П’ять причин, чому аутсорсинг ваших потреб у ERP – це розумний план

Якщо у вашому бізнесі впроваджено ERP, вам завжди буде потрібна підтримка та управління, щоб забезпечити дотримання бізнес-процесів, встановлення та моніторинг KPI, відповідність законодавству та постійне вдосконалення. Традиційною моделлю було підписання довгострокових контрактів на технічне обслуговування з постачальниками ERP або системними інтеграторами в поєднанні з внутрішньою командою для координації цієї діяльності.

Ось кілька вагомих причин, чому компанії розглядають альтернативні моделі та дедалі частіше передають свої вимоги до ERP на аутсорсинг:

1 Доступ до найкращих експертів ERP у цьому бізнесі

Постачальник послуг використовує різні типи ERP-послуг, які часто є складними та потребують високого рівня знань. Отже, вони мають пул ресурсів, які вони можуть використати в будь-який час для вирішення будь-якої проблеми ERP, з якою може зіткнутися компанія. Це не тільки економія коштів, але й економія часу, проблеми вирішуються швидко, і речі не застряють через відсутність можливостей вирішення проблем.

“Це як придбати письмовий стіл у коворкінгу, але мати доступ до всіх інших приміщень, таких як зали для засідань та кава за ту ж ціну”

2 Можуть бути створені операційні моделі, що відповідають уподобаним ІТ-компаніям

Кожна компанія має унікальний спосіб ведення бізнесу, і їх процеси та організації налаштовані відповідно. Раніше відсутність гнучкості змусило керівників ІТ розробити власну організацію. Зараз доступні пакети, які можуть бути адаптовані до різних рівнів пріоритету та складності для вирішення таких ключових аспектів, як допомога кінцевому користувачеві, виправлення існуючого дизайну, вдосконалення / запити на зміну та підтримка продуктів.

“Завдяки таким гнучким та індивідуальним параметрам внутрішні налаштування не можуть відповідати пропонованому значенню. Хоча зменшення витрат завжди було на порядку денному, це не було за рахунок того, щоб не отримати те, що ви хотіли. Цей аргумент зараз зникає “

3 Послуга доступна цілодобово та без вихідних, щоб обслуговувати клієнтів у всьому світі

Запит може бути зареєстрований де завгодно в будь-який час, і цей процес є простим і зрозумілим і базується на загальносвітових нормах. Незважаючи на те, що розмір компанії насправді не має значення, чим ширшою ви є міжнародна спільнота, тим кращим є це.

“З цілодобовою установкою хтось працює над вирішенням ваших проблем, поки ви не на офісі”

4 Моніторинг інцидентів та запитів завжди можна здійснити

Статус різних інцидентів та запитів на зміни можна відстежувати в будь-який час, а потім можна переглянути та проаналізувати відповідно до вимог. Також можна контролювати дотримання угод про рівень обслуговування.

«Одне з занепокоєнь, яке виникає у керівників ІТ із аутсорсингом, – це не повний контроль. Налаштування можна не тільки налаштувати відповідно до уподобань керівника департаменту, але й повністю зрозуміти, що відбувається – насправді тут, швидше за все, є кращий контроль ».

5 У динамічному бізнес-середовищі вимоги до ERP неодмінно змінюватимуться

Вимоги до ERP сьогодні, швидше за все, зміниться завтра. Навіть якщо компанія підпише пакет сьогодні, цей пакет може не завжди повністю відповідати вимогам на майбутнє. Гнучкість пристосування до майбутніх вимог за необхідності дозволяє їм розумно інвестувати. Експерти ERP, які надають таку службу обслуговування, будуть шукати сигнали, які можуть потребувати уваги компанії. Проблеми можна виявити та вирішити негайно.

“У більшості випадків проблему вирішує не компанія. Можливі проблеми визначаються попередньо, і це позбавляє від головних головних болів пізніше. Профілактика краще, ніж лікування »

Envecon – це довірений ERP-сервіс та партнер по каналу, який надає наскрізні консультаційні послуги та рішення для підтримки всіх аспектів вимог клієнта до бізнесу. Компанія Envecon нещодавно була нагороджена премією IFS за престижним партнером року в галузі корпоративного обслуговування у 2018 році.

https://goo.gl/VJE7yU

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/five-reasons-why-outsourcing-your-erp-needs-smart-plan-rajesh-nair/.

Rajesh Nair люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: