Оригінальний допис у блозі, який змусив Адама Ноймана виселити нас за 30 хвилин

Поглибіться в базу користувачів wework, коли сотні членів скасовують

Спочатку опубліковано 19 липня 2016 року

Оцінка WeWork нещодавно була поставлена під сумнів. Як приватна компанія, WeWork публікує лише показники, які відображають її бізнес у глянцевому світлі. Дотепер скептики покладались на математику та інстинкт рівня кишечника. Вперше за всю історію ми глибоко зануримось у всі 69280 членів, котрі коли-небудь підписалися на їхній спільний робочий простір, щоб розкрити істину їх історичного зростання, швидкості відтоку та структури їхньої поточної клієнтської бази.

За останні місяці Чарн підскочив

Ось таблиця 1469 випадків, коли члени скасовували свої членства в WeWork. У перший день кожного місяця спостерігаються сплески, тобто, як правило, закінчуються короткострокові контракти WeWork.

Історичний показник відтоку WeWork (кількість скасованих поділів, поділена на загальну кількість учасників) в минулому складав близько 1,2% на річній основі. За останні місяці цей показник відтоку зріс у п’ять разів і перевищив 6%. Це означає, що в даний час WeWork втрачає кожного із 200 клієнтів щомісяця. WeWork традиційно мав надзвичайно низький рівень відтоку, але зараз його відтік є лише посереднім.

1 липня WeWork зазнав найбільшої втрати від однієї компанії коли-небудь, коли Deep Focus скасував їх членство загалом 178 членів і переїхав до колишньої будівлі New York Times за адресою 229 W 43rd St.

Це найбільші клієнти WeWork, які зібралися та кількість учасників, яких вони взяли з собою:

Зростання WeWork

Ось дані, які показують, як WeWork виріс і став восьмим найціннішим стартапом у світі. Станом на 17 липня 2016 року WeWork налічував 65 782 активних учасників та 24 491 унікальних компаній.

З січня 2014 року WeWork ріс на 13,4% щомісяця.

У 2016 році WeWork додав в середньому 5670 учасників на місяць, що завершилось у червні 2016 року, коли вони додали 7425 учасників.

Клієнтська база WeWork

Основним ризиком бізнес-моделі WeWork є необхідність укладати довгострокову оренду на 15 років, отримуючи лише дохід щомісяця. Regus, колишня високопостачальна компанія з подібною концепцією, збанкрутувала у 2000 році після першого спливаючого Інтернету, і стартапи не змогли сплатити оренду. WeWork стверджує, що вони диверсифікували свою клієнтську базу, але дані показують, що 92% клієнтів WeWork все ще залишаються крихітними стартапами, яким може закінчитися фінансування або повернутися до кав’ярень, якщо клімат фінансування продовжить висихати.

Це десятка найбільших компаній WeWork за датою реєстрації та кількістю членів.

Це галузі, які найбільше представлені сучасними компаніями WeWork. Зверніть увагу, що кожна компанія може подати кілька галузей.

Стратегія Рову WeWork не розвинулась, як очікувалося

Основною частиною презентації WeWork було те, як вони допомагають своїм членам встановлювати “значущі зв’язки, як ділові, так і особисті, які є важливими для успіху кожного підприємця, фрілансера та власника малого бізнесу”. Вони щодня проводять заходи спільноти та створили соціальну платформу Facebook-lite, щоб члени могли співпрацювати та залучати клієнтів.

На практиці дані свідчать про те, що ці ініціативи були погано сприйняті. 60,3% їх членів не мають жодного підписувача у своїй соціальній мережі, а 78,6% їх учасників не написали жодного допису.

Ось найбільш відвідувані учасники власної соціальної мережі WeWork:

Ці дані показують, що WeWork – це компанія на цікавому етапі, оскільки вони стикаються з необхідністю стримувати відтік, підтримувати вибуховий ріст та будувати рови навколо свого бізнесу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/original-blog-post-led-adam-neumann-evict-us-30-minutes-justin-zhen/.

Justin Zhen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: