Практичне використання штучного інтелекту в бізнесі

Модні слова, такі як машинне навчання, вирішення проблем та когнітивний інтелект, можуть допомогти залучити кліки до статті, але керівники не дбають про пух. Керівники хочуть відповіді на реальні проблеми, наприклад, що допоможе мені збільшити свою суть? Як буде виглядати інтеграція технології штучного інтелекту в повсякденному розпорядку моїх співробітників? Ця сучасна технологія сприятиме вирівнюванню та спростить ситуацію, або зробить речі більш заплутаними? Ось кілька простих, реальних додатків AI, від яких можуть отримати прибуток усі компанії.

Чат-боти. Куди звертаються ваші працівники, щоб отримати інформацію про вашу компанію? Можливо, вони звертаються до інтрамережі компанії, де зберігаються такі ресурси, як статті та документи. Можливо, вони надсилають електронного листа представнику з персоналу, який може відповісти на конкретні запитання. На жаль, іноді проблеми просто не вирішуються. Багато компаній використовують чат-бот, щоб допомогти співробітникам швидко знаходити відповіді. Політику компанії, терміни та поширені запитання можна знайти, задавши чат-боту запитання. Хочете дізнатись, скільки днів хвороби вони отримують на рік, або якщо вони пропустили дедлайн для зарахування на медичну допомогу? Просто запитайте чат-бота і швидко отримайте точні відповіді.

Проаналізуйте опитування. Кожна компанія використовує опитування для оцінки настрою працівників. Є запитання з множинним вибором, так / ні, шкали від 1 до 5 тощо. Такі типи відповідей легше аналізувати, але вони не дуже проникливі. Що відрізняє оцінку від 4 до 5 і чому вона була обрана? Ви можете знати, як почувається працівник, але тепер чому. Ось чому в опитуваннях існує розділ „Коментарі”, де працівники можуть пояснити себе. Але ми стикаємося з проблемою. Цей тип даних називають „неструктурованими даними”, оскільки їх важче аналізувати як для людей, так і для комп’ютерів. Це вимагало б, щоб хтось читав рядки коментарів, намагаючись організувати почуття працівників стислим і зрозумілим способом, яким може скористатися керівництво. Однак успіхи в AI та особливо в НЛП (обробка природної мови) роблять це легшим для сприйняття. НЛП застосовує алгоритми для ідентифікації та вилучення норм природної мови, щоб дата неструктурованої мови (наприклад, розділ коментарів в опитуванні) була перетворена у форму, яку комп’ютери можуть зрозуміти. Тоді комп’ютери можуть його добре упакувати для перегляду керівництвом.

Поєднання існуючих каналів спілкування для розуміння настроїв співробітників. Швидше за все, ваші співробітники використовують кілька каналів зв’язку для спілкування між собою; Slack, електронна пошта, текстове повідомлення, Yammer тощо. Ось тут справжня ідея. Хоча існує технологія читання окремих повідомлень, закони та етика не дозволяють компаніям глибоко копатись. Однак компанії можуть використовувати AI для вимірювання настрою в більш загальному розумінні. Скажімо, ви щойно провели зустріч із продажу, ви можете припустити, що ваша команда продажів обговорює це на Slack. Незалежно від того, говорять вони про те, наскільки вони були розгублені чи наскільки це вдало, НЛП може зібрати цю інформацію та передати її керівництву, яке потім зробить відповідні наступні кроки.

Рекомендації та курація змісту. AI може поєднувати інформацію з усіх вищезгаданих можливостей, щоб створити рекомендації щодо змісту для тих, хто займає керівні посади. Будь то оновлення, інформаційний бюлетень або оголошення, AI може оптимізувати їх за допомогою рекомендацій, заснованих на настроях співробітників, політиці компанії тощо. AI може сказати вам, що заголовок менше 5 слів отримує більше читань, ніж довший, що, включаючи графіку, збільшується кількість кліків, що працівники багато говорять про плани охорони здоров’я цього місяця, тому вам слід згадати, що це ваш наступний інформаційний бюлетень.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/practical-uses-artificial-intelligence-business-gaurav-bhattacharya/.

Gaurav Bhattacharya люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: