Вибори, тисячоліття та довіра – і що це означає для роздрібних торговців

Вибори 2016 року захоплюють мільйони американців, і пристрасть серед електорату, мабуть, завжди висока. Відкинувши партійні лінії та фаворитів кандидатів, єдине, з чим майже кожен може погодитись – це те, що традиційні “правила участі” вже не є “правилами”, і в “стандартних операційних процедурах” не існує поняття “стандарт”. Ці вибори зовсім інші.

У той же час ми бачимо, як тисячоліття – віком від 18 до 34 років, які нещодавно перевершили “Бумер” як найбільшу групу американців, – все розгойдують.

Довіра є критично важливим питанням – мабуть, найбільш критичним – впливає на поведінку виборців у цьому виборчому сезоні. Для деяких виборців тисячоліть довіра навіть важливіша за економіку, зовнішню політику, імміграцію чи будь-яку іншу гарячу кнопку.

Для тих, хто наслідує це унікальне покоління, це не дивно. Згідно з дослідженням Initiative.co, надійність – головний атрибут, який шукають тисячоліття у брендах. Характерно, що чотири з п’яти найменш улюблених (найбільш ненависних) брендів Millennials – це банки та компанії, що займаються кредитними картками, чия ділова практика включає приховані збори, підвищення ставок, штрафи тощо. І ще одна дивовижна цифра, десь 63% тисячоліть, навіть не мають кредитної картки.

То які уроки можна отримати з цього виборчого циклу для підприємств роздрібної торгівлі та інших підприємств, що стоять перед споживачами? Все змінюється і для них.

Якщо вони хочуть мати відношення до покоління Тисячоліття, довіра та прозорість є першорядними. Люди повинні ставити важкі запитання біля охолоджувача води, на зустрічах команд, на рівні керівника та біля столу в залі засідань – що ми робимо, щоб прищепити довіру та прозорість у нашому бізнесі, щоб переконатись, що ми не промовляємо потреби цього критично важливого покоління споживачів?

Зараз я на другому тижні своєї нової ролі в компанії, яка називається «Стверджувати», основною місією якої є революція в банківській справі, ставлячи на перше місце правду та прозорість, і ніколи не похитнутися з цієї позиції. Ми віримо, що такий бізнес, як наш, може не лише бути успішним, дотримуючись цих цінностей, але й досягти успіху саме завдяки тому, що ми це робимо. Як виявляється, не тільки споживачі люблять Affirm, але коли їм надається можливість оплатити Affirm, вони купують більше і купують більш відповідально.

Affirm допомагає роздрібним торговцям надавати своїм клієнтам кращий спосіб оплати, надаючи їм прозору та справедливу альтернативу кредитним карткам. Ми всі повинні прагнути ставити довіру та прозорість на перше місце … в цьому немає нічого політичного.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/election-millennials-trust-what-means-retailers-chip-overstreet/.

Chip Overstreet люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: