Додаток для всіх типів бізнесу, який допоможе у цей складний час.

В умовах поточного клімату коронавірусу та невизначеності того, як триватимуть періоди блокування, ми відчуваємо величезний попит на всі типи підприємств, щоб отримати веб-сайт на замовлення та додаток лише для замовлення, доставки та інкасації через Інтернет. Ми пропонуємо безконтактні варіанти оплати та доставки водіям, щоб просто залишити замовлені вами товари в Інтернеті біля вхідних дверей. Відсутність соціальної взаємодії. Ми відповідально ставимося до того, як замовляємо основні продукти харчування та товари, щоб перемогти цей вірус.

Ми також працювали з футбольним клубом “Норвіч Сіті”, щоб запропонувати гравцям програму для замовлення своїх страв, які контролюються персоналом громадського харчування, тренерським персоналом та медичними командами, щоб забезпечити, щоб гравці підтримували свої плани харчування, поки вони відсутні навчальний майданчик.

За останні 24 години ми побачили, що попит на наші програми та веб-сайти майже потроївся, і ми прагнемо допомогти будь-якому бізнесу за допомогою програми та веб-сайту для онлайн-замовлення. Ми пропонуємо перші 3 місяці наполовину, щоб допомогти бізнесу в цьому процесі.

Будь ласка, зв’яжіться з нами безпосередньо за номером 01332 742511 або відвідайте наш веб-сайт і надішліть нам електронний лист для отримання додаткової інформації. http://www.app4.co.uk

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/app-all-business-types-help-during-challenging-time-steve-knight/.

Steve Knight люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: