Індійське стартове механічне підприємство Engg SME повністю управляється та управляється випускниками інженерів

Індійський машинобудівний МСП повністю управляється та управляється молодими випускниками машинобудування в Південній Індії, унікальним та безпрецедентним стартапом в Індії.

Caliper Engg & Lab Pvt Ltd – це нова компанія, розташована в Мангалорі, Південна Індія. Тут розміщені найсучасніші верстати з ЧПУ, метрологічне обладнання, включаючи ШМ, Робототехнічне зварювання, підтримане аерокосмічними стандартами NDT. Почавши роботу до кінця 2017 року, менш ніж за один рік вони забезпечили та здійснили надзвичайно важливий бізнес від Nuclear Power Corpn., OEM-виробників, до японських компаній, які зараз тісно співпрацюють з ISRO & Defense Sector.

Цікаво, що цією компанією повністю керують і керують лише 20+ молодих випускників механічних інженерів, починаючи від маркетингу, закінчуючи CAD / CAM, виробництвом, якістю та технічним обслуговуванням тощо. Також ця компанія розташована у вищому приватному інженерному інституті, Sahyadri College of Engineering & Управління в Мангалорі, тим самим піднімаючи брови багатьох відвідуючих компаній до коледжу.

Компанія впродовж року готується до розширення, щоб додати ще одну роботизовану зварювальну роботу, 5-осьовий верстат з ЧПУ, тривимірний друк металу та композиту, з амбіційним планом досягти продажів до 1 мільярда рупій до 2011 року !!!!

Дивно бачити, як випускники інженерів планують, готують і виробляють, працюючи 16 годин на тиждень і 7 днів на тиждень ….

Клієнти можуть їх підтримати або кинути виклик бізнесу … Ви можете зв’язатися з ними через ‘sales@caliperlab.in або + 91-91591-76111

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/indian-start-up-mechanical-engg-sme-fully-managed-run-sunder/.

Sundaram Moorthy Sunder люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: