Віддавайте перевагу допитливості перед пристрастю

Щастя на робочому місці – “Пастка пристрасті”

Є тисячі досліджень, які погоджуються з тим, що французи не задоволені роботою. Здається, цей дискомфорт посилюється з новими поколіннями. Я не претендую на те, що відповідаю та / або вирішую цю проблему, але, можливо, щоб прочитати її трохи по-іншому.

Якщо ви йдете на співбесіду (особливо в стартапі), ви, швидше за все, почуєте: «Які ваші пристрасті? Що ти робиш поза роботою? Тому що з нами нам пощастило мати працівників, які захоплені своєю професією “.

=> Це речення хибне, і те, що воно має на увазі, небезпечно. (Я повернусь до цього)

Точно так же , коли хто – то більше не щасливий у своїй роботі, поради , які ми часто дають спонтанно це: «Знайти то , що ви любите, що оживляє вас або вас хвилює , і тоді ви знайдете його компанію для Вас .. “

=> Такий підхід, здається, веде нас прямо до того, що англосакси називають “пасткою пристрастей” або пасткою пристрасті:

«Пристрасть Trap» визначаються наступним чином : «Чим більше надії і енергії ви вкладаєте в пошуку роботи , що ви захоплені, тим менше ви будете терпіти факт не люблячи кожну хвилину на роботі або кожну місію вашої роботи. “

Я шкодую вас паралелі з пошуками “ідеального” чоловіка чи жінки та неминучим розчаруванням, яке слід …

Пристрасть – це не показник, який слід шукати у бізнесі. Пристрасть передбачає занадто велику напруженість, повну мобілізацію розуму, яка запобігає розриву зв’язку або відступу назад і часто призводить до розчарування або страждань. Пристрасть часто буває ексклюзивною і нетерпимою.

Ось чому я думаю, що нам слід віддавати перевагу допитливості на всьому шляху. Допитливість спонукає когось взяти участь, навчитися, відкривати та експериментувати, але без звикання, насильства чи ексклюзивних стосунків. Допитливість відновлюється набагато легше, ніж пристрасть. Запитайте мене про мої пристрасті … Я можу назвати одну-дві, оскільки за своєю природою вони “інвазивні”. З іншого боку, мої предмети допитливості численні та різноманітні і з часом еволюціонують. Класно => Отже, я можу робити багато різних робіт, не будучи обмежувальним і сподіваюся на процвітання там J

І ти ? Вам цікаво чи пристрасно? Я пропоную вправу:

Спробуйте поглянути на свої кар’єрні перспективи через приціл того, що викликає у вас цікавість, а не те, що вас хвилює. Хіба поле можливостей просто не значно розширилось? (Сфера найму також, якщо ми ставимось на сторону рекрутера)

Чесно кажучи, я не думаю, що всі співробітники Facebook захоплюються “соціальними мережами” або що співробітники Airbnb захоплюються “помешканням для відпочинку”. З іншого боку, я вважаю , що переважна більшість цих працівників цікаво зрозуміти «як інформація передається від одного кінця планети в інший», «як спільноти створюються» або «як зробити поїздку. Доступним всі “

Коротше кажучи, допитливість здається мені більш потужною, ніж пристрасть, бо вона більш витривала. Закохані знають, що пристрасть триває лише деякий час. Допитливість, навпаки, щодня прив’язує до нових предметів та нових викликів, не маючи при цьому все «рожевого», легкого чи приємного.

Джонатан Філдс, автор книги «Як жити хорошим життям» ставить його таким чином: «реальна печаль не відсутність пристрастей , але відсутність цікавості Якщо нічого не викликає цікавість , то ви, ймовірно , дійсно нещасні.»

Для отримання додаткової інформації: calnewport.com / The Passion Trap

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/pr%C3%A9f%C3%A9rez-la-curiosit%C3%A9-%C3%A0-passion-gonzague-lefebvre/.

Gonzague Lefebvre люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: