилка.

Прикладом того, як ваш мозок робить прогнози, може бути очікування схилу на горизонті під час руху. Досягнувши схилу, ваш мозок може виправити, наскільки драматичним був схил, на основі додаткових входів. Більша частина цієї передбачувальної обробки може відбуватися, здавалося б, несвідомо.

Як говорить Енді Кларк в The Atlantic,

“Все це робить межу між сприйняттям та пізнанням нечітким, можливо навіть зникаючим”, – такий висновок робить філософ Кларк “.

… і в цьому суть.

Коли ми щось чуємо, читаємо або бачимо, наш мозок буде передбачати, що буде далі.

Наприклад, чи можете ви це прочитати ?:

“Інтернет-дрібниці”, що циркулює з 2003 р. І вивчається вченими

Отже, що тут відбувається?

“Фактично наш мозок створює неймовірно складну головоломку, використовуючи будь-які частини, до яких він може отримати доступ”, – пояснив дослідник Фрейзер Сміт. “Це забезпечується контекстом, у якому ми їх бачимо, нашими спогадами та іншими почуттями”. – Фрейзер Сміт

“Явище отримало злегка язичкову назву” Типоглікемія “, і це спрацьовує, оскільки наш мозок покладається не лише на те, що бачить, але й на те, що ми очікуємо побачити”. – Мішель Старр, Science Alert

Ваше сприйняття схилу на горизонті змінюється із наближенням.

Щось подібне трапляється, коли ми працюємо, ведемо, дивимось новини та намагаємось побачити метафоричний схил на горизонті.

Наш мозок бачить, що прийде, робить прогноз, і ми віримо, що цей прогноз справжній … поки це не так.

Проблема полягає в тому, що ми за своєю природою люди вперті – горді і ностальгічні, як Kodak.

Замість того, щоб виправляти характер схилу в нашому розумі, коли справа доходить до прийняття рішень – особливо, коли ми бачимо або чуємо істину, яка руйнує нашу власну парадигму, ми, як правило, ігноруємо її, а не виправляємо.

Ми продовжуємо рухатися до схилу – як лемінги до моря – навіть коли схил є жорстоким зануренням на дно – збільшуючи альтернативні витрати.

Упередження помилок, як я це називаю – ненавмисне упередження помилок, спричинених відсутністю розбірливості – легко помітити в інших, коли ви бачите те, чого вони не роблять. Як і політика, ми схильні бачити свою сторону легко, але не свою – навіть якщо наша сторона помиляється.

Набагато важче побачити відсутність розбірливості в собі, ніж інші – що робить набагато важливішим для керівників визнання розбірливості як основної компетенції.

Ось чому пізнавальне розпізнавання є настільки важливим для лідерів, підприємців та творчих вирішувачів проблем.

Когнітивне розпізнавання має важливе значення, тому що коли ми навмисно хочемо уникати плоских істин, вгадайте, ми знаходимо більше істини з іншого боку.

Ось ключ:

Коли ми знаходимо більше істини, ми можемо краще розпізнавати і приймати кращі рішення.

І, оскільки природа нашого мозку полягає в передбаченні, наш мозок починає прогнозувати і сприймати краще, коли ми навчаємо його шукати більших істин.

Ви можете навчити свій мозок бачити ширшу істину, ніж та, яку він бачить зараз!

Я вірю, що ти можеш навчитися краще розпізнавати на практиці.

Коли ви станете розбірливою людиною, ви почнете бачити гру, яка ведеться навколо вас.

Ось фокус:

Поправляйся, не гірчи.

Наступного разу, коли вам буде представлена інформація, “хороша” чи “погана” …

Наступного разу, коли у вас виникне збій обробки даних …

Наступного разу, коли ти покладаєшся на творчість для вирішення проблеми …

Пам’ятайте, що…

Щоб ставати кращими, а не гірчими, потрібно стати розбірливим, а не невченим.

Прочитайте ще раз. Не будьте розумом.

Практикуйте постійне навчання та вдосконалення з розбірливістю.

Ваше життя та бізнес отримають і досягнуть більшого прогресу та продуктивності, коли ви навчитеся сприймати та уникати обману з пізнавальною розсудливістю.

Когнітивне розрізнення: навичка навмисного розуміння більшої істини для прийняття передбачувальних рішень.

Здатність і майстерність підготувати і створити те, що ще має бути, є проникливістю.

… і найкраще – ТЕПЕРЕ в майбутньому.

Голос попередження: Навчання здатності розрізнення відрізняється від повідомлення про розсудливість. Люди не люблять “знати все”. Насправді історія показала, що люди можуть ненавидіти вас за те, що ви розумієте правду і бачите її перед іншими. Випереджати свій час може бути небезпечною грою. І таке життя. Все одно розрізнити. Хоча є засіб для повідомлення проникливості в умовах конфлікту – давня істина, якій навчав Стівен Р. Кові: шукайте спочатку, щоб зрозуміти, а потім, щоб зрозуміти.

ДІЯЛЬНІСТЬ: Ключові висновки для більшої розбірливості у житті та бізнесі

Спробуйте це:

Крок 1: Щоб уникнути обману, вам потрібно подолати власну когнітивну упередженість.

Крок 2: Щоб бути проникливим, ви шукаєте не лише очевидну істину.

Розрізнення – це здатність розпізнавати істину – особливо коли це важко – і навіть якщо це суперечить вашому “кращому судженням”.

Візьмемо для прикладу засоби масової інформації. Сміємо їхати туди як додому?

Коли ЗМІ вирішили уникнути неупередженої журналістики, громадськість може плутатись між реальністю та думкою.

Засоби масової інформації знають це і навмисно штовхають одну сторону істини, намагаючись змусити громадськість повірити, що їх побічна правда є повною істиною.

Не обманюйте себе – цей тип плоскої істини – лише затемнення – продовжуйте шукати

ЗМІ використовують неправильне спрямування.

Коли ви звертаєтеся до засобів масової інформації та вірите в те, що там сказано, хоча фактично інша реальність відбувається прямо на ваших очах, ви повинні використовувати проникливість!

Quora

Як і будь-який добрий фокусник, помилкове спрямування не обов’язково бреше, воно веде ваше око у потрібному напрямку, щоб змусити повірити.

Так рухаючись вперед,

1: Слід усвідомлювати, що таке розпізнавання і як воно застосовується.

2: Застосовуйте розбірливість у вирішенні життєвих, ділових та творчих проблем.

3: Практикуйте розбірливість зі свідомою відкритістю.

Наступного разу, коли новини здадуться правильними, запитайте себе, що сталося б, якби ви їх змінили. Зробіть те саме, коли це здається неправильним. Багато людей просто сприймають новини такими, якими вони є – правда на плоскому екрані і помилково вважають, що це повна правда. Не дозволяйте цій людині бути вами. Замість того, щоб давати вам контрольний список, що робити далі, скористайтесь своєю розважливістю, ставлячи кращі запитання. Кращі запитання породжують кращі відповіді.

Кращі запитання породжують кращі відповіді.

Використовуючи ці принципи та нові терміни, якими я поділився в цій статті, ви зможете краще побачити всю правду, а не затемнення з плоскою правдою.

Чи готові ви приймати проникливі, розважливі рішення?

Ваші друзі, сім’я та колеги будуть вдячні вам за вибагливе лідерство у житті, підприємництві та щоденному досвіді.

Найкраще ще попереду.

Розділ коментарів

Хотілося б, щоб ваші коментарі нижче, якщо хтось ще робить подібні речі. :підморгування:

Чи використовували ви проникливість?

Наскільки важлива проникливість для стартапу?

Хто такий лідер, якого, на вашу думку, добре розпізнати?

Ви бачили, як розважливість добре працює у вашому житті та бізнесі?

Чи готові ви випробувати проникливість як робочу практику?

Яка частина цієї статті найбільше вам сподобалась?

Спасибі заздалегідь!

Заклик до дії

Ти приєднаєшся до мене? Візьміть мій 76-денний виклик, щоб допомогти вам розпізнати вашу наступну дурну ідею і перетворити її у вашу нову розумну реальність роботи та життя (безкоштовну та прийняту десятками тисяч).

Річі нортон, капіталіст пригод | нагороджений автором | я допомагаю підприємцям створювати фізичні та цифрові товари, що приносять сенс та гроші на prouduct.com

Про

Річі Нортон – нагороджений автором бестселерів книги “Сила починати щось дурне” (понад 10 мов) та “Резюме мертві” і що з цим робити. У 2019 році доктор Маршалл Голдсміт назвав Річі одним із 100 найкращих бізнес-тренерів у світі. Він міжнародний спікер (включаючи TEDx та Google Startup Grind) та серійний підприємець.

Річі – засновник Global Consulting Circle, який створює / масштабує бізнес-моделі для стартапів, що підтримуються венчурним бізнесом. Він є співзасновником Prouduct – допомагає підприємцям пройти шлях від ідеї до ринку повного сервісу з глобальними джерелами та кінцевим ланцюгом поставок. Нортон заснував Edit.Today – багатонаціональну службу відеомонтажу для влогерів. Мільйони підприємницько налаштованих людей вивчають роботу Нортона та змішане навчання, модульні освітні програми (самонавчальні навчальні курси, замовники, подкасти, статті, основні доповіді, інтерв’ю, книги, наставництво, університетські лекції). Керівники та знаменитості шукають Річі для створення нових продуктів / досвіду на основі вартості для своєї аудиторії.

Річі представлений у журналах Forbes, Businessweek, Entrepreneur, HuffPo, Inc. та ін., Тощо, тощо. Книжковий фестиваль у Сан-Франциско у 2013 році нагородив The Power of Start Something Stupid першим у бізнесі та загальним володарем головного призу. У віці 29 років Pacific Business News визнав Річі одним із 40 найкращих та найяскравіших молодих бізнесменів на Гаваях, сорок до 40 років.

Річі заснував організацію наставницької організації, щоб допомогти подолати бідність та створити Центр міжнародного підприємництва Віллеса, де він працює в Раді наставницького капіталу на Гавайських островах. Річі опублікований у Journal of Microfinance і є лауреатом премії ChangeAid за “видатні досягнення у галузі міжнародного розвитку, міжнародних відносин, гуманітарної допомоги та академічних досягнень”.

Річі отримав ступінь MBA у світовій міжнародній школі бізнесу Thunderbird School of Global Management, яка посідає перше місце у світі. Річі одружений, має чотирьох хлопчиків, один з них вже пробрався на Небо) і живе на північному березі Оаху, Гаваї.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/discernment-key-competency-decade-richie-norton/.

Richie Norton люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: