Не бійтеся кинути, залиште свою роботу, якщо це не приносить вам радості чи задоволення!

Діна з @Soshace поділилася з нами своєю історією.

Кожна людина має той момент у своєму житті, коли раптом все звичне змінюється. Для мене саме цей момент настав у лютому 2019 року: я кинув роботу, яку колись любив, і дозволив собі вільно плавати.

Я завжди пам’ятав, як сльози набігали на очі, а серце наповнювалось хвилюванням, коли мені пропонували посаду у відділі маркетингу, таку посаду, про яку я завжди мріяв. У ті щасливі часи, пам’ятаю, я прокинувся з посмішкою, очікуючи наступного дня на роботі, і таким чином, дні швидко пролетіли.

Через деякий час я зрозумів, що чогось ще не вистачає. Моя душа завжди прагнула подорожей.

Отже, через два роки я кинув і пішов подорожувати світом. Тоді я навіть уявити не міг, що буде якась віддалена робота для людини з інженерним ступенем та маркетинговим досвідом.

Поки я жив у В’єтнамі, я зрозумів, що залишок грошей, який я залишив, незабаром вичерпається, тому я почав активно шукати віддалену роботу, пропоновану в Інтернеті. Деякі з цих описів вакансій насправді не мали для мене особливого сенсу, але я був таким: “що, блін, чому б не спробувати, можливо, це моє покликання?”

Коли Тетяна, керівник відділу кадрів із Сошаче, запросив мене на роботу у «Мисливця за свинцями», я не міг повірити, що робота буде такою захоплюючою. Тоді моя ідея будь-якої роботи на комп’ютері зводилася до монотонного заняття, довгих годин дивлячись на екран. Але я все ж скористався можливістю, бо мені терміново потрібні були гроші.

Через шість місяців (не можу повірити, що минуло вже так багато часу) я все ще працюю з Soshace, і я не міг би бути щасливішим від цього. За цей час я побував на автомобілі у В’єтнамі, Малайзії, Індонезії, Нідерландах, Іспанії, Франції, Чехії та Криму. Моя наступна поїздка – до Каліфорнії!

Я надзвичайно вдячний Сошаче за те, що дав мені цю надзвичайно чудову можливість і відкрив нові захоплюючі можливості.

Ось моя порада всім офісним працівникам: «Не бійтеся звільнитися, залиште роботу, якщо це не доставить вам радості чи задоволення!»

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/dont-afraid-quit-leave-your-job-doesnt-give-you-joy-nikita-bragin/.

Nikita Bragin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: