Навчання з продажу від Pee-Wee Football

Пам’ятаю, як я пасував команду мого сина (американського) з футболу протягом одноденної акції збору коштів у місцевому торговому центрі: зображуйте двадцять 11-річних у футбольних майках, які намагаються зібрати по 250 доларів кожному, просячи перехожих за доларові купюри. З плином дня мене вразили паралелі з тим, що я бачив як роблять великі продавці:

Тон мав значення: Найуспішнішими дітьми були ті, хто поєднав свою розгульність із ввічливістю. Це було захоплююче бачити, як вони природно гартують свій агресивний підхід і дякують тим, хто сказав “ні, вибач”.

Дай-будь важливо: Деякі діти з найвищими колекціями знайшли час, щоб допомогти покупцям із своїми продуктами тощо. Це займало більше часу на одного донора (потенційного клієнта?), Але їх збір на одного донора (розмір угоди?) Був вищим.

Сценарії мали значення: Деякі діти сказали б “чи хочете ви пожертвувати долар на допомогу VYFI”. Вони б отримували порожні погляди. Вищі коефіцієнти конверсії нараховуються тим, хто сказав: “чи хотіли б ви підтримати віденський молодіжний футбол, придбати нові трикотажні вироби та каски?”

Дисципліна процесів та робота в команді мали значення: спочатку вони просто кишили місце і випадково підходили до покупців. Вони не мали змін, не відстежували, хто пообіцяв гроші, повернувшись із магазину, і будуть дратувати людей, котрі підходили до Kid A, коли вони просто казали Kid B “ні”. Як тільки вони зрозуміли, як керувати своїми швидкими шляхами, колекції злетіли з меншим рівнем загальних зусиль.

Територія мала значення набагато менше, ніж вони спочатку думали: діти перед Гігантом спочатку заздрили тим, кому було призначено автозону чи Попая, але з часом день, здавалося, вирівнювався, коли змінювались схеми руху.

Нарешті, мене просто вразило, наскільки щедрими були люди – навіть співробітники магазину розділили кілька доларів. Це був довгий день, але він того вартий – і не лише для колекцій.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/learnings-sales-from-pee-wee-football-shvetank-shah/.

Shvetank Shah люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: