Виграш продажів: Частина третя

Сьогодні ми завершуємо серію кроками 5 і 6. Щоб прочитати першу частину, натисніть тут, а другу – тут.

Щоб освіжити пам’ять, послідовно виграшний крок продажів старанно виконує шість кроків:

Знайте і співчувайте своєму потенційному покупцеві

Розкрийте проблему для вашого рішення

Зробіть сплеск своїм розкриттям

Кількісно оцініть переваги та підсумуйте вплив

Дайте вашому потенційному покупцеві приклади ваших успіхів

Підсумуйте наступні кроки

Давайте дійдемо до цього.

Крок 5: Надайте вашому потенційному покупцеві приклади ваших успіхів

Що стосується досягнення найвищої точки в продажу, ніщо не є ефективнішим, ніж тематичні дослідження. Тематичні дослідження створюють успішний опис і переконують потенційних покупців у тому, що ваш товар працює, оскільки він допоміг іншому бізнесу рости та вдосконалюватися.

Чітко визначайте мету. Виділіть важливі виклики на перший план, щоб виділити основний винос. Все, що ви розміщуєте на слайді, має передавати повідомлення: цей продукт працює!

Подумайте про маркетингові слогани. Ви виклали факти та показники на кроці 4. Тепер настав час зробити все це звуком відшліфованим та гладким. Почніть слайд із пропозиції на винос або статистики, яка показує, як ваш вирішує ключову проблему. Використовуйте цитати співчутливих попередніх клієнтів, щоб ваші потенційні покупці почувались зрозумілими та турботливими.

Намалюйте загальну картину. Викладіть все це, реалізація до запуску. Включіть інформацію про замовника та котирування або показники від запуску. Не бійтеся залишити це як додаткове читання для вашого клієнта після закінчення презентації.

Зробіть свою належну ретельність. Перевірте факти вашого випадку та попросіть його затвердити клієнта, представленого на слайді. Якщо це неможливо, розмістіть зміст, щоб уникнути юридичних ускладнень.

Запам’ятайте візуальні ефекти. Не дозволяйте фактам зробити вашу презентацію нудно читати. Малюнки, кольори та форми не дозволять технічним слайдам стати зайнятими, нудними та сирими. Будь креативним!

Нехай це зроблено. Якщо у вас немає конкретного випадку для вашого продукту, створіть його. Це свідчить про те, що ви робили це раніше і досягли успіху. Ви хочете, щоб ці докази лунали навколо офісу вашого майбутнього покупця, щоб підтримати ваше основне повідомлення.

Крок 6: Підсумуйте наступні кроки

Завершіть свій крок чітким закликом до дії. Це повинно окреслити дорожню карту до впровадження, починаючи прямо зараз із висновку вашої презентації.

Будьте розпорядчими. Окресліть наступні кроки, особливо ті, які можна зробити негайно, щоб ваші майбутні покупці не залишалися в роздумах, що робити. Уникайте туманних етапів або тверджень про бачення. Дотримуйтесь дієвих кроків.

Залишайтеся на дивані безпосередньо. Зберігайте списки дій на 3 або 5 балів, оскільки їх легше відстежувати та запам’ятовувати. Не випереджайте себе занадто довго і довго думаючи. Це відверне увагу від того, про що ви хочете, щоб ваш потенційний покупець думав зараз.

Тримайте їх в захваті. Ви хочете, щоб вони продовжували думати про те, як вони можуть негайно розпочати впровадження вашого продукту. Якщо реалізація порівняно проста, їх ентузіазм допоможе підтримати імпульс до завершення угоди.

Зробіть остаточний поштовх. Якщо ви не можете стимулювати дії до завершення угоди, зосередьтеся на плануванні наперед, коли це станеться. За потреби поверніть свої персони та покажіть, як ваш продукт інтегруватиметься в поточний робочий потік вашого потенційного покупця.

Будьте стратегічними. Уважно розгляньте, для чого надягати цей клавішний слайд під час виступу. Це слайд, перед яким ви будете стояти, поки будете відповідати на запитання. Фінішуйте міцно і ведіть своїх майбутніх покупців шляхом упевненого закриття угоди.

Як тільки ви дійдете до кінця вашої тональності, знайдіть час, щоб поміркувати над тим, що добре спрацювало, і що може бути кращим наступного разу, коли ви зробите крок. Розмірковуйте над своїми методами та переглядайте цей посібник із шести кроків кожного разу, коли ви робите презентацію, щоб спостерігати, як ви вдосконалюєтесь та перемагаєте.

Contiq впорядковує потік ваших угод, допомагаючи вам персоналізувати свій крок для кожного потенційного покупця. І це безкоштовно! Спробуйте Contiq тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/winning-sales-pitch-part-three-arun-lal/.

Arun Lal люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: