Змініть своє оточення; Перетворіть своє життя

Змініть своє оточення; Перетворіть своє життя

Хтось із вашої близької родини чи друзів коли-небудь залишав країну на пару місяців? Коли вони повернулися, чи помітили ви, що вони почали діяти як культура, яку вони відвідували? Вони почали ходити, говорити і носити себе зовсім по-іншому!

Тепер ця людина навмисно цього не робила. Це сталося природним шляхом і через певний проміжок часу від появи в певній культурі.

Проста зміна людей, з якими ви проводите час, і середовища, в якому ви перебуваєте, може призвести до кардинальних змін в особистому житті. Зараз це не дико нова концепція, але … ..

Змініть своє оточення. Перетворіть своє життя.

Для мене я хотів заробити багато грошей і змінити світ. Але я був один. Я оселився в своїй гуртожитку і читав про всіляких людей, які змінили світ. І знаєте що, я не наблизився до зміни світу. Шокер!

Лише у другому семестрі другого курсу коледжу я справді почав рухатися до цього бачення себе. Ви знаєте, чому? Тому що я знайшов ту культуру, якою хотів поставити себе, щоб туди потрапити.

Мені пощастило знайти спільний простір під назвою Spark, який створений для студентів-підприємців, таких як я. У Spark я дізнався про тонкощі і необхідність створення веб-сайту, взяв участь у інтерактивних семінарах, які проводили місцеві підприємці, і почав оточувати себе однодумцями, які мали подібні цілі, як я.

Правду кажучи, я тоді не усвідомлював, наскільки насправді було перетворювальне буття у космосі.

Залучившись до цієї спільноти лише 10 місяців, я починаю впливати на спільноту студентського підприємництва Боулдер. Я заснував Інкубатор із Spark Boulder під назвою LiftOff, який допомагає студентам знаходити ресурси, керівництво, наставників та зв’язки, необхідні для створення стартапу на ранній стадії. Це була неймовірна їзда лише для того, щоб змусити цю справу піти, і я не можу дочекатися, щоб побачити, куди вона йде.

Почати щось подібне ніколи не було б можливо без людей, яких я оточував. Я отримав величезну допомогу як від студентського підприємництва, так і від підприємницької спільноти в цілому. Справді відчувається, що громада все це робить і не має нічого спільного зі мною. Що, мабуть, правда.

Тож просто пам’ятайте, чи бачите ви кращу версію себе.

Змініть своє оточення. Перетворіть своє життя.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/change-your-environment-transform-life-aidan-gold/.

Aidan Gold люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: