Інноваційна екосистема: від інкубатора до ескалатора і далі

Я хотів закінчити цю серію стартовою екосистемою з оглядом різних доступних систем підтримки, які допоможуть підприємцям, які прагнуть зрозуміти, яка саме система підтримки для їхнього підприємства. Нижче наведено знімок різних систем підтримки та того, де вони відповідають життєвому циклу організації.

Для більш детальної наведеної таблиці викладено основні відмінності між різними типами інноваційних просторів, які я описав у останніх двох статтях. Звичайно, кожна організація має свої унікальні особливості і існує значне різноманіття навіть у межах однієї категорії, але таблиця висвітлює загальні тенденції та ключові відмінники серед багатьох типів організацій.

В ідеальній стартовій екосистемі організації та допоміжні структури повинні розвиватися для підтримки будь-якого виду стартапів на кожному етапі життєвого циклу компанії. Розквіт інкубаторів, акселераторів та коворкінгу став благом для багатьох стартапів по всій країні та в усьому світі. Поява стартового ескалатора є значним доповненням до екосистеми, яке, сподіваємось, дозволить жорстким технологіям процвітати і процвітати так, як це було в програмному забезпеченні та додатках за останнє десятиліття. Я радий бачити, які можливості відкриє ескалатор запуску.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/innovation-ecosystem-from-incubator-escalator-beyond-fady-saad/.

Fady Saad люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: