Націлюючись на зірки, я дійшов до Хмари

Підприємництво захоплює. Я дізнався, що насправді все полягає в тому, щоб змусити правильних людей вирішити правильну проблему. Ось моя підприємницька мандрівка, яка піднімається через тістечка до космічних кораблів, McKinsey і тепер до рішень SaaS.

Ігноруючи ранні спроби Boat-BnB’s, пекарні, та продаючи 2000 свіжозрізаних волошок до того, як вони зів’яли (примітка: погана ідея), моєю першою справжньою бізнес-спробою було відправити горілку в космос. Хто не хоче – ми б запитали – хоче смаку майбутнього, смаку космосу?

Разом з хорошими друзями, колишніми виконавцями “Горілки Абсолют” та величезними повітряними кулями з Х’юстона, я запустив “Римдводку” у 2012 році. Наше бачення полягало в тому, щоб горілка була холодною, хрусткою та чистою, як зоряне зимове небо. На довершення всього, ми відправили горілку на край космосу і назвали кожну пляшку на честь одного з 3444 супутників, які тоді оберталися навколо Землі. QR-код на кожній пляшці дозволяє вам відстежувати орбіту вашого супутника і мати “тост за зірки”, коли він наближався повз вас, високо над небом.

Це було сміливе бачення, купу веселощів, але не надто життєздатна бізнес-модель. Горілка полетіла; компанія цього не зробила. Це був інноваційний спосіб спалити свої заощадження на випивці, але ми не вирішували нічиєї проблеми.

Після кількох років консультування я знову зайнявся цим. З двома яскравими партнерами я був співзасновником Previro (мережі експертів) у 2016 році. Експертні мережі – це захоплюючі організації, але наша нічим не відрізнялася від решти (ось чому). Бізнес був життєздатним, але матеріально не допомагав нашим клієнтам. Вони вже мали доступ до інших подібних експертних мереж.

Потім я зустрів Мехді. Мехді, технічний майстер, дав мені зрозуміти, що в галузі експертних мереж можливе більше вдосконалення: хмарна платформа, яка надає клієнтам чудовий доступ до експертної інформації. Наші співзасновники Йозефін та Філіп надали структуру, навички та досвід для розробки масштабного програмного забезпечення для корпоративного рівня. Сьогодні Inex One має зростаючу команду зіркових гравців, яка трансформує світову галузь. Ми пропонуємо інфраструктуру для обміну досвідом по всьому світу. Це смілива гра, але вона виявилася життєздатною бізнес-моделлю. Ось як один клієнт заощадив> 40% на своїх експертних мережевих витратах.

Складене, це виглядає приблизно так (справа).

Кажуть “третій раз – це принада” – для мене це було більше схоже на тринадцятий раз. Але мені було приємно працювати з чудовими командами, і я навчився декількох речей у дорозі.

Ви прагнете до зірок? Ми наймаємо.

Ми прагнемо голодних, корисних та скромних колег, які допоможуть донести зоряну цінність для наших клієнтів. Корисним є досвід роботи в BusDev у провідної мережі експертів або TechDev з Javascript (Node.js, React).

Будь ласка, напишіть мені повідомлення тут, на LinkedIn, або max@inex.one.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/aiming-stars-i-reached-cloud-max-friberg/.

Max Friberg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: