Ти знав? – Можливо, ти тереш людей неправильно

Ви поблажливо ставитеся, принижуєте, нетерпите, знущаєтесь, принижуєте чи дратуєте?

“Ні в якому разі!”, Ти думаєш!

По правді кажучи, нам усім подобається думати, що ми люди, які можуть сподобатися, але є лише один спосіб точно знати. Один із найбільш важливих елементів самосвідомості, який вам потрібен, може виходити із спостережень за тим, як світ реагує на вас. Ви можете натирати людей неправильно і навіть не знаєте цього.

Вам все одно? Ну, можливо, вам слід. Дослідження показують, що люди, які неправильно натирають людей, мають менше друзів, менше можливостей для працевлаштування, більш самотні та невпевнені в собі. Вони також менш щасливі.

Почніть розуміти ознаки, які можуть вказувати на вас як на людину, яку люди хочуть уникати. “Наші слова, наш тон, каденція, мова тіла, наші рухи очей, наші жести руками, наша постава і час наших висловлювань передають інформацію іншим людям”, – говорить Джош Клапов, клінічний психолог і ведучий The Веб-радіо-шоу.

То які ці ваші характеристики спілкування з іншими?

Шукайте у своїй поведінці ознак того, що ви можете неправильно натирати людей:

Ви читаєте лекції іншим

Ви розмовляєте AT людьми? Ви диктуєте, а не співпрацюєте? Можливо, ви думаєте, що пропонуєте пропозиції для спільної роботи на їх користь, але якщо ви використовуєте такі мови, як “Ви повинні зробити …”, “Чому б вам не зробити …”, “Не робіть …”, ви можете читати їм лекції. Натомість, якщо ви хочете порадити, скажіть “Коли я роблю ххх, це допомагає мені рррр”.

Ви ображаєте інших

Можливо, ви не усвідомлюєте, що ображаєте інших, але будьте обережні, коли говорите: «Це смішно», «Божевільно робити хххх», «Чому хтось робить рррр», «Настільки непрофесійно робити zzzz». Ви узагальнюєте та ображаєте особу, яка зробила xxxx, yyyy або zzzz.

Ви негативні

Якщо ви примхливий, скаржитесь, критикуєте та стогнете, і особливо якщо ви видаєте негативні або агресивні настрої, інші не захочуть звисати навколо вас. Звичайно, інші можуть погодитися з вашими скаргами, і ви можете отримати задоволення за деяких обставин. Однак, якщо ви заповнені негативом, ви несвідомо змусите інших відчувати себе на смітниках, і вони почнуть уникати вас.

Шукайте ознаки того, як інші реагують на вас:

Вони завжди з вами погоджуються

Ти вважаєш, що ти найрозумніший із групи? Можливо, люди воліють уникати обговорення з вами речей і просто роблять те, що ви говорите, щоб уникнути подальших дискусій з вами. Вони можуть боятися вашої реакції та хочуть уникнути стресу.

Вони не швидко відповідають на ваші електронні листи або приймають ваші дзвінки

Особливо під час конфлікту вони затримують відповідь на вас. Вони не хочуть мати справу з вашою неприємною особистістю і відкладати це самі.

Вони оборонні

Окрім того, щоб відповісти оборонно на вас усно, зверніть увагу на мову тіла, яка показує, що їм незручно, наприклад, схрещуючи руки, зітхаючи або скорочуючи розмови.

Короткі поради щодо правильного натирання людей:

Перестаньте думати про те, хто правий

Подумайте про це, якщо ви думаєте: “Я маю рацію, тож усі інші, мабуть, помиляються”, скільки інших думають про те саме? Перестань поводитися так, ніби ти єдина людина, яка має правильний спосіб мислення. Поділіться, як ви почуваєтесь, що вам вдалося, але не нав’язуйте свої думки іншим.

Перестаньте робити тверді заяви про значення шоку

Пом’якште свій підхід до реагування та надання порад. Скористайтеся перевагами “інших”, сказавши: “Іноді люди кажуть …”, “Я знаю, що інші люди роблять …”, “Іноді я думаю …”.

Почніть слухати інших

Нехай вони говорять і справді слухають, не втручаючись, не даючи вашої думки і не намагаючись вирішити свою проблему, якщо вони не запитують. Іноді людей просто потрібно почути.

Пам’ятайте, що справа не в тому, щоб бути приємними з усіма, а навчитися краще представляти себе іншим та максимально використовувати свої стосунки.

Ти справді хочеш бути людиною, біля якої всі не хочуть бути?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/did-you-know-might-rubbing-people-wrong-way-mona-shah/.

Mona Shah люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: