Тут виборче ставлення

Моя нова книга «Ставлення до виборів» була натхненна охороною здоров’я. Після роботи в раді громадської лікарні я був вражений, дізнавшись, наскільки повільно лікарні впроваджують нові інформаційні технології та архаїчні процеси в лікарнях – скрізь є папір, пост-і буфер обміну. На початку цього року я зацікавився американською системою реєстрації та голосування. У своєму дослідженні “Виборче ставлення” я виявив, що ситуація в американському голосуванні навіть більш архаїчна, ніж у галузі охорони здоров’я. Я відразу подумав, що має існувати спосіб, за допомогою якого Інтернет-технології можуть зробити голосування більш зручним, збільшити участь виборців та створити міцнішу демократію.

У ставленні до виборів – як голосування в Інтернеті веде до сильнішої демократії, я досліджую, як ми реєструємось і голосуємо в Америці. Голосування здійснюється здебільшого за застарілими машинами, у яких застаріле програмне забезпечення. Активісти, які голосують проти Інтернету, переконали політичних лідерів та виборчих службовців, що Інтернет недостатньо хороший для голосування. Я не погоджуюсь, як і багато хто з інформатиків. Ставлення до виборів обговорює безпеку в Інтернеті, автентифікацію, конфіденційність, можливість перевірки та інші проблеми, пов’язані з онлайн-голосуванням, а потім формує позитивне бачення того, як можна розробити рішення для перенесення голосування в сучасну епоху.

Ставлення до виборів включає бачення, орієнтоване на споживачів, які використовують Інтернет більшість аспектів свого життя – крім голосування. Америка має один із найнижчих показників участі виборців у світі. Наша демократія працює не так добре, як могла. Інтернет-голосування може зробити його набагато сильнішим.

Деякі з тем, які я обговорюю у виборах, включають наступне:

Як сьогоднішня система призводить до мільйонів голосів, які не підраховуються

Криза виборчих машин, які зношені, багатьом з них 15 років. Якщо президентські вибори 2016 року приваблюють більшу кількість виборців, старіння системи виборів може не впоратися з цим.

Чому деякі штати заохочують голосувати равликом, де виборці не мають підтвердження, їх голоси були розраховані, і незважаючи на значно більший ризик шахрайства

Чому мобільний Інтернет пронизував більшість аспектів нашого життя, крім голосування. Фізичне відвідування виборчих дільниць – це старомодна ідея для тисячоліть. Вони почнуть вимагати голосування в Інтернеті.

Як голосування в Інтернеті може забезпечити нові способи участі громадян, включаючи голосування за рейтинговим вибором та голосування довільним вибором.

Чому невелика група активістів проти Інтернету, які виступають проти Інтернет-голосування, домінували у діалозі на цю тему. Вони порівнюють Інтернет-голосування з досконалою виборчою системою, яку створити неможливо, замість того, щоб порівнювати її із системою схильних до помилок, недостатньою та неефективною системою, яка використовується зараз.

Коли виборчі посадовці та інформатики приймають виборче ставлення, може бути створена система Інтернет-голосування, яка забезпечує безпеку, конфіденційність, точність, перевіреність, перевірку та надійність. Як сказав піонер Інтернету Вінт Серф, “ми можемо це зробити”.

Як мільйони закордонних військових виборців були позбавлені права голосу. Військові забезпечують нас захистом. Ми повинні забезпечити військовим можливість голосувати безпечно та зручно за допомогою Інтернету.

Пілотні проекти в Арізоні, Юті та Західній Вірджинії продемонстрували, що голосування в Інтернеті є не тільки здійсненним, але й створює велике задоволення виборців. Юрисдикції, що голосують, повинні оцінювати успіх цих пілотів та розробляти додаткові.

Виборчі посадові особи повинні кинути виклик тим, хто не вважає, що “ніколи” ще не рано для Інтернет-голосування. Вони повинні закликати продавців розробити поєднання використання мобільного Інтернету, біометричної ідентифікації виборців та інших передових методів, таких як технологія блокчейну, для безпечного запису та зберігання голосів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/election-attitude-here-john-r-patrick-dha/.

Dr. John R. Patrick люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: