Вчинення художньої освіти

Ключ до розвитку підтримки мистецької освіти полягає в найменших місцях: цифрах.

Є краса в цифрах. Одним із недооцінених аспектів мистецької освіти, який має величезний вплив у передачі її неоціненної та незамінної ролі, є цифри. Сила цифр визначати вплив (хоч миопічну ми вважаємо такою точкою зору) грізна і, безумовно, не можна недооцінювати. Статистика, що підтверджує цілісний вплив мистецької освіти, вражає. Іноді настільки, що навіть професіонали мистецтв щиро дивуються. Як реформатор освіти, який виступає за мистецьку освіту вже більше десяти років, ця публікація обговорює два підходи, які мистецькі організації використовують для створення вимірюваної та відчутної підтримки для мистецької освіти з боку фінансистів, політиків та всіх інших.

Узгодження кампаній вашої організації з поточними подіями чи тенденціями є потужним способом скористатися наявними популярними явищами та набути популярності для мистецтва. Ваші друзі в PR говорять вам, що надійний спосіб привернути увагу до події чи проблеми – це пов’язати її із сучасним явищем. Одним з таких прикладів є те, що ProjectArt, організація, яку я заснував, зробив для Дня Подяки (і шаленого шопінгу, що слідує, Чорної п’ятниці) минулого року. Ми використовували інфографіку, щоб вказати на деякі цікаві споживчі тенденції та пов’язали це з даванням. Наприклад, у Чорну п’ятницю в середньому американець минулого року витратив 423 долари проти 398 доларів роком раніше. Використовуючи електронну розсилку, ми зіставили цей факт з іншим відповідним фактом від Національної федерації роздрібної торгівлі, що 79% американців воліють зробити благодійну пожертву на їх честь, ніж отримати подарунок, яким вони не скористаються. Крім того, ми також використовували дані, які ми збирали під час оцінювання наших учнів, наприклад, 81,2-85% учнів та батьків вважають, що впевненість у їхній дитині покращилася, беручи з нами заняття. Потім ми з’єднали все це разом і поставили запитання, показавши, наскільки великий вплив може мати лише 20 доларів США (дайте дитині одну годину безкоштовного мистецького навчання) під час канікул. Ми завершили кампанію кампанією Thunderclap 3 грудня, в Міжнародний день дарування, охопивши того дня 105 524 людей, і використовуючи незаперечну цінність даних для залучення прихильників. Точність цифр робить ці факти важко заперечувати.

Починаючи з 1996 року, Центр мистецької освіти (CAE) у Нью-Йорку публікує дослідження з метою пропаганди політикам щодо стратегічного значення мистецької освіти для молоді. У 2007 році CAE видала «Моя дитина, Мистецтво та навчання: Посібник для батьків», PreK-2 клас. Замість того, щоб розглянути роботу над публікацією звіту, вони надрукували його дев’ятьма різними мовами та широко розповсюдили серед державних шкіл Нью-Йорка, вдавшись до нього із підґрунтя та, врешті-решт, для політиків. Посібник надає батькам та вчителям ресурси, зокрема вимоги до мистецтв штату Нью-Йорк та штату Нью-Йорк, в яких зазначено, що кожна дитина державної школи має законне право отримувати мистецьку освіту в школі. Постійні зусилля подібного характеру в поєднанні з новою муніципальною адміністрацією в Нью-Йорку, яка є більш політично сприйнятливою до справи, призвели до масової калібрування пріоритетів на краще. Мер де Блазіо довів, що має намір активізувати адвокацію, спрямовану на його уряд, і включив до свого виконавчого бюджету 23 мільйони доларів на розширене мистецьке навчання в міських школах. Надалі CAE також створила кампанію “Подякуй міському голові”, яка дозволяє прихильникам надіслати електронну пошту до мерії для такого вкрай необхідного розподілу.

Використання цифр (особливо досліджень) для пропаганди справи (бонусні бали, якщо ви використовуєте трохи креативу в обміні повідомленнями) може зробити різницю між тим, чи проблема почується чи ні, і, зрештою, зробити мистецьку освіту необхідною для державної освіти . На нас, організаціях мистецької освіти, лежить тягар довести актуальність дисципліни, а отже, необхідність підтримки громадськості, політиків, донорів та всіх інших. Аргумент про художню освіту заради мистецької освіти є не тільки недостатнім, він не робить справедливим справу. У той час, коли реформи освіти широко обговорюються, нам потрібно використати арсенал досліджень, який існує, щоб інформувати, надихати та мобілізувати підтримку, яка нам вкрай потрібна і яка нам під силу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/20140917210706-13225868-making-arts-education-count/.

Adarsh Alphons люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: