4 виправдання, які ви не повинні вигадувати для реалізації проектів великих даних

Великі дані використовуються не лише для великих компаній. кожна компанія на своєму рівні може почати витягувати цінність зі своїх даних з того моменту, коли у неї є бізнес-питання або рішення. ми даємо вам кілька порад, щоб з завтрашнього дня ви могли вирішити відмовки для здійснення проектів великих даних і почати задавати собі бізнес-питання, які ви хочете вирішити завдяки своїм даним.

Великі дані протягом декількох років є однією з найбільших тенденцій у технологічному секторі. Велика кількість наявних даних змінили інформаційну парадигму в компаніях, і на сьогоднішній день, не тільки у нас є внутрішні дані , наявні в нашому розпорядженні, але є кілька джерел інформації , які ми можемо скористатися перевагами: метеорологія, соціальних мереж, відкритих даних звільнені державними адміністраціями тощо. Термін «Великі дані» відноситься, з одного боку, до технології, необхідної для обробки всієї цієї інформації, яка знаходиться в межах нашої доступності, а з іншого – до бізнес-додатків, де це впливає.

Незалежно від їх розміру, компанії мають спільні проблеми , коли справа доходить до використання їх даних: іноді, великий обсяг даних , які ми маємо робить його зберігання та обробку технологічної проблеми , і що, отже, ми не можемо аналізувати і цінність екстракту з них .. Іноді в організаціях є дані з різних джерел, а інтеграція всієї інформації є трудомістким процесом і важким для обслуговування; Багато інших, ми не маємо в своїх командах необхідних знань для вирішення складних бізнес-проблем за допомогою даних; Крім того, якщо ми подивимось на ціну найпопулярніших інструментів на ринку аналізу даних, вони є недоступними для багатьох малих та середніх компаній.

Чи всі ці бар’єри нездоланні? чи означає це, що big data – це приватний заповідник, яким можуть користуватися лише великі компанії?

Звичайно, ні, і тут ми даємо вам кілька порад, щоб з завтрашнього дня ви могли вирішити відмовки для реалізації проектів великих даних і почати задавати собі бізнес-питання, які ви хочете вирішити завдяки своїм даним.

1 у нас недостатньо даних, щоб назвати їх “великими даними”

Можливо, сам термін “великі дані” вніс певну плутанину у вирішенні бізнес-проблем шляхом аналізу наших даних. Існують обставини, коли в компаніях є дані, які дозволяють нам генерувати вартість, хоча через загальний обсяг це не вимагає великих інфраструктур для обробки та зберігання. Наприклад, якщо ми хочемо , щоб передбачити попит , що наш бізнес буде мати для певного продукту, ми будемо будувати набір даних з історичної серією продажів, інформацією , яка вміщується в текстовий файл, який займає дуже мало мегабайт і більшість порядку інструменти управління дозволяють нам генерувати пару кліків.

В інший час, навіть якщо розглянути невеликі компанії, можна мати великий обсяг даних для аналізу, подібний до того, що може мати велика компанія. Наприклад, в онлайн – бізнесі, Тег Менеджери інструменти , щоб слідувати цифровому сліду , який кожен користувач залишає на наших платформах, вони виробляють запис для кожного взаємодії , яке відбувається: то , що користувач відвідує захоплено, такі події, як сувої, кліки на зображеннях, перегляд відео, пошукових запитів та їх результатів тощо. Якщо ми думаємо про електронну комерцію з відносно низькою кількістю користувачів, але з усім різноманіттям подій, які ми можемо записати, обсяг даних зростає в геометричній прогресії, що робить необхідним використання технології великих даних.

Ви можете продовжувати читати допис у блозі Vodafone “Ідеї для вашої компанії” http://www.ideasparatuempresa.es/4-excusas-que-no-debes-pone-para-realizar-proyectos-big-data/

Про автора

Алехандро Льоренте Пінто – співзасновник та науковий співробітник PiperLab. Протягом останніх 5 років він працював над застосуванням методів Data Science до маркетингових процесів та життєвого циклу клієнтів, особливо в середовищі соціальних мереж та великих обсягів даних. Він також є професором в різних навчальних та бізнес-школах, таких як Інститут імпрези, Долина або AFI. Крім того, він є доктором математичних наук з Мадридського університету Карлоса III, де досліджував, як цифрові сліди описують мобільність людини та її наслідки в економічних процесах.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-excusas-que-debes-poner-para-realizar-proyectos-big-llorente-pinto/.

Alejandro Llorente Pinto люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: