Яку культуру відображає ваша компанія?

Культура має важливе значення для стратегії: вона створює конкурентні переваги та забезпечує винятковий досвід клієнтів та співробітників. Кожному в команді потрібно жити, дихати і любити це.

Визначення культури компанії завжди починатиметься зверху вниз, тому для всіх керівників критично важливо демонструвати позитивну поведінку, брати приклад та взаємодіяти з людьми як всередині компанії, так і за її межами.

П’ять директорів виділили допомогу у створенні інклюзивної та успішної культури компанії:

Збільшити лідерські здібності на всіх рівнях компанії – саме лідери встановлюють культурний клімат та встановлюють норми поведінки та ефективності.

Розширення можливостей та повноважень – розвивайте узгодження з індивідуальними та корпоративними цінностями, із спільною метою та ролями, обов’язками та можливостями людей.

Ефективне спілкування та співпраця – заохочуйте участь та власність, використовуючи відповідне та ефективне спілкування для формування організаційного співпереживання та імпульсу.

Розробіть ефективний процес управління ефективністю – розпізнайте, як люди мотивовані, і узгоджуйте з ними управління ефективністю.

Етос навчання та розвитку – визнайте, що постійно вдосконалюючий персонал буде ефективніше працювати та стане більш мотивованим робити чудову роботу.

Стратегія, орієнтована на клієнта – все, що ми робимо, повинно мати пряму видимість до переваг клієнта.

Правильна культура є запорукою довгострокового успіху компанії та згуртованої команди. Культура може породжувати особисту прихильність, а відданість рухає залучення працівників. Правильна культура подобається працівникам, оскільки вона забезпечує їм відчуття сенсу, коли вони можуть повною мірою виявити свою творчість, зв’язатися з іншими, щоб змінити ситуацію, та зробити тривалий внесок у спільну мету.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-culture-does-your-company-reflect-david-cerf/.

David Cerf люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: