Коли пора продавати?

Коли пора продати свій бізнес або актив, навіть якщо це рано? Це питання, з яким я багато займався у власних підприємствах, і найчастіша причина, за якою я найчастіше займаюсь консультуванням інших (підприємців, фірм VC&PE, Fortune 500) щодо стратегічних стратегій. 5 відповідей нижче. Будь ласка, поділіться своїми коментарями та досвідом у коментарях.

1 Ще ніколи в історії не було кращого часу для зв’язку крапок активу чи бізнесу зі стратегічною компанією, яка може його посилити або використовувати. Швидше та дешевше щось придбати та підключити, ніж побудувати. Це можуть бути технології, щось матеріальне або IP-адреси, такі як доменні імена. Для того, щоб мати чудовий зв’язок, це має бути виграш обох сторін, і покупця, і продавця. Оскільки технології продовжують розвиватися, підприємці створюють, бренди повинні швидко розширюватися, поля дозріли для посадки та збирання врожаю.

2 Продаж достроково може бути виграшем. Іноді базові звернення в порядку, тому що намагатися вдарити HR важко.

3 Розумні люди користуються попитом і можуть супроводжувати актив

4 Дохід може бути важко отримати, навіть якщо у вас є щось потужне, але підключення до потрібного партнера може негайно надходити в готівку. Це момент, який вимагає бачення та готовності покупця вийти за межі своєї зони комфорту. Це надзвичайна можливість для висхідної зірки всередині компанії стати чемпіоном придбання, ризикнути та зробити нестандартний крок, потенційно піднявши цю людину на крок, щоб створити абсолютно новий шлях зростання всередині більшого компанія, що виділяється і збирає догори. Варто повторити; занадто багато, щоб назвати незліченну кількість активів або підприємств, у яких не було капіталу та сили, щоб скористатися тим, що вони мали, але при поєднанні з організацією, яка це зробила, стали успішними успіхами. Також є занадто багато середніх підприємств, які ніколи не досягають цього, оскільки вони не можуть вчасно дійти до цього стратегічного напрямку.

5 Для успіху всі підприємства потребують декількох показників або рівнів. Якщо у вас є один, стратегічний покупець або інвестор, ймовірно, може активувати інших.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/when-time-sell-andrew-miller/.

Andrew Miller люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: