Африканський тиждень кодексу – подолання розриву в цифрових навичках в Африці

Африка має найбільшу та наймолодшу робочу силу у світі, проте багато компаній, які сьогодні присутні на континенті, намагаються зайняти місце, пов’язане з ІТ, місцевою кваліфікованою робочою силою. В даний час лише один відсоток африканських дітей залишає школу з базовими навичками кодування. Це причина, чому SAP та наші партнери минулого року вперше запустили ініціативу «Тиждень коду Африки». Тиждень Африканського кодексу – це ініціатива на цілому континенті щодо розвитку цифрової грамотності та викликання інтересу африканських дітей, підлітків та молоді до програмного кодування.

Я пишаюся тим, що 89 000 молодих людей з 17 африканських країн приєднались і пройшли базовий курс кодування під час Тижня Африканського кодексу в 2015 році. Коли я поїхав до Нігерії у вересні, я приєднався до майстер-класу з кодування в молодшій гімназії Ojodu в передмісті Ікеджі штату Лагос і на власні очі переконався, як швидко та вміло діти підібрали кодування. Я переконаний, що кодування – це пропуск у цифровий світ для молоді в Африці.

Цього року ми ще більш амбітні. Під час Тижня Африканського кодексу 2016 року, який триватиме з 15 по 23 жовтня, ми сподіваємось підготувати понад 150 000 дітей та молоді у віці від 8 до 24 років у 30 країнах Африки. Той факт, що Африканський тиждень кодексу-2016 був розпочатий сьогодні під час Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) щодо Африки в Кігалі, Руанда, свідчить про те, наскільки значущою стала ця ініціатива.

SAP та сотні партнерів, що охоплюють органи місцевого самоврядування, НКО, НУО, освітні установи та підприємства, організовують сесії для тренерів, семінари з кодування та онлайн-тренінги. Я справді вірю, що для SAP немає кращого способу «щось повернути», ніж забезпечити підростаюче покоління Африки цифровими навичками, що відповідають вакансіям.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/africa-code-week-bridging-digital-skills-gap-franck-cohen/.

Franck Cohen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: