3 Поради щодо блокчейнів для Newbees

Більшості з нас важко простежити та зрозуміти простір #Blockchain та Crypto. Це якось складно, правда?

Однак я можу вам сказати це …. За лаштунками відкривається цілий новий світ. Це лише питання часу, коли ми всі в цьому будемо. Побачте це як день, коли Apple підірвала Nokia. # Інновації відбуваються.

Я так схвильований нововведеннями у блокчейні та #BitcoinSV, а тому став послом самостійно.

Цим я ділюсь своїми трьома найкращими нововведеннями, щоб пришвидшити новачок.

1 Я отримав @ handcash.app

Чому Handcash?

Handcash розроблений для того, щоб легко пересилати цифрові гроші через Інтернет будь-кому миттєво в усьому світі, менше ніж за секунду.

Ті, хто вже знайомий з біткойнами, знають, що вам потрібно скопіювати та вставити довгі формати адрес, щоб пересилати цифрові гроші з одного місця в інше. Помилки можна зробити швидко. Ну, інновації щодо інновацій постійно відбуваються протягом короткого періоду часу. Handcash зробив це так просто!

Замість того, щоб мати дуже довгі особисті адреси, ви створюєте власну “ ручку ”. #Handle – це коротка назва замість довгої клавіші, і ви самі визначаєте назву дескриптора. Тож якщо вам подобається мати власне ім’я ручки, швидко підпишіться на https://handcash.io/.

2 Я підготував @ moneybutton.com

Що таке кнопка грошей?

Кнопка грошей – це фактична онлайн-кнопка, яку можна інтегрувати в додатки. Натиснувши кнопку, ви можете ділитися та винагороджувати цифрові центи будь-яким онлайн-користувачам. Коли ви автор, художник, влогер, блогер або хочете коментувати дописи, ви самі можете отримувати чайові у цифрових копійках для власних дописів / статей / блогів / влогів / музики та / або взаємодії! Тому ВАС є єдиною фактичною ціною отримання вашого внеску.

Як працює кнопка Money?

Щоб кнопка грошей працювала, спочатку зареєструйтесь. Вам автоматично присвоюється ідентифікатор поштової пошти. Це ідентифікатор користувача, схожий на електронну адресу. Наприклад, мій – 7130@moneybutton.com. Один факт блиску в його дизайні полягає в тому, що ви можете дати вашій кнопці грошей персоналізоване ім’я, якщо хочете.

Щоб уникнути претензій користувачів заздалегідь на всілякі імена, є хитрість. Чим більше імен ви хочете створити для себе, тим більше вам доведеться платити за ім’я. Ціни швидко рухаються вгору, щоб уникнути того, що було у нас в минулому, коли намагалися зареєструвати доменні імена, і всі види комбінацій імен вже були зареєстровані сторонами веб-хостингу. Це певним чином викликало креатив у назвах компаній, тому врешті-решт все має позитивну сторону :-).

Отримавши цей ідентифікатор поштової скриньки, ви можете поділитися ним із відправником або одержувачем для надсилання та отримання цифрових грошей. Кнопка Money також автоматично відображатиметься в програмах, інтегрованих із MoneyButton, наприклад Twetch.

3 Я відправляю свій перший #Twetch сьогодні @twetchapp

Що таке Twetch? Чи хочу я це знати? Ну, краще … Twetch стане новим # модним словом у 2020 році.

Twetch – це новий Twitter, і недалеко в майбутньому це також будуть YouTube і Instagram, все в одному (це моя особиста думка, блокчейн так швидко розвивається, може трапитися що завгодно).

Twetch – це інтерфейс до BitCoin. Twetch все ще перебуває у бета-фазі, однак ви можете записатись до списку очікування тут https://twetch.app/welcome

Отже, замість надсилання твіту, ви зараз публікуєте Twetch. Твічети можна подобатись та коментувати.

Я фактично зробив свій перший Twetch сьогодні. Я отримав назад “ подобається ” і, отже, винагороду прямо в свій гаманець Money Button. Коли ви хочете висловити свою вдячність за свою публікацію, ви можете просто провести своєю кнопкою грошей.

Примітка. Щоб Twetch насправді працював, спочатку потрібно встановити кнопку грошей на місце. Щоб мати можливість надіслати # цифрові центи, ви, звичайно, повинні мати можливість заповнити свій онлайн-гаманець на Money Button.

Потім кнопка виглядає як вище, і залежно від вашого типу цифрових грошей, монета буде перерахована.

Ну, саме тут більшість новачків можуть заплутатися. Як отримати цифрові гроші в Money Button?

Вам потрібно трохи цифрової готівки, щоб поповнити гаманець / кнопку в Money Button. Має сенс, чи не так? Вам потрібно мати доступ до цифрових грошей, щоб заплатити авторам кілька центів за їхні публікації, лише коли ви хочете дати їм підказку або подібне.

Отримання цифрових грошей у гаманці – це зовсім інша тема. Якщо ви хочете знати більше, слідкуйте за мною за новими статтями.

Чи може все вищезазначене для вас звучати як іноземна мова? Не хвилюйтесь … повільно ви познайомитесь, бо від цього нікуди не дінешся. Можливо, знадобиться кілька запитань, перш ніж ви почнете працювати, раді допомогти.

Зауважте, все вищесказане – це моя особиста думка.

#blockchain #Twetch #womenineventtech ЖІНКИ В ТЕХНІЦІ – Глобальний рух MICEtravel GBTA | Глобальна асоціація ділових подорожей ACTE Асоціація керівників корпоративних подорожей IMEX Dutchcowboys Sprout | Skift #BSV

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/3-blockchain-tips-newbees-judith-huisman/.

Judith Huisman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: