Хмарна оркестрація від Yodiwo увімкнює інтелектуальні пристрої для агностики додатків

Серед вірувань, які ми поділяємо в Йодіво, наступне є каталітичним для еволюції та досконалості нашої платформи:

«Платформи розвитку IoT повинні поглинати несумісність зв’язку та пропонувати найбільш природний спосіб взаємозв’язку пристроїв із послугами».

Платформа Yodiwo Cloud Orchestration (YCOP) пропонує незрівнянний, повний хмарний робочий процес для підключення пристроїв до служб за допомогою готових алгоритмів та аналітики.

Керуючись своїм баченням ненав’язливо взаємопов’язаного світу пристроїв та послуг, ми усунули бар’єри на відстані; ми викопуємо функції з будь-якої цифрової системи, навіть з тих, що знаходяться на краю ланцюга підключення, і виводимо їх у хмару для централізованого адміністрування.

Це відкриває шлях для застосування агностичних інтелектуальних пристроїв.

У Yodiwo ми бачимо все як «сенсорні концентратори», починаючи від основних програмованих цифрових компонентів, таких як мікроконтролери, і закінчуючи складними пристроями, такими як смартфони, планшети та ноутбуки, шляхом дезагрегації їх функціональних блоків та впливу на хмару.

Цікаво спостерігати, як на платформі Yodiwo лише за кілька хвилин розробляються додатки, що включають функції мобільних телефонів, людьми, які не мають досвіду кодування, на основі концепції “Sensor Hub” компанії Yodiwo. Це ще більш вражає, коли вони усвідомлюють, що ці програми виконуються хмарним сервером, а не самим телефоном, що дає їм можливість залучати сторонні служби або інші пристрої.

Хвилювання стає відчуттям зриву в галузі, коли ми застосовуємо концепцію “Sensor Hub” до мікроконтролерів: кожна окрема апаратна функція, як-от шпильки загального призначення вводу / виводу (GPIO) або складні функції, такі як SPI, USB, інтерфейси камери, A / D та цифрово-цифрові перетворювачі, драйвери пристроїв керування живленням та інші – все це стає «хмарним управлінням».

Функціональні блоки MCU представлені як речі на YCOP

Це дозволяє замінити вбудоване програмне забезпечення хмарними додатками без коду на платформі Yodiwo (Франко Картолано вже представив Cyan, найдосконаліший у світі веб-редактор для безкоштовної розробки додатків IoT у статті тут). MCU стають агностичними для додатків, створюючи таким чином величезні переваги, такі як простота розробки додатків, нижче споживання енергії та значна економія витрат завдяки меншій мінливій пам’яті, необхідній для коду програми.

Прикладні агностичні MCU (A2MCU) зменшують вартість MCU в середньому на 20%, виключають вбудовані засоби розробки програмного забезпечення та скорочують час виконання проекту на 90%.

І останнє, але не менш важливе: кінцеві продукти на базі A2MCU краще захищені від клонування, оскільки код програми, яку вони обслуговують, надійно зберігається та виконується у хмарі, а не локально.

Приклад: хмарна система управління зрошенням з A2MCU

Хмарна система управління зрошенням з A2MCU та стороннім сервісом та безкодовий процес розробки на платформі Yodiwo, показані на малюнку нижче

Після підключення A2MCU до мережі його перетворювачі A / D та D / A піддаються дії хмарної платформи Yodiwo. A / D буде налаштований – за допомогою графічного інтерфейсу користувача Yodiwo – для вибірки даних датчика вологості, тоді як D / A подаватиме електроклапан з аналоговим сигналом для регулювання витрати води. Логіка управління, яка співвідносить значення A / D з даними метеорологічної служби, розроблена як хмарний алгоритм

Вплив на ринок

MCU є основним компонентом будь-якого бездротового мережевого пристрою. Він відповідає за місцеве підключення, джерело даних та зв’язок, тоді як контролює та впливає на споживання енергії, вартість та розмір пристроїв.

До 2020 року очікується встановлення 30 мільярдів підключень до Інтернету у всьому світі, причому 85% цих вкладень стосуються веб-речей, що означають широкий спектр комерційних, промислових та споживчих систем, розподілених датчиків, транспортних засобів та інших об’єднані об’єкти. Сильне двозначне збільшення ринку Інтернету речей призведе до збільшення продажів бездротових мікроконтролерів у додатках IoT за рахунок складеного річного темпу зростання (CAGR) у 15,9% у період з 2015 по 2019 рік до приблизно 19,4 мільярда доларів у останньому році цього десятиліття (Джерело: ICnsight)

Переваги для розробників послуг

Наш цифровий світ складається з мільярдів розумних мережевих пристроїв, розподілених по всьому світу. За звичайних підходів для того, щоб з’єднати ‘n’ різних із існуючими службами через хмарний сервер, розробникам потрібно виконати принаймні ‘n + 1’ копітких завдань з розробки програмного забезпечення: ‘n’ для вбудованого програмного забезпечення пристроїв плюс 1 для хмарного додатка. Поглиблене занурення Йодіво у функції пристроїв, щоб централізовано зробити їх доступними для хмарних служб, є чи не найпереконливішим доказом того, як Інтернет речей може порушити усталені методи інтеграції.

Переваги для постачальників пристроїв

Постачальники пристроїв, які довіряють нашій технології, варіюються від виробників бездротових мікроконтролерів до постачальників кінцевих продуктів. Yodiwo також надає їм послуги з дизайну. Вони стосуються програмних удосконалень, які роблять їх пристрої сумісними з YCOP, і дозволяють їм використовувати централізоване адміністрування програм IoT, пропонованих Yodiwo. Навіть більше 95% програмованості смарт-пристроїв передається на віддалені сервери, що позитивно впливає на їх вартість, час автономної роботи та обслуговування.

Ми демонструємо нашу технологію A2MCU на виставці CES 2016, 6-9 січня, Лас-Вегасі, стенді 81348, залі G та Венеціанському.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/cloud-orchestration-yodiwo-enables-application-smart-maniatopoulos/.

Alex Maniatopoulos люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: