Використання талантів Міленіалів, коли вони вступають до робочої сили – історія Алекса

Профіль Алекса

Як роботодавець, я вражений тим, наскільки знають деякі працівники початкового рівня, і з якою легкістю вони можуть використовувати інструменти та технології, а також зі швидкістю, з якою вони виконують завдання, як і багатозадачність. Вони приїжджають до робочої сили, вже розробляючи продукти, запускаючи стартапи, стажуючись, отримуючи різні сертифікати, такі як Scrum та PMP, беруть участь у макетофонах, хакатонах тощо.

Тож як нам утримати це турбозарядне покоління залученим і як утримати їх? Це новий виклик, який ми маємо вирішити, щоб використати таланти цього покоління? Їхні стилі роботи, звички, короткий час уваги та етика представляють нову дилему управління талантами, і чи готові керівники та менеджери до цього?

Ось приклад вступу тисячоліття до робочої сили. Як би ви залучили його?

Олексій щойно закінчив Мічиганський університет за спеціальністю «Неврологія». І, до речі, він уже сертифікований майстер Scrum і зараз отримує свою сертифікацію PMP.

У нього блиск в очах, він готовий піти на світ і знайти прості рішення складних проблем.

Він мріє, іде, цікавий, навчається протягом усього життя і розробляє круті вироби, починаючи від гнучкої модульної легкої ваги, недорогого житла, закінчуючи чистими енергетичними рішеннями, додатками та безпілотниками, які можуть врятувати біженців від потоплення в океанах та морях.

Нещодавно він запустив додаток під назвою Ohana (www.ohanaisfamily.com), щоб допомогти літнім людям використовувати мобільні пристрої для спілкування зі світом. Він надихнувся у своїх 90-річних бабусь і дідусів (на фото зліва), яким складно було використовувати планшети та інші мобільні пристрої. Він зрозумів, що користування пристроями не інтуїтивно зрозуміло для людей похилого віку, а екрани та інтерфейси непрості у використанні. Доступність, зручність читання та зручність також є складними завданнями для людей похилого віку. Отже, цей виріб має дуже простий інтерфейс із великими сміливими варіантами меню, до яких можна отримати доступ дотиком чи голосом. Перевір!

Крім усього іншого, він також розробив крутий додаток доповненої реальності, який допомагає сліпим орієнтуватися за допомогою Microsoft Hololens.

Отже, з усім цим досвідом, що ви скажете людині, яка вже працювала більше, ніж середній працівник із 5-річним досвідом роботи? Як компанії вирішують цю проблему? Я запрошую ваш відгук.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-do-you-harness-talents-millennial-he-enters-workforce-oberoi/.

Dolly Oberoi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: