Ведіть, дотримуйтесь або виходьте зі шляху – стратегія стартапу для створення команд

Люди, з якими ви вирішили співпрацювати, мають можливість створити або розбити ваш бізнес. ця стаття присвячена роботі над створенням команди, яка буде витримана.

Запуск, безсумнівно, призначений для невдачі, якщо члени команди постійно стираються з тим, як слід робити справи.

Що робить команду-переможницю?

Як підприємець, ваша робота полягає в тому, щоб оточити себе людьми, які можуть щось робити, робити речі правильно. Ці виконавці є лідерами у справжньому розумінні, отже, надзвичайно цінними. Користувачі бачать щось, що їм не подобається, і роблять щось, щоб це змінити. Перше завдання для підприємця – привести цих виконавців до місії, надихнути їх приєднатися до команди, змусити їх поглянути на загальну картину та те, як вони можуть зробити свій внесок. Користувачі бачать перешкоди як інноваційні та творчі виклики, а не як демонстратори. Дозвольте мені сказати вам, що жоден бізнес не досяг успіху лише на основі ідеї чи продукту. IP або продукт потрібно перетворити в бізнесі. Для чого підприємцю потрібні ті виконавці, які ставляться до того, щоб щось робити; лідери. f Вони мають раціональний, але оптимістичний характер. Вони стежать за безпрограшними результатами. Ці лідери не зосереджені на зароблянні грошей, вони спрямовані на місію з метою змінити ситуацію.

Як би ми не захоплювались сольними досягненнями, правда полягає в тому, що жоден самотній чоловік не зробив нічого, що мало б значну цінність. віра в те, що одна людина може зробити щось велике – це міф. – джон с максвелл

Керівники дають можливість своїй команді думати і діяти, а не просто доставляти результати, не думаючи.

Як інвестору, мені цікаво випробувати стільки стартапів, динаміку їх команд, що пов’язано із зростанням бізнесу. Кажуть, занадто багато кулінарів псують бульйон. Дуже схоже, усі в команді хочуть керувати, тоді це рецепт катастрофи, оскільки тоді стартап буде розтягуватися в різні боки. Цей приклад – це моя наступна примітка про послідовників. Вони є важливими гвинтиками в колесі для зростання та запуску стартапів. Вони є пішими солдатами, щоб виконати викладену стратегію. Бізнес стартапів наповнений нескінченним хаосом і невизначеністю. Отже, підприємці повинні знайти вуличних розумних послідовників, які мають можливість подолати перешкоди. Це руки керівників, які виконують завдання за певний час. Не всі призначені для керівництва, більшість людей забезпечують найкраще під умілим керівництвом.

Послідовники, які мають особливі здібності, діють, пробиваючи хаос і приводячи до необхідної роздільної здатності.

Команди-переможці мають гравців, які ставлять добро команди попереду себе. вони хочуть грати у своїх сильних напрямках, але готові робити все необхідне, щоб подбати про команду. вони готові пожертвувати своєю роллю задля досягнення більшої мети. – джон с максвелл

У своєму портфелі, як провідний інвестор-ангел, я прийняв своє інвестиційне рішення щодо ринкових можливостей і проігнорував перевірку гігієни, згідно з якою засновник мав побічний сервісний бізнес. Засновник після певного періоду більше не брав участі у щоденних операціях, отже, бізнес погіршився. Засновник був розумним, оскільки розумів, що не може керувати бізнесом, оскільки він був напруженим і вимагав постійної уваги, тому він уникнув шляху. Його замінили іншим членом команди, який керував бізнесом на посаді генерального директора. Засновники починають з великих намірів, але непередбачені обставини змушують їх усвідомити, що вони більше не придатні очолювати стартап. Потім вони повинні розумно відійти від керівної ролі і передати естафету здібному члену команди. У двох словах, засновник не чекає, поки щось піде не так, а потім намагайтеся змусити виконавців це виправити. Геть з дороги.

Дуже мало підприємців розуміють відмову від контролю, довіру команді та, в основному, збиття з шляху.

Якщо ви хочете чудових результатів, вам потрібні хороші люди з великим талантом і чудовими настановами. коли ставлення зростає, зростає і потенціал команди. коли ставлення знижується, потенціал команди зменшується. – джон с максвелл

Створення стартапу полягає в інноваціях, порушенні існуючого ринку та швидкому зростанні бізнесу. Тож підприємці не повинні наймати людей, які витягують з команди ентузіазм, енергію та моральний стан. Звільняйте членів команди негативом, які постійно тикають діри, скаржиться, чому щось не працює, і викладають ідеї. Наступним, кого слід уникати, є особистість критиків, яка не продуктивна і з якою важко працювати. Принизливі коментарі, деструктивна поведінка впливають на роботу команди. Гниле ставлення руйнує добру команду. Тож нарешті відсійте людей, які захоплюються непотрібною політикою, використовуючи спілкування виноградної лози, щоб створити розкол у команді.

Підприємці, які мріють про великі мрії, ризикують побудувати щось значуще, знайдуть неприємних людей на шляху до успіху. Їм потрібно їх відсіяти.

Можливо, ви можете програти з хорошою командою, але ніколи не виграєте з поганою командою

Близько 100x.vc:

100X.VC – перший фонд Індії, який інвестує в стартапи на ранніх стадіях за допомогою iSAFE – India SAFE Notes. Фонд фінансується компанією Mehta Ventures, відділом інвестицій в сімейний офіс Санджай Мехти, для розвитку інноваційних ідей, які додають цінності та пропонують рішення проблеми. 100X.VC оцінює свої стосунки із засновниками, співінвесторами, корпораціями та інвестиційними банкірами і фактично стає тренером, консультантом зі стратегій, інвестиційним банкіром, бізнес-наставником та надійним радником стартапу після інвестування.

Відкриті програми класу 04,

Надішліть свої ідеї електронною поштою на pitch@100x.vc

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lead-follow-get-out-way-startup-strategy-team-building-sanjay-mehta/.

Sanjay Mehta люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: