Тренінг лідерства для нової перспективи

Після періоду розчарувань і занепокоєння своєю роллю майкл скаттергуд, старший консультант з управління підрозділом міжнародного розвитку компанії “велика четвірка”, за підтримки лідерів мандали переорієнтувався на свої пріоритети в кар’єрі. завдяки інтенсивним тренувальним заняттям керівник переоцінив свою роботу та свої амбіції.

Замість того, щоб підштовхувати його до плану, керівники мандали допомогли Майклові зробити власну оцінку своєї ролі та спілкування з колегами, одночасно оцінюючи більш широкі наслідки для державних клієнтів та громадян за його кар’єру, розробляючи національні програми охорони здоров’я.

Змагання

Ефективний тренінг лідерства повинен отримати чітке уявлення про поточний стан, перш ніж намагатись внести зміни. Старший директор з міжнародного розвитку в управлінській консалтинговій організації “Великої четвірки” переорієнтувався на свої пріоритети у кар’єрі за підтримки Mandala Leaders, консалтингової служби, присвяченої перетворенню життя людини та громад, яким вони служать.

Після багатьох років роботи під високим тиском, розробки стратегічних планів систем охорони здоров’я європейським урядам, консультант з управління був змучений. Його енергія була вичерпана завдяки управлінню потенціалом команди, навантаженням і невгамовним термінам. «Я був зношений і роздратований. Я реагував на конкретну критику моєї роботи з боку колег “. Він шукав нового погляду на свої пріоритети і хотів переоцінити цінність, яку його робота приносила для нього самого та інших.

Рішення

На індивідуальних тренінгових заняттях з лідерами мандали консультанту було обережно переоцінено свою роботу та свої амбіції. «Не було правильного і неправильного; ми розробили чітке, об’єктивне обговорення моїх почуттів та стосунків із колегами. Ми розглянули спосіб моєї співпраці та спілкування з ними », – пояснює керівник.

На першій сесії йому було запропоновано сформулювати свої переконання щодо своєї ролі в компанії, включаючи конкретне питання, чи достатньо він оцінює свій власний внесок. Прагнучи важко збалансувати виконання складних проектів, отримуючи доходи підрозділів та підтримуючи рівень потенціалу своєї команди, чи реєстрував він лише критику колег, а не їх турботу та підтримку?

Дізнавшись про уявлення керівника про його повсякденну роботу, керівники мандали також допомогли йому вивчити загальну картину. Потім тренерська сесія попросила керівника визначити його кар’єрну мету, стратегію її реалізації та своє бачення успіху, включаючи “ забуті ” ключові питання – яку користь отримали люди від його роботи і чи отримав він відчуття задоволення від неї? ?

На заключних сесіях виконавчу владу попросили викласти свої особисті цінності, які визначали весь його підхід до керівництва роботою – і ймовірну спадщину його роботи для європейських країн.

Переваги

Засідання допомогли консультанту з управління розв’язати плутані пріоритети, уявлення та наслідки роботи під високим тиском. Пізніше він відчув полегшення і збалансованість – особливо, коли керівники мандали направляли його переоцінити свою роль та взаємодію з колегами. Коучинг визначив необхідність чіткого співпереживання та емоційного інтелекту під час роботи з колегами, які діляться невблаганним робочим тиском та термінами.

Виконавча влада відновила свою перспективу своєї роботи – зокрема, розмірковуючи про вдосконалення системи охорони здоров’я, які його консультативна робота впродовж багатьох років приносила різним країнам. Він навчився переоцінювати власні навички та визнавати життєві та якісні переваги життя, які він та його колеги досягли для багатьох мільйонів людей по всій Європі завдяки його здатності розробляти програми охорони здоров’я на національному рівні.

Він переорієнтував свої повсякденні навички: «Я усвідомив важливість кращого спілкування з колегами незалежно від тиску. Тренінг дав мені чіткіший погляд на мою роботу з тих пір. Я зобов’язався висловлюватись чіткіше та формулювати речі таким чином, щоб інші не сприймали неправильно.

“Інша сторона покращення мого спілкування полягала в тому, щоб бути справедливішим до себе. На робочому місці одна особа може надавати велике значення висловлюванням когось, коли інший мало цінує їх. На робочому місці, що перебуває під тиском, занадто легко зафіксувати неправильні слова; такі, які можуть посилити негативні почуття, які людина виховує до себе чи інших “.

Майкл додав: “Я маю кращу перспективу щодо довгострокових переваг, які ми отримали від європейських систем охорони здоров’я, і про те, що потрібно зробити, з точки зору керівництва, співпраці та комунікацій, щоб отримати правильні результати в майбутньому. Я не думаю, що мене відволікатиме або знову змучить внутрішня політика “.

Щоб дізнатись, як ми можемо допомогти вам покращити ваш стиль керівництва, погляньте на наш онлайн-курс “нуль до справжнього героя”

Ця публікація спочатку з’являється в блозі лідерів мандали

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leadership-coaching-new-perspective-nick-bradley/.

https://www.mandalaleaders.com/blog/leadership-coaching-for-a-new-perspective

Nick Bradley (The Leaders Coach) люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: