Що зумовлює необхідність оптимізації мережі ланцюгів поставок?

Зараз дуже багато речей, які потребують вашої термінової уваги. Що слід визначити пріоритетним? Що може принести швидкі результати?

Щоб задовольнити цю постійно зростаючу потребу в сучасному розумінні ланцюга поставок, все більше компаній проводять дослідження мережі ланцюгів поставок.

Оптимізація мережі ланцюгів поставок – це наука і мистецтво розробки цілісного, стратегічного та кількісного уявлення про наскрізний ланцюжок поставок організації.

У межах розширеного ланцюга поставок існує чимало способів, щоб товар дійшов від бази постачальника до кінцевого споживача. Багато шляхів потоку існує через постачальників, виробничі потужності, складальні майданчики, розподільні центри, перехресні доки та варіанти транспортування кінцевої милі. Часто ці шляхи потоку не оцінюються наскрізним чином, оскільки планувальники працюють у відокремленій галузі знань і не мають можливості оцінити вплив своїх рішень на ширший ланцюг поставок.

Отже, як оптимізація мережі ланцюгів поставок може допомогти вашій компанії?

Проводячи ретельний аналіз своєї мережі, компанії будуть озброєні необхідними кількісними показниками для прийняття обґрунтованих стратегічних рішень.

Ми рекомендуємо вам шукати партнера, який може допомогти вам порівняти поточний стан їхніх ланцюгів поставок із кількома сценаріями “що-якщо”. Дуже важливо, щоб ви розробляли стислі, стратегічні плани та цілі на основі обґрунтованих показників. Врешті-решт, кінець на увазі вправи з оптимізації ланцюга поставок полягає у забезпеченні результатів, які дозволять вам рухатися вперед безпечним способом

Ось де команда з оптимізації мережі постачання та аналітики компанії Ahlers може допомогти вам визначити вашу справжню вартість обслуговування до рівня продукту або SKU. Ми враховуємо ваші можливості та витрати, щоб рекомендувати оптимальні правила поступового постачання, що дозволяють досягти найнижчих загальних витрат на обслуговування, одночасно дотримуючись конкретних домовленостей про рівень обслуговування.

“Дуже часто компанії навіть не починають з аналізу оптимізації мережі. Іноді вони починають, але нікуди не діваються. Модель Алерса та їх експерти допомогли нам прийняти правильне рішення, використовуючи модель оптимізації ».

= Андреа Капелло, директор мережі постачальників, Treofan і Jindal Films Europe

Ahlers Data and Analytics надає підтримку оптимізації мережі в масиві різних полів, таких як:

= Створіть схеми пошуку, які можуть використовувати вашу ERP-систему для економії операційних витрат

= Оцініть шляхи потоку продукції для конкретних клієнтів та адаптуйте ціну продажу відповідно до вартості обслуговування

= Порівняйте свою оптимізовану мережу із початковою ситуацією, яка є, і оцініть нову установку ланцюжка поставок на основі вартості, послуг та впливу на навколишнє середовище

= Надання цілісного уявлення про всю наскрізну мережу постачання дозволяє краще приймати рішення

Наша команда приносить багаторічний досвід, щоб вирішити найбільший виклик нашого часу. Ми базуємось на результатах, маємо перевірений досвід попередніх успіхів і пропонуємо унікальний консультативний досвід у ланцюгу поставок із використанням сучасних програмних засобів.

Хочете дізнатись більше про те, як трансформувати процес прийняття рішень, зв’яжіться з нами, щоб спланувати семінар-практикум щодо виявлення того, як ми можемо спростити оптимізацію вашої мережі постачання.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-drives-need-supply-chain-network-optimization-van-doorslaer/.

Stefan Van Doorslaer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: