Найкраща команда продуктів та інженерії у світі

Мені важко справити враження. Мене не дуже цікавлять нагороди та призи. Мені мало до дрібниць. Мене не хвилює те, про що турбує більшість людей, включаючи гроші, славу чи визнання чи вдячність інших людей. Мене глибоко вражають результати та цінності, які я люблю називати “нульовими значеннями” – те, що ми дуже цінуємо в Shapr3D. Ми є компанією нульового рівня. Але іноді визнання надходить від того, чия думка насправді має значення. Якби я був конкурентним плавцем і “Нью-Йорк Таймс” називав мене найкращим плавцем у світі, мені було б все одно, але те саме визнання Майкла Фелпса означало б для мене світ.

Бізнес програмного забезпечення приблизно такий же конкурентоспроможний, як і професійне плавання, особливо у світі програм. Створення додатку верхнього рівня вимагає десятиліть досвіду, чудової команди, стійкості, впертості та багато часу. Тим не менше, потрапити в перші місця хіт-парадів – це не все, навіть серед 100 найкращих додатків є кращі і гірші. Існує своєрідне визнання, яке отримує дуже мало додатків, приблизно 5-10 щороку з 4,5 мільйонів додатків в App Store. І це нагорода Apple Design. Як сказав Джон Гелейнсе, керівник команди Apple UX Evangelism:

Ми шукаємо додатки, які роблять справді чудові нові речі. Ми шукаємо блиску. Ми шукаємо нові ідеї. Ми шукаємо унікальність, диференціацію платформи та речі, які раніше були не просто можливими. Ми хочемо вшанувати нескінченні години, пізні ночі та відданість справі досягнення досконалості. Ми хочемо визнати тупикові ситуації, і розчарування, і виснаження, які часто бувають невидимими. І ми хочемо вшанувати нетрадиційне мислення, креативність та нові ідеї, що ведуть до проривів та інноваційних рішень.

У 2020 році команда Apple Design Awards (і можна з упевненістю сказати, що це Майкл Фелпс, дизайнер) вирішила визнати нашу наполегливу роботу в Shapr3D. Ця нагорода дуже багато значить для нас як компанії, так і для мене особисто. Я завжди говорив, що у нас найкраща команда з виробництва та інженерії в галузі САПР, насправді виявляється, що у нас одна з найкращих команд з виробництва та інженерії у світі. Цей блискучий маленький алюмінієвий кубик завжди буде нагадувати нам про те, що ми ніколи не повинні йти на компроміси щодо якості продукції і що немає нічого важливішого за продукт. Врешті-решт це продукт, який обслуговує клієнта, це продукт, який допомагає нашим користувачам досягти успіху. Продукт – це любов, продукт – це життя. Продукт – це зростання, продукт – це все. Вітаємо команду Shapr3D, ти найкращий – і ми тільки починаємо.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/best-product-engineering-team-world-istv%C3%A1n-csan%C3%A1dy/.

István Csanády люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: