Зосередьтеся на своєму Ядрі

Ні, це не допис у блозі про спортзал / фітнес.

На співбесіді під час роботи з продуктом, розміщення вашої компанії перед аудиторією, збору коштів для компанії або навіть флірту з потенційним партнером .. існує тенденція до переосмислення, нестачі часу та не досягнення заданого мета цієї розмови.

Перш ніж почати розмову, подумайте і зробіть наступне:

Знайте, яка мета розмови та її фактичний предмет. Кожна ситуація має свою мету.

Пристосуйтесь до середовища та тривалості розмови.

Зосередьтеся на своїх сильних сторонах і в тому, у чому ви найкращі. Зосередьтеся на своїх основних навичках / характеристиках / досвіді / знаннях.

Не виходьте широко і не намагайтеся кожен раз охопити все.

Чим ширше ви виходите за межі свого ядра, тим більше ви віддаляєтесь від основи і тим більше можливостей для іншої людини також відійти, задати питання про непрофільні речі і зачепити за нерелевантні речі.

Наприклад, якщо ви хочете показати комусь, що ви винятковий у настільному тенісі, за 3 хвилини, ви, мабуть, захочете подумати про те, як ви почали грати, про всі виграні турніри у вашій кар’єрі та найкращі результати та про вашу стійку тренувальну програму. Якщо у вас є час, ви, мабуть, захочете згадати найкращих гравців, яких ви обіграли, свого старанного та працьовитого тренера та спеціальні тренувальні кроки, які ви робите.

Ви хочете зосередитись на речах, які у вас добре виходять, наголошувати на них і не давати можливості будь-кому відійти від справжньої теми (вас!) Та задати питання, які не є повністю доречними на 100%. Ви не захочете втратити шанс представити себе в найкращому світлі.

Чим більше часу у вас є, тим далі ви можете відійти від ядра, і ризик віддалення зростає.

Поверніть свої навички настільного тенісу, уявіть, що ви постійно виправляли ноутбуки. Ви робите це у вільний час, пару годин на місяць, а друзі продовжують надсилати вам ноутбуки на виправлення. Незважаючи на те, що це чудово і дивно, що ви можете виправити ноутбуки та планшети, це викликає такі питання:

чому? як ти це робиш?

коли ти починав?

як ти навчився?

тощо тощо

Ці питання повністю пропускають сенс вашої винятковості настільного тенісу в 3-хвилинній розмові. Я б запропонував зберегти їх для наступної 10-30-хвилинної розмови, де ви насправді можете глибше заглибитися у всю цю історію, причини та передумови.

У обмеженому часі ви також не захочете згадувати, як ви насправді починали з тенісу (це було ваше перше кохання), як ви поранились у 10 років (дорожньо-транспортна пригода) і як це ваш третій тренер, на якому ви працюєте з (ви переїхали 2 країни, і вони не змогли підписатися).

Усі ці моменти, незважаючи на те, що важливі та актуальні (деякі більше, інші менш), спокушають непотрібні запитання та витрачають час за ці 3 хвилини:

Чому ви почали з тенісу? Вам більше подобається теніс?

Якою була ваша травма? Чи все ще боляче?

Що сталося з вашим тренером? Ви добре не ладнали?

Ці питання будуть і повинні бути задані, і вони будуть відповідати. Однак вони повністю відсунуть усіх від основної теми. Знову ж, поділіться цим у наступній 10, 30-хвилинній розмові.

=

На моєму досвіді, це працює для 3-5-хвилинних розмов, але ви також можете використовувати їх як великі, 30-60-хвилинні, так і коротші щоденні розмови, коли висловлюєте думку та передаєте свої думки. Завжди потрібно знати, яка мета, але, поділившись більше, ризик відійти від суті у невизначеність зростає.

Дуже часто люди діляться занадто багато і стають занадто широкими, а тому втрачають увагу іншої людини, яка втрачає суть у короткій розмові. Дотримуйтесь суті, зосередьтеся на своїх сильних сторонах і придушіть бажання йти широко. І подальші дії!

=

[оригінальна публікація в блозі, написана на веб-сайті Марко]

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/focus-your-core-marko-srsan/.

Marko Srsan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: