Роботодавці хочуть допомогти працівникам із сильним вживанням алкоголю – то що їх зупиняє?

За останні вісімнадцять місяців наша команда в Annum Health зустрілася з представниками планів охорони здоров’я, консалтингових фірм та великих роботодавців про бажання допомогти працівникам, які борються з алкоголем.

Вони все частіше сподіваються допомогти, тому що хочуть робити це правильно своїми працівниками, підтримувати їхню продуктивність та загальний стан здоров’я.

Проте обсяг дискусій значно перевищує обсяг результатів дій. Питання в тому – чому? Відповідей багато, але послідовно з’являються чотири чіткі теми:

Масштаб проблеми неправильно зрозумілий. Більшість людей вражені, коли дізнаються, що надмірне пияцтво коштує американській економіці 250 мільярдів доларів щороку – більше, ніж ми витрачаємо на діабет. 70 мільйонів американців або страждають алкоголем, або страждають від нього, а 75% людей, які випивають, працюють. Як тільки величина зрозуміла, легко бути пригніченим і помилково зробити висновок, що не існує рішень, здатних допомогти нашим колегам, родині та друзям, які цього потребують.

Поточні ресурси залишаються невикористаними. Більшість великих компаній вже мають кілька мінімальних рішень для людей, які борються з алкоголем, наприклад, програми допомоги працівникам (EAP) та традиційні реабілітаційні заходи за допомогою медичних виплат. І все-таки менше 10% людей, які борються з алкоголем, коли-небудь отримують допомогу. Коли 9 із 10 вирішили відмовитись від існуючого варіанту, розумно зробити висновок, що для задоволення потреб людей можна зробити більше.

Проблеми конфіденційності заважають роботодавцям робити більше. Роботодавці знають, що люди турбуються про конфіденційність своєї особистої медичної інформації, особливо щодо чогось такого чутливого, як рясне пияцтво. Отже, легко зробити висновок, що працівники не бачать ролі свого роботодавця. Факти говорять про іншу історію: опитування Perry Undem / YouGov серед 1000 працівників по всій країні (на замовлення Annum) показує, що 90% опитаних підтримують свого роботодавця, пропонуючи конфіденційні консультації та підтримку вживання алкоголю.

Сьогоднішні рішення працюють не для всіх. Традиційні варіанти лікування та 12-крокові програми працюють для деяких, але можуть бути дорогими та неефективними для багатьох, хто потребує допомоги. Менше 20% опитаних на національному рівні працівників знають про ефективні альтернативи. Ось чому так важливо, щоб ми підвищили обізнаність про технологічне, науково обґрунтоване лікування.

Незважаючи на ці перешкоди, нас у Annum заохочує зростаюча кількість роботодавців, які задають правильні питання, перевіряють свої припущення та шукають кращих рішень для своїх працівників, сім’ї та друзів, які борються з алкоголем.

Це просто питання часу, коли ці добрі наміри втіляться у життя.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/employers-want-help-employees-heavy-drinking-so-whats-laskoff/.

Michael B. Laskoff люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: