Вади віри в те, що ви можете когось «навчити»

Я займаюсь розробкою, виконанням та управлінням навчальними програмами понад 50 років, і лише 12 років тому я зрозумів свою фатальну ваду.

Так само, як це трапляється з мотиваційними ораторами, де після того, як ви залишите зал сповнені мотивації та ентузіазму, переконані, що ваше життя зміниться, але потім день у житті триває, і через місяць-два ви вже не можете згадати, як зміниться те, що ви почули ваш життєвий тренінг у його традиційній формі має однаковий результат.

Чому це?

Оскільки традиційне навчання зосереджується не на тій особі, яку «навчають», а на тому, що ця людина повинна зробити, щоб досягти успіху у своїй роботі, на роботі, яку ви хочете, щоб вони виконували.

Це залучення до тренінгу з життя, що показало мені помилку мого шляху.

Я зрозумів, що навчання без урахування почуттів, потреб, страхів та життєвих проблем ніколи не матиме тривалого чи бажаного ефекту.

Як часто хтось запитував вас: “чи хочеш ти бути навченим”, “чи відчуваєш ти потребу в тренуванні”, “чи є для тебе важлива підготовка на цій роботі чи навичка” або: “Це гарний час для вас, щоб почати на цьому тренінгу “?

Програми тренінгів передбачають, що слухачі хочуть пройти навчання, мати відкриту думку щодо навчання, своєї роботи, свого майбутнього в компанії та що їх поточна життєва ситуація дозволяє їм сприйняти тренінг.

Що я дуже швидко дізнався, так це те, що багато учасників моїх “навчальних” програм не були бажаючими учасниками, або не відчували потреби в навчанні, або мали стільки труднощів у своєму житті, що жодне навчання, яким би блискучим воно не було, не повинно було бути ефективний тощо

Тож я перетворився на те, що я зараз називаю “Керівництво успіхом”.

Першим кроком до «Керівництва успіхом» є вивчення того, з чим людина стикається у своєму житті сьогодні, які її страхи, який погляд на успіх, чого вони бояться тощо.

Другий крок – направити людину на основі кроку 1 до того, де успіх компанії поєднується з її потребами та бажаннями досягти успіху.

Третій крок полягає у створенні конвергенції, яка дозволяє керувати групою таким чином, щоб забезпечити гнучкість прийняття всього вивченого у окремих людей та забезпечення задоволеного досвіду навчання для всіх.

Керівництво успіхом, як правило, збільшує час, необхідний для “навчання” певної групи осіб, на 100%, отже, якщо традиційно від 3 до 6 днів. Однак довготривала продуктивність та результати Групи керівництва успіхом у багато разів перевищують продуктивність та результати традиційного навчання.

Це цілком логічно, оскільки за 50 і більше років методологія навчання сильно не змінилася, але світ, в якому ми живемо, стреси та напруження щоденного життя різко змінилися. Традиційний тренінг був зосереджений на тому, щоб говорити людям, що робити, як і в тому, що “ти робиш це, і ти щоразу переможеш”. Сьогодні ми маємо набагато сильніший опір тому, щоб нам казали, що робити. Ми постійно скорочуємо тривалість уваги, зростаємо нездатність слухати, і ми перевантажені інформацією з кожного джерела щодня.

Тож наступного разу, коли ви будете «навчати» групу для маркетингу, продажів, адміністрування, керівництва чи будь-якої іншої роботи, починайте з особистості.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/flaws-believing-you-can-train-someone-tony-genth/.

Tony Genth люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: