Як зриви призводять до можливостей

За останні дев’ять місяців світ сильно змінився. Багато з нас змусили змінити свою думку щодо того, у що вірили. І для багатьох з нас це відкрило новий спосіб мислення – і нові можливості – незважаючи на весь біль, який він заподіяв.

Це також пришвидшило цифрову трансформацію щонайменше на 10 років. Компанії, які до цієї пандемії могли розраховувати на вечері зі стейками та особисті заходи, були змушені адаптуватися до цифрової реальності, в якій живуть споживачі.

Але я вважаю, що коли виникають масові зриви, є також величезні можливості. Можливість переоцінити, як ми живемо своїм життям, вчимось та ведемо бізнес.

Це змусило мене задуматись над уроками, які я вивчив за цей час – і як, поділившись ними, я міг би допомогти людям, які раніше за свою кар’єру та життя, не робити тих самих помилок, що й я. Саме таким буде цей бюлетень. Порада, яку я дізнався, та історія за нею. Детальніше ви можете почути тут: http://bit.ly/sw-152

= постійного струму

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-disruption-leads-opportunity-david-cancel/.

David Cancel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: