Мовчання – це дотримання

Мені не вистачає слів, щоб висловити невдоволення з приводу “чергового інциденту” тривалої саги про расову несправедливість. Голос у моїй голові каже, що ця жорстокість, це «ясне як день» повторення вбивств наших чорношкірих людей, як тварин на бійні, є настільки очевидним, що чому хтось нічого не робить! Тоді ми усвідомлюємо, що хтось – це Я, хтось – це ТИ, а хтось – ВСІ НАС.

Досить, достатньо, ми повинні змінити розповідь як єдину людську расу на цій планеті та як лідерів усіх мастей. Особливо ми, як керівники підприємств, маємо ще більший обов’язок бути тим, хто … хтось щось робить. Нам потрібно дотримуватися справедливості та закликати до несправедливості та несправедливості … у нашому житті та на роботі.

Я не можу сказати, що повністю відчуваю гнів чорношкірого співтовариства, але можу це зрозуміти. Будучи іммігрантом, я зробив свідомий вибір обрати себе американцем. Як американці, ми зробили крок назад.

Як технологи, ми бачимо дані, і розповідь у цих даних очевидна. Ми вбиваємо чорношкірих та кольорових людей у дуже непропорційній кількості. ЦЕ. МАЄ. ДО. СТОП.

Норма вбивств правоохоронних органів, на мільйон населення на рік, 1999-2011.

Джерело: Центри з контролю та профілактики захворювань, Національний центр статистики охорони здоров’я.

Смерть Джорджа Флойда – це не відхилення, це систематичний симптом нашої зламаної системи, побудованої на расових упередженнях.

Не можна бути чорним за кермом

Не можна бути чорним, спостерігаючи за птахами

Не можна бути чорним, сидячи вдома, дивлячись телевізор

До біса, ти навіть чорним не можеш бути навіть спати у власному домі.

#Гарненького потроху. #BlackLivesMatter.

Ми в Engagedly зробимо свою незначну частину та зобов’язуємось сприяти справедливості та расовій справедливості. Як стартап, ми зробимо свою незначну частину, щоб допомогти нашій громаді, і до цієї міри ми виділяємо 10 000 доларів на підтримку організаціям, які пропагують расову справедливість.

Приєднуйтесь до нас і будьте тим …

Шрі Челлаппа, співзасновник / президент @ Engagedly | Наставництво завершено

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/silence-compliance-srikant-chellappa/.

Srikant Chellappa люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: