Послуги контрольної кімнати Наскрізний процес від проактивності до реактивності, щоб надати безперервність вашому бізнесу

Сьогодні ми живемо, як ніколи, у гіперпов’язаному суспільстві, яке складається з безлічі все більш досконалих пристроїв та дедалі потужніших мереж, настільки, що наш охоплення стало майже глобальним.

У цій екосистемі, що складається із зв’язків, процеси управління та моніторингу мереж та апаратних та програмних технологій стають важливими для гарантування безперервності та мінімізації ймовірності інцидентів.

Зв’язки та екологічна мобільність

В Італії відбувається реальна зміна парадигми у сфері мобільності, спрямованої на досягнення цілей сталого розвитку як для довкілля, так і для якості життя міста. У відповідь на цю потребу, запити на спільне використання автомобілів ростуть, зі швидкістю 55% в період між 2015 і 2016 і в 2017 році, один мільйон абонентів були досягнуті, в цілому 62 мільйонів кілометрів подорожував (Національна обсерваторія даних Sharing Mobility).

Моделі, в основному прийняті в Італії, – це поїздка в обидва кінці, де пункт прийому транспортних засобів збігається з точкою повернення та вільним плаваючим, який відрізняється від першого тим, що точка збору та точка падіння не збігаються в одному місці.

Тому можна зрозуміти логістичні потреби, пов’язані з цими видами послуг: компаніям терміново потрібно постійно контролювати положення та стан транспортних засобів, переконуючись, що процеси збору та повернення є ефективними, а також надавати активну допомогу та втручання, якщо вони виникають. технічні проблеми або неефективність.

Тому ми говоримо про можливість постійно контролювати та підключати тисячі транспортних засобів по всій Італії, з яких понад 3 тисячі лише в районі Мілана.

Тим НЕ менше говорити про мобільність, інша тема судилося рости в геометричній прогресії, що зарядні станції для електромобілів, які сьогодні по- , як і раніше представляють собою невеликий відсоток (0,1%), але, завдяки зниженню технологічних витрат і «скорочення викидів , введеним ЄС ростуть: зі збільшенням числа точок підзарядки 2000 одиниць між 2016 і 2018 роками, 4,207 громадських станції були досягнуті -2,23 для кожного електричного vehicle- (Європейські альтернативного паливо обсерваторії даних).

У цьому випадку спостерігається багато процесів: дистанційна перевірка процедури доступу до полюса, оплата, безпечне електропостачання та допомога у зв’язку з неефективністю на всій національній території.

Інтернет речей

IoT – це усталена і постійно зростаюча тенденція: це роки персональних та цифрових помічників та автоматизації дому, що застосовуються до будь-якого контексту, середовища та сектору.

Тут зв’язок працює цілодобово та без вихідних, щоб забезпечити максимальний комфорт для своїх користувачів, щоб запропонувати повний контроль над діями за допомогою простих жестів або голосових команд.

У цьому випадку ми маємо реальну кількість кінцевих точок, пов’язаних між собою; насправді, до 2020 року у світі буде понад 25 мільярдів пристроїв IoT, що, як наслідок, передбачатиме впровадження систем безпеки та моніторингу, які є важливими для забезпечення належного функціонування процесів.

Насправді 57% компаній вважають прийняття послуг технічної допомоги пріоритетом для забезпечення якості та ефективності у всьому технологічному ланцюжку.

Внаслідок множення пристроїв IoT однією з найбільших проблем, з якою доведеться зіткнутися компаніям, є виявлення та оперативне втручання у проблеми I та II рівнів, які збільшаться в геометричній прогресії за кількістю, територіальним покриттям та часом; не забуваючи, що несправності на перших рівнях обслуговування сильно впливають на задоволеність споживачів.

Технологічний операційний центр

Отримання конкурентної переваги означає наявність активного сервісу моніторингу на всіх кінцевих точках, без використання великих ресурсів для управління процесами і одночасно гарантування кінцевому користувачеві ефективної послуги при повній конфіденційності.

TOC (Technology Operation Center) – це вдосконалена технологічна структура, створена спеціально для надання послуг моніторингу технологічної інфраструктури, прикладних рівнів та всіх периферійних пристроїв, розподілених на ходу, з метою збереження безперервності бізнесу.

Завдяки системі моніторингу вся мережа з’єднань, про яку ми говорили дотепер, розкривається і впорядковується шляхом маршрутизації до одного співрозмовника: центру технологічних операцій. Система, здатна управляти сучасністю, контролювати аналітику, надавати безперервність інформаційному потоку, підтримуючи контроль над усіма периферійними пристроями та активно втручаючись у разі потреби.

Технологічний операційний центр є частиною більш широкої послуги, яку пропонує Intoowit, Диспетчерська: метою якої є підтримка контролю над технологічною інфраструктурою, гарантуючи постійне з’єднання цілодобово, 7 днів на тиждень.

На додаток до TOC, в Диспетчерську входять Центр експлуатації мережі (NOC) та Єдина точка контакту (SPOC) для забезпечення повного моніторингу свого технологічного сектора.

Поєднуючи спеціальні TOC, NOC та SPOC, можна зробити внутрішні та зовнішні процеси більш ефективними завдяки централізації настроюваних процесів моніторингу, побудованих на особливостях компанії.

На практиці послуги TOC застосовуються до різних контекстів та середовищ, таких як:

Інфраструктурний та прикладний ланцюжок веб-компаній, які керують порталами та онлайн-платформами;

Кінцеві точки, розподілені по території в мобільності;

Дистанційна допомога та управління мережами фізичних пристроїв по всій території;

Управління квитками в компаніях, де допомога клієнтам особливо актуальна;

Моніторинг автоматизованих комунікацій між компанією та клієнтами.

Повертаючись до тенденцій мобільності обміну і IoT, маючи службу технології роботи центру дозволяє випереджаюче управління кількома подіями: в разі мобільності, ТОС дозволяє контролювати положення і стан транспортних засобів або електричних полюсів, перевірити правильність виконання операцій, повідомляючи про будь-які технічні проблеми спеціалістам, активно контактуючи з користувачем для запобігання ескалації та надаючи першокласну допомогу клієнтам на всій території.

Крім того, в разі пристроїв ВГД, ТОС дозволяє здійснювати моніторинг мережі пристроїв, що дозволяє забезпечити координацію і допомогу втручання, за рахунок присутності одного співрозмовника для контролю, профілактики та втручання в зв’язку, на ІТ – систем, ІТ – інфраструктури та функціональні можливості програми.

Кімната управління Intoowit – це центр моніторингу на 360 °, обладнаний автономними системами живлення та волоконно-оптичними з’єднаннями із надлишковими трактами, що дозволяють підтримувати його в повному обсязі навіть у випадку відключення або несправності ліній передачі даних.

Контрольна кімната також надає послугу Service Desk і реалізується з урахуванням конкретних потреб клієнта:

На етапі консультацій аналізується та розуміється існуюча технологічна інфраструктура та прийняті бізнес-моделі для розробки та впровадження інструментів активного моніторингу та програмних датчиків (зондів);

На підготовчому етапі база даних знань будується з найпоширеніших питань, політики компанії та юридичних угод, щоб зробити всі процеси взаємовідносин більш ефективними;

На етапі експлуатації кінцевим споживачем можна керувати, відкриваючи квитки та активуючи процедури ескалації 2-го рівня;

На етапі моніторингу розробляються звіти, які відстежують та історизують дані про квитки та аналіз подій;

На етапі еволюції аналітика обробляється для розробки стратегій процесу та пропонування зацікавленим сторонам надзвичайних планів технічного обслуговування або еволюції технологічної інфраструктури.

Всі ці заходи проводяться технічною групою, яка спеціалізується на попереджуючому моніторингу та управлінні процесами допомоги.

Інтеграція вдосконаленої системи моніторингу з’єднань дозволяє, в доповненні до пропонуючи послуги з максимальною ефективністю, щоб розробити нову делокалізованних бізнес – модель, розширити свою технологічну інфраструктуру в упереджувальний образі і мати безперервний потік основних даних , доступний , щоб зробити стратегію іт і технологічних процеси .

http://www.intoowit.it

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/servizi-di-control-room-il-processo-end-dalla-alla-per-orlandi/.

Christian Orlandi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: