“У цифрових комунікаціях легко перейти на еквівалент клік-байт” – моє інтерв’ю ET Brand Equity

Про те, як бути маркетологом сьогодні

Ідеальним терміном перебування ОГП має бути?

Чотири-п’ять років. Пілотування та масштабування маркетингових програм вимагає часу, як і створення високоефективних команд.

Набридливе маркетингове модне слово, без якого можна обійтися?

AI. Здається, це всеохоплююче слово, що застосовується майже до всього.

Останній момент, що змінює гру в галузі?

Швидкий розвиток платіжної екосистеми та спеціалізованих гравців у цій категорії. Це безпрограшний варіант як для споживача, так і для торгових марок, особливо, якщо запропонувати зручність.

Погляди на цінність творчості в епоху технологій та автоматизації?

Для мене великим навчанням стало використання програми CRM, яка базується лише на моделюванні та автоматизації, а згодом усвідомила необхідність встановлення споживчого маркетингового мислення в програмі. У цифровому спілкуванні легко перейти на еквівалент клік-приманки, вважаючи, що кліки – це все, але не підвищення важливості, а творчий вираз залишається важливим.

Фірмові рішення

Великий маркетинговий виклик для такого повсюдного бренду, як McDonald’s сьогодні?

Щоб бренд залишався чітким та актуальним, а також постійним рекрутером нових клієнтів, продовжуючи наводити нові причини для наявних клієнтів продовжувати відвідувати нас. Це постійне завдання.

Протягом останнього року різко зосереджувались на побудові потужної платформи цінностей, що встановлює нас як лідерів у цій категорії, набираючи цифрові коефіцієнти та будуючи диференціатори для бізнесу Маккафе

Найхимерніший запит клієнта?

Одного разу клієнт попросив, щоб не-овочевий бургер був упакований в упаковку вегетаріанських бургерів, оскільки вона не хотіла, щоб батьки знали, що вона їсть не-овочеву їжу.

З ОСОБИСТОГО ДНЕВНИКА

Якщо не маркетинг, то …?

Історик. Мене завжди захоплювали такі теми, як Світові війни, еволюція релігій у всьому світі та різні культури. Розуміння історії додає багато перспективи та допомагає розкрити основні теми симптомів, які ви бачите навколо.

Звички в соціальних мережах

Час від часу я користуюся Twitter, Instagram та Tik Tok. Мої поточні теми, що цікавлять мене, – це алгоритми та новітні технології, керовані AI, та суперечки щодо конфіденційності, що випливають із них.

“Цифрова детоксикація” на картках?

Ні, і я не бачу, щоб це сталося найближчим часом (називайте це професійною небезпекою!). Однак зараз я усвідомлено переходжу від постійно цифрового режиму до певних часових інтервалів за день.

Персонаж будь-якого нехудожнього твору (книги, телебачення чи фільму), з яким ви найбільше пов’язані? Чому?

Це не був би конкретний персонаж, але одне з моїх ранніх вражень – це Суніл Гаваскар. Я прочитав багато його книг, і його наголос на “Таланті, темпераменті та техніці”, як основних факторах професійного успіху, є тим, що залишається в моїй свідомості. Хоча це було написано в контексті крикету, я думаю, це стосується і інших професій!

Порада, яку ви дасте молодшій

Більше ризикуйте. Я вірю в прислів’я: «Тільки мертва риба плаває з потоком».

Постійні улюблені оголошення / кампанії

Мрія-божевільна кампанія Nike. Nike раз за разом запускає надихаючі кампанії, які пов’язують великих зірок із соціальними справами, і вони теж це правильно!

Файл кар’єри

2013-2019 віце-президент – маркетинг, Kaya Limited

2009-2013 керівник відділу маркетингу, Levi Strauss & Co.

2008–2009 Груповий менеджер з продуктів, Britannia Industries

1999-2008 рр. Керівник відділу маркетингу, компанія TVS Motor Company

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/its-easy-lapse-click-bait-equivalent-digital-et-brand-arvind-r-p/.

Arvind R P люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: