Наша нова платформа електронного навчання

Тож сьогодні я надзвичайно радий і дуже гордий відкрити нову частину нашого бізнесу. Над одним, над яким ми працювали над блокуванням.

Коли Covid потрапив, наша цифрова академія, зрозуміло, постраждала. Як і у багатьох інших постачальників тренінгів, ми стали віртуальними і були здивовані, наскільки це було успішно. Паралельно ця безпрецедентна ситуація дала бізнесу час на роздуми, що, в свою чергу, створило всілякі інноваційні ідеї та способи, якими ми могли б розвивати наш бізнес. Одна, однак, виділялася. Електронне навчання.

Тож через блокування ми зайнялися. На даний момент команда зняла понад 200 відео, відредагувала кожне з них і акуратно розклала їх по курсах, навчаючи людей, як цифрово продавати свій бізнес. Ці курси ідеально підходять для тих, хто хоче оновити, оновити або розширити свої цифрові знання, наприклад, професіоналів з маркетингу, власників бізнесу або пристрасних любителів цифрових технологій.

Сьогодні я дуже пишаюся тим, що повідомляю про цю нову пропозицію від Optix Digital Academy – набір відеотренінгів розміром до мінімуму, який можна пройти у свій час. Вчіться в потрібному для вас темпі. Ці курси були організовані нашими власними експертами – справжніми практиками, які роблять це щодня. Незабаром ми додамо більше курсів, але для початку ми маємо оголосити три:

Persona Development – Як визначити своїх ідеальних клієнтів

Контент-маркетинг – Використання контенту для залучення нових клієнтів

Електронний маркетинг – Використання електронної пошти для спілкування та покращення відносин із клієнтами

Я дуже радий цьому (ви, мабуть, можете сказати). Будь-яка людина у світі може пройти ці курси, знаючи, що вміст створює та передає команда, яка має 20-річний досвід роботи в Інтернет-індустрії (можливо, 100 років разом!)

О так, і вартість вступного курсу становить лише 95 фунтів стерлінгів, поки ми рухаємось справами (зазвичай 160 фунтів стерлінгів)

Дами та чоловіки, я пропоную вам цифрову академію Optix – Інтернет: https://optix-academy.thinkific.com/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/our-new-e-learning-platform-alastair-banks/.

Alastair Banks люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: